Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Юридически казуси относно недвижимостите

Складово помещение на таванско помещение

<< < (3/3)

Фло:
Начев,Начееев,живота ми мина из бюрократичните дебри,чак вече черепа ме сърби от вътре и речника ми стана толкова институционален,че две думи на кръст  не мога да кажа без да изглеждат на нормативен израз *rofl* *drinks*

regata:
Фло,узаконявала съм ресторант и няколко магазина,за ресторанта вече писах.
По прицип си прав и за това се съгласих веднага с теб,но има едно голямо НО,не знаеме до кога ще може така.
Например с ресторанта не стига,че нямаше нужда от това узаконяване ами и спря дейност за 6 м. докато мине процедурата,това стана след трагедията в Индиго,тогава така се ошашкаха с оправдания и безмислени решения,че се оляха.
За това писах,че е най-добре да се вземе склад под наем,нищо не пречи и да се започне процедура по узаконяване на собственния таван за склад едновременно с това.
Пиша го това за да предупредя,че трагедии с нещо винаги могат да станат и тогава гори и сухото и мокрото  *drinks*

Фло:
Е,regata,нашите мнения бяха от гледна точка на препатилите,тъй да се каже.Сега може да се обади и някой  компетентен бюрократ, да се надяваме. *drink11*

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия