Автор Тема: Благодарност  (Прочетена 22538 пъти)

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
Благодарност
« -: 31 Януари, 2012, 23:51:09 »
0
Благодаря на dodo2 -за неговата интелигентност, да държи летвата винаги високо; на Filip - за перфекното чувство за хумор, никога не приема нещата лично; на Муза - за нейната обгръщаща всички топлота, на regata- винаги свежа, на милата  elissa, на Scyther-за неговата удивителна чувствителност; на дарки, който е като бутилка шампанско винаги- да не пропусна вдъхновяващия всички блондинки,включително и тези по душа  :), ОунърБГ  - с други може би не можах да се сближа толкова: беше ми приятно във вашата компания.


Разбира се - и на фло, който ми показа,че губя твърде много време в Интернет и трябва да се занимавам с други неща.

Желая Ви здраве и късмет! :) *drink1* *flower1**heart*

Ваша: rozablue    :)  :)
« Последна редакция: 01 Февруари, 2012, 00:42:05 от rozablue »

mindless™

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 49
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +9
    • Профил
Re: Благодарност
« Отговор #1 -: 01 Февруари, 2012, 09:45:27 »
+2
С риск да си навлека известно количество неодобрение, не мога да не кажа какво мисля в случая.

След като вчера пробуди интереса ми към твоята особа rozablue, сега с това определено ме накара да те анализирам малко повече. Има някой неща, които ми се струват странни да не използвам по-силна дума.

Около 90% от активноста ти в този форум е концентрирана в последните 3 месеца, а над 90% от всичките ти мнения са видеоклипове, линкове или цитати тип "копи-пейст". Много ме изненада рязката ти реакция към една съвсем нормална реплика на Фло, което беше малко в разрез с имиджа, който се опитваш да си създадеш, но сега ми се изясняват нещата.

От чисто любопитство, колко често ти се вързват на схемата? Защото определено в този случай не си уцелила форума, но имам усещането, че успеваемоста ти не е малка.

P.S. Съжалявам, но не мога да ти тълкувам по друг начин поведението. В момента, в който разбра, че няма да мине номера тук и се фръцваш мелодраматично :)

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Благодарност
« Отговор #2 -: 01 Февруари, 2012, 10:47:57 »
+1
Желая Ви здраве и късмет! :) *drink1* *flower1**heart*
rozablue,
Има всевъзможни причини за да изпита човек дискомфорт. И форумите, включително и този, не правят изключение.
Онзи другият (истинският) свят, обаче, не е по-добър от този.
Вземи си малко отпуск и ако един един ден решиш, че отново имаш желание да се "видим",  кликаш. Съвсем просто е!
На мен самият ми се е случвало неведнъж и съм отсъствал по над половин година.
Няма как групата да те спре. Иначе би могло да се смигне на Додо и той да заключи стаята, Скитъра и Филип ще увиснат на ръцете ти и ще дърпат здраво, а пък някоя от дамите и сълза ще пророни. Тук е друго, обаче. Ама то това му е хубавото.

Точно в този период на годината е особено трудно и е редно да проявим разбиране и подкрепа.

Като грейне слънцето, взимаш букет цветя, една бутилчица и пристигай да се веселим.
« Последна редакция: 01 Февруари, 2012, 21:56:22 от nachev »

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Благодарност
« Отговор #3 -: 01 Февруари, 2012, 11:15:17 »
+1


Розичка,
Благодаря за хубавите думи! :)
Разбирам, че се чувстваш огорчена, но уверявам те, че няма защо. Фло го познавам от стария форум и за него бих казала, че е открит и честен в отношенията си. Мисля, че в момента, просто гледаш на случилото се, а то нищо не се е случило, в увеличителен мащаб.

Вчера, бях тръгнала да доразвивам "идеята" на mindless, в шеговит дух, но не го довърших. Беше нещо от рода, че в бизнеса трябват хора за черна работа и аз съм готова да ви помогна, като събирам парите.  *rofl*
Сега, не знам, ако го бях написала, дали щеше да се размие създаденото настроение или щеше да го задълбочи още повече. :)

Всеки решава в даден момент, да се откъсне поне за малко, от някой форум, поради ред причини. Не е хубаво така, да бъде с горчилка. Не знам как го усещаш форума, но за мен е приятно местенце, където човек би могъл да се отпусне, а не да се натоварва, дори и от негативите в реалността. Мисли, изказани по човешки, свеж хумор, музика... Защо ти е, с лека ръка да зачеркваш?
Не съм ти казвала, но любимият ми цвят е синият ... :)
За къде сме без розичка?  *girl*

 *flower1* *flower1* *flower1*


Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Благодарност
« Отговор #4 -: 01 Февруари, 2012, 20:22:52 »
+2
тррррррррррррррррррррррррр,трррррррррррррр/ интродукция от тъпана на глашатая/!Съъъъоообщение!
Съобщавам на многоуважаемата колегия,че лично ,на лични съм се извинил на  колежката rozablue,за вероятното неудобство, евентуално причинено от мен ,изпитвайки вътрешен дискомфорт като ,че ли съм настъпил пътник в препълен автобус по невнимание. Знаете,че не е нарочно!
Весел празник на всички  и весел предпразник за други *drink1*!

nino

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 72
  • Карма: +16/-2
  • Респект: +31
    • Профил
Re: Благодарност
« Отговор #5 -: 01 Февруари, 2012, 21:51:43 »
+2
С една дума - сладури! *heart*
Това сте всички вие, написали сладки и нежни думи на загадъчната дама.
Синя роза (или може би Тъжна?), не се дръж като настъпено глухарче. Толкова царствено име предполага повече великодушие.
Че кой изоставя компанията си за едното нищо? *clap*