Автор Тема: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?  (Прочетена 82463 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?
« Отговор #30 -: 10 Септември, 2012, 14:12:52 »
0
Аз знам поне за няколко човека,които неистово искат да върнат времето поне 5-10 г. назад ,че да не се били женели за чудовища ,но не би!

Това го напиши в темата с изповедите (за готвенето и още нещо), че там никой не си признава, че се е прецакал :)

 *drinks*

 :D :D :D
Попрехвърлих темата, не видях и ти да си признаваш, че си се прецакал. Да не съм пропуснала?  :D

 *drink6*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?
« Отговор #31 -: 10 Септември, 2012, 18:37:18 »
0

 :D :D :D
Попрехвърлих темата, не видях и ти да си признаваш, че си се прецакал. Да не съм пропуснала?  :D

 *drink6*

Напротив, на едно място казах, че засега съм си ОК и нямам такива проблеми. Но по принцип подозирам разсъждавайки (да не кажа сигурен съм), че съм се прецакал и се чудя в кой момент ще стане съвсем ясно, може би в критическата, когато и да е тя :) Просто никак не ми се връзва с нихилизма (въпреки, че моят е особено еволюирал, отричайки песимизма, тъкмо обратното). Най-много да съм леко шизо?  :P

 *drink6*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?
« Отговор #32 -: 10 Септември, 2012, 19:01:06 »
0

http://www.fimoti.com/Smileys/Shiny_Smiley_Icons2/drink2.gif

 :D :D :D
Попрехвърлих темата, не видях и ти да си признаваш, че си се прецакал. Да не съм пропуснала?  :D

 *drink6*


Напротив, на едно място казах, че засега съм си ОК и нямам такива проблеми. Но по принцип подозирам разсъждавайки (да не кажа сигурен съм), че съм се прецакал и се чудя в кой момент ще стане съвсем ясно, може би в критическата, когато и да е тя :) Просто никак не ми се връзва с нихилизма (въпреки, че моят е особено еволюирал, отричайки песимизма, тъкмо обратното). Най-много да съм леко шизо?  :P

 *drink6*


хехех шизо ... Спомням си, че след поредните ми "апокалиптични" писания в другия форум, изцопах едно оптимистично, което си отговаря изцяло на моето отношение и очаквания от утре-то, и тогава Статус ми каза, че съм била конформист, ама завършен ...
Така че, и аз съм нещо като шизо ... А, може и да не е "като" ...  *rofl*


darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?
« Отговор #33 -: 11 Септември, 2012, 12:45:11 »
0
TRUTH! The Earth does not revolve around the Sun - The exposure of hiding - in April 2012.
Ас съм българче.......

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?
« Отговор #34 -: 11 Септември, 2012, 23:04:18 »
+1
Scyther,друже  извънземните може да са с размер нюню,което е по-малко от милимунт или с други думи атоми,които  пък да се прегрупират в молекули при нужда.Така ,като не са биологичен вид не ги тресе еволюцията.Понеже има една теория,че се хранят с енергията на човешкия дух подозирам,че Те вече са тук.Моята логика ми говори,че като са тук най-вероятното място е да са овладели държавната и общинска администрация.Влезли са им в мозъците с цел бъркотия в бюрокрацията и резултат от недоволни граждани ,които да трошат нерви и излъчват енергия в пространството споменавайки майки,лели и цяло родословно дърво. Аз например съм нахранил днеска доста извънземни като  получих писмо от кмета на район Младост,че трябва да внеса куп документи за да ми станела работата по една общинска наредба. Работата е там,че аз  съм ги внесъл и даже са входирани и даже извънземното на гишето ги скопча с телбот пред мен и за седем дена са успели да изчезнат.За да са нервите повече  изчезват документи ,които ми струват средства,например архитектурен проект. Пък да не говорим за мащабните нерви що троши народа, заради парламент и правителство. Тъй,че Те са тук и България май им е любимо място от поне 130 г.като гледам какъв ни е хала!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?
« Отговор #35 -: 11 Септември, 2012, 23:27:09 »
0

 *rofl*

Фло,
Извини ме! То не е хич за смях ама ...  *blush* *rofl*

 *drinks*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?
« Отговор #36 -: 11 Септември, 2012, 23:32:37 »
0


Представяте ли си следното ...

Ние се кефим, куфеем на рок, захласваме се по романтика, Пинк Флойд - класика, космическа музика, а тЕя - марсианчетата да се кефят на Азис.  *scare*

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?
« Отговор #37 -: 12 Септември, 2012, 00:41:36 »
0


Представяте ли си следното ...

Ние се кефим, куфеем на рок, захласваме се по романтика, Пинк Флойд - класика, космическа музика, а тЕя - марсианчетата да се кефят на Азис.  *scare*

Пак по пътя на логиката извънземните щом се мотат тука трябва да се съобразят и със земните природни закони,главният от които е  равновесието или щом има количество позитивна енергия  също толкова би трябвало да е и негативната. Демек Азис компенсира, създавайки мощно отрицателно енергийно поле и после, той много-много не прилича на човек ,та може и да е инопланетен мангал направо.Сега,въпроса има ли мангали на Марс е с ясен отговор.Няма,щото на планетата Марс  облаците са  от сярна киселина и  липсва и желязо по тая причина,а щом няма желязо, няма и  пунктове за изкупуване и няма как да виреят там мангали.Остава да е от друга планета,но няма как ние да разберем на коя планета има желязо и мангали  по причина,че няма къде да построим хубав модерен телескоп без да изчезне в пунктовете за вторични суровини.Оня ден бяха свили някакъв силно радиоактивен уред. *drinks*Ай за извънземните! Между впрочем това определение извънземни не е особено коректно,щом се мотат наоколо,а вероятно и се размножават тука на нашата планета,примерно в Козлодуй в някой от двата блока на АЕЦ.
« Последна редакция: 12 Септември, 2012, 00:47:44 от Фло »

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?
« Отговор #38 -: 12 Септември, 2012, 09:30:47 »
0
Радвам са, че ви вълнува тоа въпрос за извънземните, щото и аз мисла, че са одавна сред нас. Често имам срещи от трети вид насекъде.
Например във Вършец влезох в един офис и рекох "добър ден", дето две каки със странна форма близка до сферичната, с "мъжествени" лица и мноу косми по тех,  ма изгледаха с подозрение и рекоха:

-Ти кво намекваш?! Ния сме Омъжени Жени!

Мноу ма учудиха с тва, баси. Ми аз ша  са ожена за мечка по-скоро, та да ма лапне на един път, а не тва да ма яде цел живот, егати  ужаса!!!

-Нищо не намеквам, бе хора...рекох добър ден!
-Е да де, ма кво целиш с тва?!
-Единствената ми цел е ако мое да ми копирате теа чертежи и да са махна по най-бързия начин, тва е!
-О, начи не ти аресва тука, така ли?! Я скивай къв е въздух, ква вода минерална, ква гора, кво небе.......тва го нема другаде на планетата ей момче!

Е в тоа момент ги заподозрех, че не мое да са земни тия.......ми не знаят кво е "добър ден" и са мноу мнителни към външни елементи.....та сред нас са, ми е мисълта!
И тва е неква инвазия, щот броя на тия расте напоследък...ТЕ СА СРЕД НАС! *scare*
Ас съм българче.......

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?
« Отговор #39 -: 12 Септември, 2012, 09:59:30 »
0

Мноу ма учудиха с тва, баси. Ми аз ша  са ожена за мечка по-скоро, та да ма лапне на един път, а не тва да ма яде цел живот, егати  ужаса!!!


 *rofl* *rofl* *rofl*

Айде лапай, че да се свършва.  *rofl*

Аз днес, отивам на поредната среща с тях. Мислех, че с едно ходене ще се свърши, но не. Искат да ме виждат периодично. И нахалниците - хем искат да ме виждат, а аз не щЪ, хем трябва да им плащам.

Ама, и моите са жени. Да не би да са травестити, а аз да не се усещам. Или пък ...  *scare* *rofl*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?
« Отговор #40 -: 12 Септември, 2012, 14:31:52 »
0

Срещнах се, платих им едни 444лв, и ми казаха да чакам отново обаждане "отгоре" и пак ще се видим.  *scare*
Ако почна да познавам числата от тотото, да не се чудите от 'де ги знам.  *rofl*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?
« Отговор #41 -: 12 Септември, 2012, 16:37:46 »
0
Слушай, Муза! Тва число "444" не е случайно! Тва е като "666", ма значи нещо друго!
Извънземните ти дават некви нишани за нещо с тва число...нема случайни работи, да знайш!
 
« Последна редакция: 12 Септември, 2012, 21:23:27 от darkside »
Ас съм българче.......

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?
« Отговор #42 -: 18 Септември, 2012, 11:42:10 »
0

Дарки,
С тази цифра 444 зомбират много хора. С наредба е. Въх.... и там ли? *scare*

Тази сутрин пък другите, дето и на тях им тантрим ...
Звънят на вратата за едни 25лв. Донът, чак кръвно вдигна от тяхната наглост. Егати наглеците - да си проверят собствения уред, което са длъжни да направят.
Накрая се ядосах, излязох и аз и им казах - за 25 лв сте станали с кокошките? Сега ще ви ги дам, ама после ще ви разкатая. За едни 25лв ще отворя очите на много хора и после, може и вие да ми плащате (едва ли). Избирайте.
Двамата се изсулиха, другите останаха, ама вече вяло да спорят. Е, кво спорите - избирайте. И си тръгнаха.

Леле! Нюню ... взех да се почесвам навсякъде. Имам чувството, че ми лазят по тялото. МарсАнците му с марсиАнци.  *scare*

Ако си сложа една муска с чесън на врата, ще помогне ли? Ако трябва, преди среща с тях, ще изяждам по цяла глава и ще им дъхам - хууууу  *yahoo*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?
« Отговор #43 -: 19 Септември, 2012, 07:51:11 »
0
Муза, чесъна не помага. Пробвай  с макаров. Тва е силно преспивателно......
Ас съм българче.......

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
0
Нощеска срешнах извънземни.  Рекоха ми че искат да осъществат контакт.
Ми що с мене, им викам. Идете на жълтите павета в оная сграда дет пише "съединението прави обединението". А па те викат, бехме там, ама не открихме наченки на разумен живот.
Баси........ако и там нема, де да има, рекох им аз. Що не пробвате в БАН?
Ми там открихме, ма в мноу начален стадий, не става контакт, викат Зелените.
А що с мен прайте контакт кат айкюто ми (според некои съфорумци) е под 100?
Ми щот прайш житните кръгове дет да си кацаме, за тва!
Абе аз ги права да баламосам онеа от БАН бе Зелени Човечета, а па вия мое да си ги ползвате, нема лошо...ма догодина кат нема жито, как и де ша ги права не знам?!
Нищо, нали осъщесвихме контакт с тебе. Ша ти пратим нишан кво да прайш, нема проблем. Кат са я подкарали ваште Бели Бащи и най вече Б.Баща ви, ша имаш мноу место да ни прайш секакви кръгове.... Бива ли?
Бива, бива....
Ае ния да отлитаме, щот  имаме мноу работа...ае чао! Пак ша са видим! Ха ха! Срещи от Трети вид ли му викахте!?....Когат си срешнете управниците у градския транспорт, на тва мое да му викате Срещи от Четвърти вид......вероятноста да ни срешнете нас е по-голема! Хух, хух  хух! *rofl*(на Марс тъй са хилиме!)
Ас съм българче.......