Автор Тема: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ  (Прочетена 107544 пъти)

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« -: 14 Май, 2010, 18:27:27 »
+1
чумотръшкам sahibОВЦИ,които още чумата не ги е тръшнала и си мислят,че чумата ще ги подмине :D

nearvana

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #1 -: 15 Май, 2010, 02:08:02 »
0
Здрасти Асене,

радвам се да те видя тук!!!  *drink1*

Банването ти в имоти.нет беше крайно тъпо изпълнение - поне мен ме загубиха като юзър. Дали този форум ще потръгне е божа работа, но се надявам поне да става смислена дискусия. Ще се радвам да пишеш.

cheers

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #2 -: 15 Май, 2010, 19:00:15 »
0
По-скоро няма собственик :)

Аз регистрирах и fimoti.com че се пише по-лесно.

Серсем

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 110
  • Карма: +19/-10
  • Респект: +21
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #3 -: 15 Май, 2010, 19:08:44 »
0
По-скоро няма собственик :)

Аз регистрирах и fimoti.com че се пише по-лесно.


Кой притежава хоста няма значение - кой притежава домейна е важно. Хостинг се сменя - домейн  :o :o :o

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #4 -: 15 Май, 2010, 19:22:39 »
0
fimoti.com - аз, a sobstvenik.com - OwnerBG
 *drink5*

Серсем

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 110
  • Карма: +19/-10
  • Респект: +21
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #5 -: 15 Май, 2010, 19:34:31 »
0
....та...ако може да ми отговори някой ,че поне да знам,как така "случайно" се завъртяха нещата,че оунъра да е новия собственик,а не както бе отпърво- скитъра?

На мен лично ми е все тая къде ще е форумът, кой ще го притежава и какви дивиденти ще извлече от тая работа. Интересът ми се заключава в това да не се банват потребители безпричинно и да има интересни мнения.
И въпреки пасивното ми отношение към форумите, не обичам да ме вземат за мезе. Неприятно впечатление ми направи внезапната активност на Муза (нищо лично), която пусна по един пост във всяка тема от предишният форум, за да ни пренасочи насам. Тя е добра душа и вероятно смята, че прави услуга на Оунъра, с когото очевидно са приятели, но всичко стана прекалено бързо и целенасочено, а реално нямаше за къде да се бърза - форумът на Скитъра си работеше екстра. Аз продължавам да смятам, че домейнът трябва да се притежава от неутрален участник, несвързан професионално с имоти... интересът на Jores в другата тема е доста показателен за апетитите около 100-тина списващи в интернет, обединени от обща идея  :)

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #6 -: 15 Май, 2010, 19:34:46 »
0
По-скоро няма собственик :)

Аз регистрирах и fimoti.com че се пише по-лесно.


Кой притежава хоста няма значение - кой притежава домейна е важно. Хостинг се сменя - домейн  :o :o :o


Домейна е мое притежание.
Освен това е регистрирана търговска марка за района на Р България с намерение за стартиране на списание Собственик с идеята Списание за хората имотите и проблемите.
Форума ще е форум докато е некомерсиален.
Ако се изроди в нещо познато ще умре от само себе си.
Нямам намерение да печеля от ентусиазъм.Тъпо е. И прекалено кратко.
В момента съм донякъде притеснен.
Обсъждаме със Скитъра като как да се продължи.
Умуването продължава.
Ако се провали идеята, домейни много.
Важно е че хората които правят форума са заедно.
И им харесва.
И се забавляват.

В тази връзка ако някой може да направи няколко банера за да си пуснем реклама ще е добро начало.
Предлагам рекламно послание.


Народните експерти проговориха.
Ще ги чуе ли някой.

« Последна редакция: 15 Май, 2010, 19:38:24 от OwnerBG »
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #7 -: 15 Май, 2010, 19:37:21 »
0
fimoti.com - аз, a sobstvenik.com - OwnerBG
 *drink5*


така,може ли да ми дадеш и една причина оунъра да има въобще правото да модерира тук,каму ли да е собственик на този сайт?
    от бг тарикатщина и плитки хитринки ако знаеш от кога ми е писнало...

Асене къде видя бг тарикатщина и плитки хитрини
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #8 -: 15 Май, 2010, 19:55:15 »
0
Спокойно, нали има алтернатива, затова регистрирах fimoti.com ако го предпочетете може него, аз пари не искам. :)

Важното беше да имаме достъп до базата, защото ако гръмне нещо да може да се възстанови. Вичко друго е въпрос на решение на пишещите тук.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #9 -: 15 Май, 2010, 20:07:09 »
0
Добре де, според мен най-големият "капитал" на форума са самите участници. Ако вземат да се сговняват нещата тук, винаги може да се премести където и да било. Вярно е, че Owner-a в даден момент ако сайта развие популярност и ако реши може да "подреже крилцата" на когото си поиска, ама то това се отнася за който и да било друг собственник на домейна и/или хостинга.

На Муза и видях откритите покани на имоти.нет и на инвестора и си мислех да и пиша за това. Аз самият бях споменал в един пост само домейна fimoti.com  два-три пъти, но то не беше пряка реклама. Тинки-Уинки с право го замести с хххх.  "Поканите" за този форум е най-редно да се пишат на лична...

Аз лично освен общуването в този форум, полза нямам никъква, даже като видях, че са ме цанили за модератор, снощи помолих да ме "освободят" от тази длъжност.

Асене, до много голяма степен преместването от имоти.нет беше и заради твоя бан, после на форума на Скитъра се появи съобщение, че се мести тук, Скитъра го потвърди и до момента нещата работят. По принцип всички искаме да те четем и да можем да те питаме това и онова от време на време, та е важно да си happy с форума...

I say what I do and do what I say.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #10 -: 15 Май, 2010, 22:35:26 »
0
fimoti.com - аз, a sobstvenik.com - OwnerBG
 *drink5*


така,може ли да ми дадеш и една причина оунъра да има въобще правото да модерира тук,каму ли да е собственик на този сайт?
    от бг тарикатщина и плитки хитринки ако знаеш от кога ми е писнало...

Асене къде видя бг тарикатщина и плитки хитрини


ти шегуваш ли ?
   ами айде,като няма такива,що не прехвърлиш собствеността на някой друг?
   значи муза ти е дала една ръка.......браво......ясна е работата......
  пожелавам ви успехи в начинанието!

Асене,

Жоро си тръгна, Скитър си тръгна

Всичко преля с твоя бан и този на Спиро (Гръмовержеца).

След това Скитър направи предния вариант на сайта. Минахме на платен вариант, просто защото безплатните ги хакват...

На Винету видях сайта, но Скитър вече беше пуснал неговия и регистрацията беше в ход. Вероятно, затова...

Аз, лично нямам нищо общо с финансови очаквания. Готова съм, да помогна с някаква част финансово БЕЗ ДА ИСКАМ НИЩО!!! Освен, едно - нормално комуникиране, без безумни банове, безпричинно триене на постове....



Серсем,

Прав си! Некоректно беше от моя страна към сайта да подавам линкове. Но пък, някак си не мислех, че най-удачния вариант е точно с покани. Всеки трябваше сам да си реши... Само на един форумец си позволих на лични да напиша, по причина, че мисля, че не влиза толкова често и бях наясно, че ще ми изтрият постовете.

Бързане? Не, не мисля. По-скоро, беше някаква еуфория. Фактът, че за отрицателно време се регнаха толкова много хора.....

Съжалявам, вероятно е било грешка от моя страна, но пък едно е сигурно, че нито към един, персонално, не беше насочено.

Това е. :)





Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #11 -: 15 Май, 2010, 22:58:39 »
0

Абе да не съм аз ябълката на раздора, що аджеба ни в клин, ни в ръкав съм станала модератор и да не си казвате...  :D

Веееднага, на драго сърце предавам щафетата.  8)

И без това, те тия там "бутони" ме травмират отвсЕкъде. Ще взема, нЕкой от тях да кликна , без да искам... :D

То .... за моята особа, нещо странно звучи... глобален модератор. Повече подхожда глобален "въздух под налягане"...  :D :D

Scyther

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #12 -: 16 Май, 2010, 00:08:14 »
0
Добре де, според мен най-големият "капитал" на форума са самите участници. Ако вземат да се сговняват нещата тук, винаги може да се премести където и да било. Вярно е, че Owner-a в даден момент ако сайта развие популярност и ако реши може да "подреже крилцата" на когото си поиска, ама то това се отнася за който и да било друг собственник на домейна и/или хостинга.

На Муза и видях откритите покани на имоти.нет и на инвестора и си мислех да и пиша за това. Аз самият бях споменал в един пост само домейна fimoti.com  два-три пъти, но то не беше пряка реклама. Тинки-Уинки с право го замести с хххх.  "Поканите" за този форум е най-редно да се пишат на лична...

Аз лично освен общуването в този форум, полза нямам никъква, даже като видях, че са ме цанили за модератор, снощи помолих да ме "освободят" от тази длъжност.

Асене, до много голяма степен преместването от имоти.нет беше и заради твоя бан, после на форума на Скитъра се появи съобщение, че се мести тук, Скитъра го потвърди и до момента нещата работят. По принцип всички искаме да те четем и да можем да те питаме това и онова от време на време, та е важно да си happy с форума...

ами не съм хепи с форума.
 ако не си забеялзал,съм като малко дете-обичам да се дразня,да се сърдя,да мрънкам.......и да шокам репите на българономистите-я от ивестора,я точно такива като оунъра,които до вчера ми обясняваха,че нямало как цените да падат и че само съм дрънкал глупости,а от днес тябва да пиша в техен сайт??????
  аре нема нужда......

п.п:
ша преживеете и без миня.....света нема да свърши,споко.

Цитат на: granit
След 5 опита за регистрация в другия форум се отказвам.Също не ми харесва името и собственика!

Искате ли моето мнение? Не го искайте много, защото няма да се хареса. 

goro

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #13 -: 16 Май, 2010, 00:35:17 »
0
Scyther-е
и аз искам да чуя мнението ти!

Асене - ти ли си или някой злоупотребява с почерка ти ? :)
Да вземеш да ми пуснеш един мейл, да съм сигурен, че съм много мнителен!

Казано честно, не ми се пише във форуми повече, но идеята за нещо независимо заслужава да бъде подкрепена. Така, че се надявам да я подкрепиш и ти!

Разбира се, ако не се комерсализират и се създадат някакви правила за да просъществува.

пп
ако потръгне, доста ще трябва да ме изтърпява начев. направо се засрамявам.  :-[
« Последна редакция: 16 Май, 2010, 00:37:59 от goro »

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #14 -: 16 Май, 2010, 00:44:20 »
0
Скитър,

Давай... И аз искам да знам.

P.S. Жоро, това е Асен. Преди беше чумотръшкача. На лични в инвестора го попитах. :)
« Последна редакция: 16 Май, 2010, 00:47:11 от Muza »