Автор Тема: Бизнес идеи  (Прочетена 73398 пъти)

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #45 -: 30 Януари, 2012, 10:00:00 »
-1
Тежка миризма на партенка, запратена по жена, която танцува. Тя дори не е забелязала,че си сред публиката.

Тя не танцува, за да ти вземе парите, а още по-малко   *aggresive* -  в заем. Тя просто танцува. Споко.
Ето,напуска сцената. Можеш да се настаниш с  дисагите - с вино, ракия и- може би  с лук.

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #46 -: 30 Януари, 2012, 10:41:28 »
+3
Стига сте са дракали, бре!  *valcho*
И аз "чеша" у другиа форум, ма не пренасям заразата, баси! И двамата сте умни, за тва не казвам по-умния да отстъпи! Не са взаимнонаранявайте с думи тешки!
Правете любов (секс), а не война! Пийс! *yahoo*
Ас съм българче.......

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #47 -: 30 Януари, 2012, 10:57:52 »
0
Тежка миризма на партенка, запратена по жена, която танцува. Тя дори не е забелязала,че си сред публиката.

Тя не танцува, за да ти вземе парите, а още по-малко   *aggresive* -  в заем. Тя просто танцува. Споко.
Ето,напуска сцената. Можеш да се настаниш с  дисагите - с вино, ракия и- може би  с лук.

Този изказ или по-точно речников състав  е много характерен за танцьорка.Танцьорка на кол, или на танцуваща бяла птица от " Леблядинные озеро".Не е сбъркано името на балета.Обичам дисаги с вино и ракия,даже и лук ,но мразя бели птици,освен патиците по пекински. *drinks*

mindless™

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 49
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +9
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #48 -: 31 Януари, 2012, 13:28:28 »
0
Сега -сериозно. Наистина имам идея за бизнес.Разбира се,няма да я кажа,защото е тайна-естествено. Но, за да започна, имам нужда от 810 лева. Не че нямам тези пари, но имам нужда някой да ми ги даде за самочувствие - за "наслука". Така,че ако някой желае да инвестира в мен - все пак се познаваме от доста време, ето един шанс. Като - ако успея, до края на май т.г. , ще му върна сумата в двоен размер. Ако не успея,което е слабо вероятно, но всичко е възможно на тоя свят - ще пие една студена вода от мен /тъкмо,в началото на лятото/.
Ако има много желаещи - ще има търг.
Предложението ми е сериозно.
Очаквам предложения. Може и на лични.  *heart* *flower1* *flower1*


P.S.Предложението ми е много сериозно. Мога да приема и двама инвеститори, при посочените  условия.

Поради последните няколко поста, в които има рядко срещана в този форум любезност се зачетох назад и като по-прост също ще имам нужда от тълкуване на цитирания текст.

Очевидно авторът на текста не смята, че сериозното му предложение не касае "пари на заем", което е първата аналогия, която ме достигна, след като го прочетох. За това имам нужда от разяснение след като не става дума за: "пари на заем", за какво става дума? За "инвестиция", за "пари на вятъра"?!

Ако става дума за "инвестиция", която според написаното е много нискорискова и едновременно с това много доходна, се поражда съмнението, защо всъщност са му нужни партньори на автора, след като очевидно  сумата е малка?

Ако става дума за второто, то тук се включвам в състезанието и предложението ми е много сериозно, все пак се знаем отдавна  *rofl*. Аз от своя страна съм по-великодушен и търг няма да организирам, ще взема парите на всички желаещи :)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #49 -: 20 Март, 2012, 21:00:37 »
0
Здравейте всички,

Темата за бизнес идеите трябва да бъде поддържана. Мен лично ме от доста време ме гложди следната мисъл:

Бизнес в Холандия, регистриран в БГ заради данъците, а моя милост живее лятото в Гърция, зимата в Банско и прескача от време на време до Амстердам.

Та давайте някакви бизнес идеи (съвместен бизнес също е опция). Ивел пишеше навремето, че върти нещо с холандците - Ивеле тука ли си бре?

Както казваше дарки, лежа, премислям, гледам в тавана, НО нищо не ми иде на акъла (мамка му). А искам да правя нещо. Дарки бе, как беше онази басня за пчеларя? Мноу ми хареса...баси
« Последна редакция: 20 Март, 2012, 21:12:28 от Невидимко »

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #50 -: 20 Март, 2012, 21:10:19 »
0
Като нямаш какво да напишеш, по-добре си мълчи. Егати бизнесмена се извъди, че и от форум идеи иска.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #51 -: 20 Март, 2012, 21:16:22 »
0
Като нямаш какво да напишеш, по-добре си мълчи. Егати бизнесмена се извъди, че и от форум идеи иска.

Тъй като мога да си позволя 30% предупреждение те питам: Защо просто не си ебеш путката майна?

(Извинете останалите съфорумци, ама тоя си проси със свещичка, та затова реших да му дам това що търси)

Въпрос към модераторите: след колко време отпада 30%-ното наказание? Кога ще съм пак "чист"?
« Последна редакция: 20 Март, 2012, 21:20:54 от Невидимко »

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #52 -: 20 Март, 2012, 21:23:28 »
0
Без коментар.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #53 -: 20 Март, 2012, 21:29:39 »
0
Без коментар.

Не има коментар, и той е: Каквото повикало - такова се обадило. Така, че си предупреден, оттук нататък или пиши по темата, ако имаш нещо да казваш и не предизвиквай хората пишейки на личностна основа или просто не се чувствай задължен да пишеш. Ясно ли е?!
« Последна редакция: 20 Март, 2012, 21:31:49 от Невидимко »

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #54 -: 20 Март, 2012, 21:35:41 »
0
"Искам да правя нещо, искам да правя нещо..........."
 Интересно докато не правиш нищо и се изтягаш на дивана, кой те храни, банките ли, или наемите от Банско? Или глад, студ и чувство на благодарност към Интернет? Щото нали иначе нямаше да съществуват форумите и нямаше да има типове като тебе къде да се изживяват като каквото си щат.

ПП За пут-ата ма-на си го знам.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #55 -: 20 Март, 2012, 23:08:44 »
0


Невидимко,
Ако е свързано с имотите ти, първата мисъл е, да водиш туристи от Холандия. Ако се комбинираш с Ивел, той ще подсигурява от Русия. Лятото им комбинираш и малко на планина. Зимата на ски, ако искат организираш турове и до Гърция. Едва ли ти казвам нещо, което не си си мислил. Ако все пак, действаш в тази посока, проучи си, дали няма да е по-елегантен начин, ако го оформиш, като даване под наем за сезон на фирма, например за нейни служители или пък партньори.... Тя може пак да е твоя...
За търговия, пак си огледай. Най-вероятно, ще можеш и това да включиш.  Зависи кого ще таргетираш - туристите или пласиране в някоя от трите страни. Защото, най-малкото, имаш поглед върху цените и в трите страни.
Един познат има магазини в зимните курорти и на Черноморието. Зимата зарежда със скъпа стока (качествена), лятото минава на по-евтиния клас. Зависи си от туристите.
Ако пък, гърците въведат драхмата или привлечеш руски туристи - чейндж бюра.
Почнеш ли го един път, ще почнеш да виждаш още и още. До където ти стигнат силите и възможностите... :)
Изобщо, много хубава комбинация си направил! Перфектна! И можеш да си "ореш", както си искаш. :)
Успех!  *drink11*

P.S. На един човек, ако ще буква по буква да му се "снесе", не идея, а цялата информация, като не му е вътре в него, няма и да го почне. Друг пък, от една мисъл, дори съвсем за нещо друго, може да стигне и да си осъществи идеята. Така че, форумите са си полезно нещо. :) *drinks*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #56 -: 20 Март, 2012, 23:36:22 »
0


Невидимко,
Ако е свързано с имотите ти, първата мисъл е, да водиш туристи от Холандия. Ако се комбинираш с Ивел, той ще подсигурява от Русия. Лятото им комбинираш и малко на планина. Зимата на ски, ако искат организираш турове и до Гърция. Едва ли ти казвам нещо, което не си си мислил. Ако все пак, действаш в тази посока, проучи си, дали няма да е по-елегантен начин, ако го оформиш, като даване под наем за сезон на фирма, например за нейни служители или пък партньори.... Тя може пак да е твоя...
За търговия, пак си огледай. Най-вероятно, ще можеш и това да включиш.  Зависи кого ще таргетираш - туристите или пласиране в някоя от трите страни. Защото, най-малкото, имаш поглед върху цените и в трите страни.
Един познат има магазини в зимните курорти и на Черноморието. Зимата зарежда със скъпа стока (качествена), лятото минава на по-евтиния клас. Зависи си от туристите.
Ако пък, гърците въведат драхмата или привлечеш руски туристи - чейндж бюра.
Почнеш ли го един път, ще почнеш да виждаш още и още. До където ти стигнат силите и възможностите... :)
Изобщо, много хубава комбинация си направил! Перфектна! И можеш да си "ореш", както си искаш. :)
Успех!  *drink11*

P.S. На един човек, ако ще буква по буква да му се "снесе", не идея, а цялата информация, като не му е вътре в него, няма и да го почне. Друг пък, от една мисъл, дори съвсем за нещо друго, може да стигне и да си осъществи идеята. Така че, форумите са си полезно нещо. :) *drinks*

Скъпа Муза,

Разбира се, че съм мислел за туризъм, но не туристите са ми таргет, а туроператорите които искат да имат собствени представителства и агенти на място. Та аз вече имам контакти с Nekerman и TUI. Другата ми идея е да стартирам Call център каквито има вече 2 в София, но проблема са холандскоговорящите в БГ. В Банско имам изградена добра инфраструктура за офиси и дори апартаменти за служителите. Третата ми идея е частен старчески дом за "по-така" пенсионери с добро медицинско обслужване. Има време не бързам за никъде засега.

Забравих имам и едни 7дка в регулация в промишлена зона. Единственото останало в очертанията на града място в Банско където е възможно позициониране на LIDL или ALDI примерно.
« Последна редакция: 20 Март, 2012, 23:47:47 от Невидимко »

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #57 -: 21 Март, 2012, 00:00:15 »
0

Невидимко,
Както и предположих, имаш си ги идеите, а за базата, само гадаех като обем.  :)
Проблемът с холандско говорящите... Тук Дянката може да ти помогне - да ти внесе холандски младежи.  *rofl*
Защо изчакваш? Ако ти излиза сметката? Почвай я от някъде. :)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #58 -: 21 Март, 2012, 00:08:04 »
0

Проблемът с холандско говорящите... Тук Дянката може да ти помогне - да ти внесе холандски младежи.  *rofl*

Значи Дянката наистина мое да реши проблема с холандските младежи. Само требе да тури законни макс. таван цени на курвите и пиенето, както и да направи тревите законни. Начи да знаеш тогава европа ша са избие да търчи в посока БГ.

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Бизнес идеи
« Отговор #59 -: 21 Март, 2012, 08:59:44 »
0
Бля, бля. Холандци на туризъм в Банско!!! От тая далечна скапана дължава, пълна с едни от най-тъпите хора в Европа.  Старчески дом за баровци!!! Магазини!!! Малеее.
И в цяло Банско само на Невидимко парцела останал, бравос. Хвала.
Въобще егати бизнес идеите се размятат, що не пуснете и към Катар некое предложение, видя се, че са отворени хората.