Автор Тема: Бизнес идеи  (Прочетена 73019 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #30 -: 08 Януари, 2012, 12:14:14 »
0

 жена му и тя бе невероятна,някак си ми напомняха за хипари от 70те в сащ,или за чистата душа на софянеца, пак през този период от време.....
    кът са вече такива хора,дет знаят как да се радват на живота...... и не само в бг...
един  познат ходи в куба постоянно.казва ми,че му напомняла бг от 70 те години- всички еднакво бедни и еднакво щастливи.
а в бг днес всички са различно бедни и еднакво НЕщастни.... 



Асене,
Няма да видиш човек свързан с музиката, да не е свободен по душа. Това са хора, излъчващи непрекъснат позитивизъм.
Бяхме на едно събиране, бяха се събрали музиканти от две поколения. Май само с мъжа ми правехме изключение. Единият, 29 години бил в САЩ, завършил в Бъркли (диригент) , бил много нагоре, май и собствен бенд е имал, после под мостовете, накрая се прибрал тук. Понеже, за храната, трябваше да се плаща по 20 лв, той нищо не яде. Поръчахме му, но отказа, прехвърляхме му ядене, не става ние да хапваме, а той не. Но отново отказ - човекът с достойнство. Единствено хапна препечени филийки със сол...
Настроението поддържаха най-младите - две сестри, чудесни певици. Останалите, се държаха много свенливо, макар че, са действащи музиканти. Отказваха да се включат. Едва накрая, единият седна пианото, включиха се и другите. И стана страхотно заразително. Чак и аз взех да се вживявам като перкусионист  *blush*, да чукам по чашата със запалка.  *rofl*
Казваш НЕщастни, ами така е. Ама да питам - защо? Това е предаване на един негативизъм от един на друг. Заразително, също както горният позитивизъм, който ти описах.

 *drink1*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #31 -: 08 Януари, 2012, 15:11:24 »
0
О, Розаблу!

Изобщо не се впрегам, напротив, драка съм си,  и мола  сички да бъда извинен, ако прекалявам понекога.
Нема да ставам будист, тва не е за меня..........дедо Мечо ша става.

"По-високо билото, моля"...ама "не така"....поздравченценце!

ФСБ - Не така (1984) [HD]
« Последна редакция: 08 Януари, 2012, 17:19:25 от darkside »
Ас съм българче.......

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Бизнес идеи
« Отговор #32 -: 08 Януари, 2012, 15:14:53 »
0
Хампарцумян добре вика да инвестираме в себе си. Та си купих днес едни нощви. Издялани  от едно голямо парче бук. 170 на 90см. на 117 години. За месене на копривщенски суджук. Къмто 80 кг. каймица ще поеме. Другия месец ще го пробвам. Пресен биосуджук с домашно маврудче.

Дали да не свирим сбор на войводската група, *scare* или да изчакаме да поизсъхне.

Че и тупан май си намерих.

Е те това е бизнес.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #33 -: 08 Януари, 2012, 19:06:52 »
0
О, Розаблу!

Нема да ставам будист, тва не е за меня..........дедо Мечо ша става.


 :)

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #35 -: 24 Януари, 2012, 18:15:42 »
-3
Сега -сериозно. Наистина имам идея за бизнес.Разбира се,няма да я кажа,защото е тайна-естествено. Но, за да започна, имам нужда от 810 лева. Не че нямам тези пари, но имам нужда някой да ми ги даде за самочувствие - за "наслука". Така,че ако някой желае да инвестира в мен - все пак се познаваме от доста време, ето един шанс. Като - ако успея, до края на май т.г. , ще му върна сумата в двоен размер. Ако не успея,което е слабо вероятно, но всичко е възможно на тоя свят - ще пие една студена вода от мен /тъкмо,в началото на лятото/.
Ако има много желаещи - ще има търг.
Предложението ми е сериозно.
Очаквам предложения. Може и на лични.  *heart* *flower1* *flower1*


P.S.Предложението ми е много сериозно. Мога да приема и двама инвеститори, при посочените  условия.
« Последна редакция: 25 Януари, 2012, 09:39:33 от rozablue »

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #36 -: 26 Януари, 2012, 21:39:36 »
+1
Сега -сериозно. Наистина имам идея за бизнес.Разбира се,няма да я кажа,защото е тайна-естествено. Но, за да започна, имам нужда от 810 лева. Не че нямам тези пари, но имам нужда някой да ми ги даде за самочувствие - за "наслука". Така,че ако някой желае да инвестира в мен - все пак се познаваме от доста време, ето един шанс. Като - ако успея, до края на май т.г. , ще му върна сумата в двоен размер. Ако не успея,което е слабо вероятно, но всичко е възможно на тоя свят - ще пие една студена вода от мен /тъкмо,в началото на лятото/.
Ако има много желаещи - ще има търг.
Предложението ми е сериозно.
Очаквам предложения. Може и на лични.  *heart* *flower1* *flower1*


P.S.Предложението ми е много сериозно. Мога да приема и двама инвеститори, при посочените  условия.
Да не стане като в оня виц: " Драги Пешо ,писмото ,с което  искаш пари назаем не съм го получил :)
Бърза инвестиция може да получиш,далеч над този размер ,като се довериш на класиците в жанра с малки нововъведения,разбира се. Да вземем например нещо по О'Хенри.Пускаш безплатна обява
в ежедневник,че търсиш да назначиш шофьор кат. В ,с 2000 лв.заплата и осигуровки на пълен работен ден. Даваш и адрес за контакти ,има си офиси под наем за месец.Посрещаш всеки мераклия ,като му връчваш комплект документи/5-6 ксерокопирани листи/ за попълване срещу 8 лв.,както и да надпише собственоръчно празен плик със собствения си адрес за писмено уведомление на решението на управителя.Естествено съвестно уведомяваш писмено всички кандидати,че за мястото вече има избран кандидат,и пожелаваш успех.Междувременно броят на кандидатите за месец е надминал и най смелите очаквания и касата е събрала капитала за първоначалното натрупване *alcohol*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #37 -: 26 Януари, 2012, 23:47:58 »
+1

 *rofl*

Розичка,
Ти сериозно ли?  *rofl*

 *flower1*

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #38 -: 27 Януари, 2012, 20:18:17 »
-1

 *rofl*

Розичка,
Ти сериозно ли?  *rofl*

 
Ми тъй де, няма да си говорим само празни приказки. Да пристъпим към дела.

Фло, акъл не ми давай. Аз акъл имам -  както е съвсем ясно,според мен, от съобщението ми. Докато в началото на тази тема  написах ясно -давайте акъл.
Но тук вече съм на следващия етап - акъл вече има, сега идва ред на парите.  Предложението не беше ли добро? Никой не се обади.  :-\ 
Не се заблуждавайте,че ще чакам дълго.  8)
Но все пак има още възможност. Все още има възможност, все още офертата е актуална. :) *flower1*
« Последна редакция: 27 Януари, 2012, 20:21:30 от rozablue »

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #39 -: 27 Януари, 2012, 20:35:38 »
+3
Драга rozablue,съобщението,дето искаш 810 лв.заем  не съм го чел!  Не съм чел и съобщението,че не искаш акъл от мене ,щото вече си имала!Ако бях го прочел със сигурност щях да ти честитя новата придобивка и да ти пожелая да ти се случи да придобиеш и малко чувство за хумор!От мен здраве успех *drink1*

nino

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 72
  • Карма: +16/-2
  • Респект: +31
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #40 -: 28 Януари, 2012, 22:40:46 »
+2
 *rofl*

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #41 -: 29 Януари, 2012, 14:51:03 »
-2
Драга rozablue,съобщението,дето искаш 810 лв.заем  не съм го чел!  Не съм чел и съобщението,че не искаш акъл от мене ,щото вече си имала!Ако бях го прочел със сигурност щях да ти честитя новата придобивка и да ти пожелая да ти се случи да придобиеш и малко чувство за хумор!От мен здраве успех *drink1*

Заем???!  *rofl*

Явно чувството ни за хумор доста се разминава... А май  *drink8* /кока кола,не боза - пий спокойно!/ и други неща 8)  *drink6* .
« Последна редакция: 29 Януари, 2012, 15:06:57 от rozablue »

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #42 -: 29 Януари, 2012, 15:42:57 »
+2




Явно чувството ни за хумор доста се разминава... А май  *drink8* /кока кола,не боза - пий спокойно!/ и други неща 8)  *drink6* .

Може,може,как пък не съм го забелязал твоето чувство за хумор, като сме се разминавали ,или е било много малко и бързо е профучало :)Разбирам,че прекаляваш с кока-колата и тя не прощава!В 1 литър има 110 грама бързоусвоима захар/фруктозо-гликозен сироп/,което е за сериозно предупреждение от диетолозите ,150 милиграма кофеин-цитрат и 800 милиграма ортофосфорна киселина,все неща ,дето не са от природата ,ами от синтетиката.Секи случай да си пазиш здравето,като пийваш  винце,вместо кола,защото здравето ще ти трябва за да можеш да пиеш ракия. *alcohol*

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #43 -: 29 Януари, 2012, 16:16:17 »
-2
Препоръка към модераторите: Човек, който идва от другия форум, задължително трябва да си вземе добър душ, преди да влезе в този. Без това и най-добрият дезодорант  е безсилен. *flower1*

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #44 -: 29 Януари, 2012, 16:53:07 »
+1
Препоръка към модераторите: Човек, който идва от другия форум, задължително трябва да си вземе добър душ, преди да влезе в този. Без това и най-добрият дезодорант  е безсилен. *flower1*
Би ли ми доверила от кой форум идвате вие къпаните,че да мина от там за душ, или май  и ти си минала метър тука за проверка на хигиенното състояние?
В тоя смисъл така ме напиня отвътре да цитирам Иван Хаджийски от книгата му "Бит и душевност на българския народ" каква била процедурата за определяне на здравния статус на новите затворници по негово време,ама ще се въздържа, щото пак се огледах къде се разминаваме с твоето чувство за хумор и пак него виждам.Сигурно е профучало с бясна скорост и сега е малка/черна/точка  някъде! *drinks* Е,поне опитах де!