Автор Тема: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?  (Прочетена 82453 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
... имат късмет, че не съм в БГ, но да не забравят, че ..............

Моя страна,Moja strana-Emil Dimitrov


...  е време Мара Бунева да идва.    *girl* *flower1* *flower1* *flower1* *heart*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
0
Фнимание! Около две и пестин извънземни пехотинци ша кацнат дет съм прайл житните кръгове и ша останат тука да ни пазат от секви други извънземни!
Топ новината е от Бат Аню, министър на Некои Работи!
Очаквайти Сарафово 2, Мол 1 или съмтин лак дет! *scare*

ПП. Според Бат Аню тва е за по голема сигурнос в региона! Щот мое да ни нападнат я Македонците я кой знае кой......

ППП. В замена извънземните мое да си земат дваесе и пет хиляди циганина, коит ния с удоволствие им давами, да им направат база на Марс и да си ги гледкат за разможаване....те само тва моат. *scare*

http://www.glasove.com/ministurut-na-otbranata-poiskal-ot-sasht-postoyanno-voenno-prisustvie-u-nas-24208
« Последна редакция: 17 Декември, 2012, 16:55:30 от darkside »
Ас съм българче.......

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
0
Изключително Важно Съобщение: от 19.12.2012 г.
Откриха планета в "обитаема зона" само на 12 светлини години от нас  . *drinks*
Планета, на която може да има живот, обикаля в орбитата на звезда-близнак на Слънцето. Звездата е видима с просто око от Земята и е на само 12 светлинни години от нас, съобщава dailymail.co.uk.
Планетата е една от петте, които обикалят около Тау Сети, звезда, намираща се само на 12 светлинни години от нашата планета и почти идентична на Слънцето. Според изчисленията на астрономите планетите около Тау Сети са от два до шест пъти по-големи от Земята. Една от тях, чиято маса е пет пъти по-голяма от тази на нашата планета, „лежи” в „обитаемата зона” на звездата. Позната и като „Goldilocks zone”, това е орбитална зона, която не е нито прекалено гореща, нито прекалено студена, за да е възможно съществуването на вода в течно състояние на планетата, а оттам и живот.
Учени от Австралия, Великобритания, Чили и САЩ са откриватели на планетите, като за целта те са използвали специална високочувствителна техника, комбинираща данните от над 6000 космически изследвания на три различни телескопа.
Те са използвали метода на радиалната скорост, който търси "потреперване" в движението на звездата, причинено от гравитационното притегляне на планетата.
Тау Сети може да се види в съзвездието Кит. Подробности за откритието ще бъдат публикувани в списание Astronomy & Astrophysics.

Поздрав за всички земляни  по този случай  :)  *drink1*
 
Высоцкий: "В далёком созвездии Тау Кита..".


В далеком созвездии Тау Кита
Владимир Висоцки: 1966 г.

В далеком созвездии Тау Кита
Все стало для нас непонятно,-
Сигнал посылаем: "Вы что это там?"-
А нас посылают обратно.

На Тау Ките
Живут в красоте -
Живут, между прочим, по-разному -
Товарищи наши по разуму.

Вот, двигаясь по световому лучу
Без помощи, но при посредстве,
Я к Тау Кита этой самой лечу,
Чтоб с ней разобраться на месте.

На Тау Кита
Чегой-то не так -
Там таукитайская братия
Свихнулась, - по нашим понятиям.

Покамест я в анабиозе лежу,
Те таукитяне буянят,-
Все реже я с ними на связь выхожу:
Уж очень они хулиганят.

У таукитов
В алфавите слов -
Немного, и строй - буржуазный,
И юмор у них - безобразный.

Корабль посадил я как собственный зад,
Слегка покривив отражатель.
Я крикнул по-таукитянски: "Виват!"-
Что значит по-нашему - "Здрасьте!".

У таукитян
Вся внешность - обман,-
Тут с ними нельзя состязаться:
То явятся, то растворятся...

Мне таукитянин - как вам папуас,-
Мне вкратце об них намекнули.
Я крикнул: "Галактике стыдно за вас!"-
В ответ они чем-то мигнули.

На Тау Ките
Условья не те:
Тут нет атмосферы, тут душно,-
Но таукитяне радушны.

В запале я крикнул им: мать вашу, мол!..
Но кибернетический гид мой
Настолько буквально меня перевел,
Что мне за себя стало стыдно.

Но таукиты -
Такие скоты -
Наверно, успели набраться:
То явятся, то растворятся...

"Вы, братья по полу, - кричу, - мужики!
Ну что..." - тут мой голос сорвался,-
Я таукитянку схватил за грудки:
"А ну, - говорю,- признавайся!.."

Она мне: "Уйди!"-
Мол, мы впереди -
Не хочем с мужчинами знаться,-
А будем теперь почковаться!

Не помню, как поднял я свой звездолет,-
Лечу в настроенье питейном:
Земля ведь ушла лет на триста вперед,
По гнусной теории Эйнштейна!

Что, если и там,
Как на Тау Кита,
Ужасно повысилось знанье,-
Что, если и там - почкованье?!

« Последна редакция: 19 Декември, 2012, 19:07:53 от rozablue »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
0
Snow Images by Simon Beck

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Секретные Файлы - НЛО контроль над Землей


Военная тайна, Пришельцы, НЛО док. фильм 2011 г.
« Последна редакция: 03 Април, 2013, 16:59:20 от darkside »
Ас съм българче.......

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Ас съм българче.......

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Сериозно за НЛО,филм в две части,при това направен от българин  :)

http://peshakoff.com/?p=538

 *drinks*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Във Франция има около 600 000 аутисти, от които 100 000 са деца!https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A-THwCBxWjg
« Последна редакция: 03 Май, 2013, 12:16:19 от darkside »
Ас съм българче.......

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Ас съм българче.......

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
 Относно вярата. Предпочитам разума. Преди 2000 години един син на дърводелец тръгва сред хората и твърди, че е божи син и пратеник и е дошъл да се пожертва за греховете ни. Лансира свои норми на поведение и вижданията си кое е лошо и кое е добро....но според него, субективно. Евреите и до днес сигурно съжаляват, че са го убили.....така си вкарват автогол, вместо да го използват (тогава) по-рационално. Твърдял, че е цар на евреите!......Още тогава всичко тва е звучало налудничаво и на мен ми е мноу странно, защо го убиват....в наши дни ако някой тръгне да разправя същите неща на улицата, просто биха го прибрали в съответното заведение. Може би е бил екстрасенс донякъде, но не е бил съвсем наред според мен. .........Виж, църквата, която той не е имал предвид да създава, е друго нещо. Тва си е могъща институция, създадена на базата на неговото учение и на базата на Сляпата Вяра в Нещо което Не може Да Се Види........тъй мисля аз, атеиста черноглед....
Ас съм българче.......

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
ЗА ХВЪРЧАЩИТЕ ХОРА!!!  *clap* *clap* *clap*

Митинги 1990

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Аз се по вервам в извънземните......вервам че и на Марс има живот.....а  в България се по нема.......
Ас съм българче.......

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Бе не знам, Дарки, в к'во вярваш, ама аз си вервам в следното: Нема начин да нема начин, брато. Сички викат, че безплатна енергия и обяд немало, нъл тъй? Обаче бай Стефчо Хокингов вика, че всичкото материя и енергия се пръкнало ей тъй от нищото. Че и времето почнало тогиз. Питам аз тогава, кой е платил сметката на енергото за тази далавера и още по-важното, кой я е поръчал? А? А тъй. Той ще да е архитекта, който търсиш.
И друго си мисля. Ние сме открили, че на единствената планета, която познаваме що-годе повърхностно в буквалния и преносния смисъл има живот. Това ни дава логически безпогрешното умозаключение, че сме единствени сред трилионите звездни системи. А? И точно при нас е слезнал Великият архитект, яхнал едно магаре и влезнал в Йерусалим, за да плати всичките ни кредити, задължения, борчове и дългове. И ги платил де, само дето после забравил да ни остави квитанцията щото бързал,  но обещал един ден да се върне и да оправи нещата. Не казал кога умишлено като таткото на Иванчо, който му обещал колело, ама друг път. За да слушкаме. И от тогава не съществуват грехове, войни, кредити и т.н. Вероятно ли ти се струва? Може би не, но баят голям процент от хората верват в това. Лошо нема.
Аз пък вервам в в друго. Животът, на пук на физичната догма наречена ентропия, вместо да се разпада в някакво термодинамично равновесно желе, той прави обратното. На пук на физиката, рабииш ли. Животът може би не е чел законите на физиката и затова не спазва правилата, ако ме рабииш. Животът се храни, плоди, организира се в групи, социализира се и дори изгражда съзнание както на индивидуално, така и на групово ниво. Критиците ще рекат - да, ама като умре той все таки се разлага на желе. И да, и НЕ! Това животът не го прави. Животът умира, но преди това се е размножил и колелото се е завъртяло пак отначало, а като умре, животът вече не е жив. Но става храна на всичко останало и колелото продължава да се върти.
Не е важно да ти опиша какво прави животът и как се организира, циркулира, живее, умира и се ражда отново. Ти за това си учил в училище.
Важното е, че като замениш в горните изречения "животът" с "материята" - нещата според съвременните схващания изглеждат също толкова очевидни. Стряскащо е да погледнем един камък и да решим да убедим себе си, че той е жив. Но според всички критерии, с които ние сами сме дефинирали животът - той е жив. И всичко е живо. Камъкът с времето се дели на по-малки камъни, те образуват пясък, пясъкът се слепва с кал и глина и потъвайки пак се образува камък. Да, за милиони години - но кой е казал колко трябва да живее камъкът? Атомите му трептят по същия начин като нашите, галактиките се събират на групи както клюкарките на мегдана, образуват комуникационни мрежи също като невроните ни в мозъка. И въобще, кое трябва да ни отделя от всичко останало, особено предвид факта, че буквално сме изградени от всичко онова, което ни заобикаля? Макар "изградени" да е силно казано, предвид фактът, че сме 99,99% празно пространство. 
Вселената, Дарки, е жива, постоянно организираща се структура в непрекъснато движение. В нея има един строг и сложен порядък, но не хаос, а порядък. Той се базира на неотменим закон, какъвто е причинно-следствеността. И това, че на нас ни се срува, че като разтърсим една шепа пясък и я хвърлим на пода, всяко зрънце пясък попада случайно някъде, това съвсем не е така. Вълновата природа на материята оформя всичко по същия начин, по който океанът вае континентите, грънчарят грънците, а идеята и мисълта  - творението. И ако трябва да намеря нашето място в цялата тази на пръв поглед хаотична супа, бих казал, че сме като стафилококи в дебелото черво на слон, които се чудят възможен ли е животът извън пределите на светлия отвор на тунела и кой е сътворил цялата тази благодат. Откъде да знае дядо Боже законът за ентропията? Завалията не го е знаел и затова сега съществуват галактики, клъстъри, системи, мъглявини, ние, тотото, трейдинга. Ако знаеше, всичко щеше да е телевизионен шум при температура близка до абсолютната нула. Затова не препоръчвам физиката, пагоните, титлите и докторантурите. Въобще академюгите и учЕните. Щото са коне с капаци.
В този ред на мисли, въпросът "Вярвате ли в извънземните" се свежда до това дали да вярвам, че Слънцето съществува и дали съществуването му не е било само, за да свети денем. Защото преди няколко века и в това са вярвали. Вери да искаш...
« Последна редакция: 17 Март, 2014, 22:40:02 от Скитър »

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Аве Скитъре! Вервам и на теб!  *drink1*
Мноу готино есе !
Ас съм българче.......