Общи > Дъра-бъра

Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?

(1/16) > >>

darkside:
Аз вервам. Живота на нашта планета не е случайно възникнал, нема как от нежива материя......милиони видове на Земята имат почти еднаква ДНК  с минимална разлика в спиралата, приличаща на цифров запис, на програма...
За мен по-скоро е нелогично да сме единствените във тая огромна Вселена. Даже, по скоро съм сигурен, че не сме сами дори и в момента...макар да сме стигали само до Луната...ако изобщо сме стигали, де. Щот нещо мноу са замълча след тва, интерес ли загубиха, не знам....
В миналото, когато не са можели да пътуват по море, в различни точки на планетата има рисунки на едни и същи неща. Наричат ги различно, но са видели  и нарисували ЕДНО И СЪЩО!
Боговете и те се отгоре идат на огнени колесници...бумът на технологиите последните 100 години също мисла, че не е случаен...вий кво мислите? Просто си приказваме, баси?!.......

Earth 100 Million Years From Now

dodo2:
А пък аз мисля, че сме измислили машина на времето в бъдещето, върнали сме се назад във времето, тя се е счупила и тези не са могли да се върнат обратно и ето, родило се е човечеството. Стивън Спилбърг ми открадна идеята и миналата година направи сериал с този сюжет.

darkside:

--- Цитат на: dodo2 в 15 Февруари, 2012, 15:34:45 ---А пък аз мисля, че сме измислили машина на времето в бъдещето, върнали сме се назад във времето, тя се е счупила и тези не са могли да се върнат обратно и ето, родило се е човечеството. Стивън Спилбърг ми открадна идеята и миналата година направи сериал с този сюжет.

--- Край на цитат ---
Е сега ти дотребва АСТА, баси......виде ли?

gogolcho:
"Ако сме сами в целия Космос, то това би било просто загуба на пространство" *drinks* *drink1* *drink4* *drink6*

darkside:
gogolcho, не сме сами, брато! Аз сека седмица имам срещи от трети вид..... *scare*

Има ли извънземни

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия