Общи > Дъра-бъра

Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?

<< < (2/16) > >>

darkside:
Аз си вервам в извънземните. На тех по им имам доверие, тва си е! Чакам ги като опълченците Радецки на Орлово гняздо ги чакам.....да ни освободат от рака, диабета, неолиберализъма, европейските Скъпоцености, от МВФ-то и техния пророк Ден Ков.........
Теа житните кръгове аз ги права с една бензинова косачка щот им давам нишани де да кацнат........ма тва да си остане между нас, де!
Нощеска ша права край Казанлък в розовите полета щот ми са вижда идеално за кацане......човек никога не знае кога и каде!
Требва да съм подготвен.....
..........................................
След малко е визитацията, ае чао!

darkside:
Снощи, кат минавах край връх Св. Никола (Шипка), видех ярка зелена светлина, която мина по целия хоризонт, ма мноу бързо. за 7,8 секунди! Викам си, тва нема как да е земна работа.....мноу внимателно отидох до храстите да са облекча и да анализирам виденото. Бех мноу силно замислен, ма усетих, че некой ма наблюдава.............обръщам са и кво да вида!!!
Малки зеуени човечета ми са усмихват и по едно време едното рече:
-Кво прайш, Дарки, как си брато???
Викам си, сигурно и аз имам нещо извънземно, щом ми вика "брато", ма те нали четат мисли, и веднага ми разсеЯ подозрението:
 - Не си звънземен, Дарки, ма покрай теб има мноу звънземни! Секаш са паднали от Марс, баси! Не знаат за кво са живи демек!
Замислих са пак...ми то си е право човечето, баш тъй си е.....и на тва место са сабудих.
..................Ае, че минава дежурния лекар, чао! *yahoo*

П.П. Ей, майтапа настрана, снощи към 21.30 верно я видех таа светлина на тва место. На самолетите е мигаща, а па тая не мигаше....
Отивам да права житни кръгове, требва да съм подготвен! *scare*

dodo2:
Може да е било светофар?

Muza:

Нещо от извънземните ... :)

Czardas de Monti - Paco de Lucia

  *drink11*

Muza:

HUMANITY - Scorpions (превод)

"... може би аз, може би ти, можем да променим света ..."  

Mybe I, Mybe You (Scorpions)

:)  *flower2* *heart*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия