Автор Тема: Имотите 2012. Нещата, за които не се говори  (Прочетена 8785 пъти)

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Имотите 2012. Нещата, за които не се говори
« Отговор #15 -: 18 Февруари, 2012, 17:29:43 »
0
Новият национален стадион ще бъде на 4-и километър
Съоръжението ще се намира точно срещу новата спортна зала “Арена Армеец”

:)
Додо, тази работа май на майтап избива, че от другата страна на Цариградско има едно заведение с особена клиентела.
Ама, то зависи  също и на какво викаш "срещу". Ако погледнеш срещу Арената, но през Асен Йорданов, то там са военните поделения. Наложи ми се да послужа там няколко месеца преди много десетки години (от срам няма да кажа колко точно), имам поглед отвътре и знам със сигурност, че там има достатъчно място за огромен стадион, за съпътстваща инфраструктура и за каквото се сетиш в тази връзка. Доколко е оплодено с военно съдържание това място сега, не знам.
Последното , за коет о бях чул по повод на софийски мераци за нов стадион, че го планират да е в Обеля. Със сигурност ми е стара информацията, защото по-късно съм чувал и идеи да е в Пловдив.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Имотите 2012. Нещата, за които не се говори
« Отговор #16 -: 18 Февруари, 2012, 18:25:25 »
0
Новият стадион ще го строят веднага след пистата за Ф1 в Доброславци и космодрума "Бойконур" в Долно Уйно, махала Курнец. Очаква се небивало поскъпване на недвижимите имоти покрай тези обекти.  *yahoo*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Имотите 2012. Нещата, за които не се говори
« Отговор #17 -: 18 Февруари, 2012, 18:30:03 »
0
От такава зала може би имаше нужда, ама от нов стадион? Сигурно ще глътне поне 100М, с тези пари по-добре да направят 2-5000 детски площадки и други подобни неща. Между другото общината плаща по 50К евро за детска площадка 100-150м2. Там пък какво точене става.

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Имотите 2012. Нещата, за които не се говори
« Отговор #18 -: 18 Февруари, 2012, 18:33:25 »
0
Стоичков  докара едни испанци,които щяха да правят стадиони. Май бяха в Пловдив и София.К'во ли стана с тези хора...

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Имотите 2012. Нещата, за които не се говори
« Отговор #19 -: 18 Февруари, 2012, 18:42:53 »
0
Точно покрай тях се върти тоя фарс. Ицето натиска да правят ПЧП - държавата дава земята, те правят стадион, който става собственост на държавата, а покрай него избичват за тях си молове и офис-сгради. Теренът обаче е апетитен и не съм сигурен дали няма да му се вземат доста повече пари, ако просто се продаде. Далавера има и разни хорица са се разтърчали да градят... Дали има нужда от нов стадион и какво ще прави със стария - кого го е грижа, хехе.

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Имотите 2012. Нещата, за които не се говори
« Отговор #20 -: 18 Февруари, 2012, 23:47:24 »
0
Оунар сега се опитвам да се поровя във всички нот.актове,ама те много ще ми трябва време да си припомня  точно това от кой беше.Имам нот. актове от 1914 г. - 1922 е и много след това,старите имат и някакви записки лудница.
С удоволствие ще ти ги покажа,само малко да ги системазирам,че тупна ли ти всички папки ще ми се расърдиш  *rofl*

 *drinks*

Ти па Регатка, с папки ще ме стрескаш начи. Натъпкай в една чанта и ще ги подредим много бързо. Ше ти пиша на лични да не спамя темата.

А стадиона ще е в землището след пистата на летище София. Даже и ПУП вече е тръгнал
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG