Автор Тема: Вервате ли в извънземните? Те ли са Главния Архитект?  (Прочетена 82443 пъти)

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Аз вервам. Живота на нашта планета не е случайно възникнал, нема как от нежива материя......милиони видове на Земята имат почти еднаква ДНК  с минимална разлика в спиралата, приличаща на цифров запис, на програма...
За мен по-скоро е нелогично да сме единствените във тая огромна Вселена. Даже, по скоро съм сигурен, че не сме сами дори и в момента...макар да сме стигали само до Луната...ако изобщо сме стигали, де. Щот нещо мноу са замълча след тва, интерес ли загубиха, не знам....
В миналото, когато не са можели да пътуват по море, в различни точки на планетата има рисунки на едни и същи неща. Наричат ги различно, но са видели  и нарисували ЕДНО И СЪЩО!
Боговете и те се отгоре идат на огнени колесници...бумът на технологиите последните 100 години също мисла, че не е случаен...вий кво мислите? Просто си приказваме, баси?!.......

Earth 100 Million Years From Now
« Последна редакция: 15 Февруари, 2012, 15:36:11 от darkside »
Ас съм българче.......

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
0
А пък аз мисля, че сме измислили машина на времето в бъдещето, върнали сме се назад във времето, тя се е счупила и тези не са могли да се върнат обратно и ето, родило се е човечеството. Стивън Спилбърг ми открадна идеята и миналата година направи сериал с този сюжет.

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
0
А пък аз мисля, че сме измислили машина на времето в бъдещето, върнали сме се назад във времето, тя се е счупила и тези не са могли да се върнат обратно и ето, родило се е човечеството. Стивън Спилбърг ми открадна идеята и миналата година направи сериал с този сюжет.
Е сега ти дотребва АСТА, баси......виде ли?
Ас съм българче.......

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
0
"Ако сме сами в целия Космос, то това би било просто загуба на пространство" *drinks* *drink1* *drink4* *drink6*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
0
gogolcho, не сме сами, брато! Аз сека седмица имам срещи от трети вид..... *scare*

Има ли извънземни
Ас съм българче.......

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Аз си вервам в извънземните. На тех по им имам доверие, тва си е! Чакам ги като опълченците Радецки на Орлово гняздо ги чакам.....да ни освободат от рака, диабета, неолиберализъма, европейските Скъпоцености, от МВФ-то и техния пророк Ден Ков.........
Теа житните кръгове аз ги права с една бензинова косачка щот им давам нишани де да кацнат........ма тва да си остане между нас, де!
Нощеска ша права край Казанлък в розовите полета щот ми са вижда идеално за кацане......човек никога не знае кога и каде!
Требва да съм подготвен.....
..........................................
След малко е визитацията, ае чао!
Ас съм българче.......

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Снощи, кат минавах край връх Св. Никола (Шипка), видех ярка зелена светлина, която мина по целия хоризонт, ма мноу бързо. за 7,8 секунди! Викам си, тва нема как да е земна работа.....мноу внимателно отидох до храстите да са облекча и да анализирам виденото. Бех мноу силно замислен, ма усетих, че некой ма наблюдава.............обръщам са и кво да вида!!!
Малки зеуени човечета ми са усмихват и по едно време едното рече:
-Кво прайш, Дарки, как си брато???
Викам си, сигурно и аз имам нещо извънземно, щом ми вика "брато", ма те нали четат мисли, и веднага ми разсеЯ подозрението:
 - Не си звънземен, Дарки, ма покрай теб има мноу звънземни! Секаш са паднали от Марс, баси! Не знаат за кво са живи демек!
Замислих са пак...ми то си е право човечето, баш тъй си е.....и на тва место са сабудих.
..................Ае, че минава дежурния лекар, чао! *yahoo*

П.П. Ей, майтапа настрана, снощи към 21.30 верно я видех таа светлина на тва место. На самолетите е мигаща, а па тая не мигаше....
Отивам да права житни кръгове, требва да съм подготвен! *scare*
Ас съм българче.......

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Може да е било светофар?

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

Нещо от извънземните ... :)

Czardas de Monti - Paco de Lucia


  *drink11*
« Последна редакция: 25 Август, 2012, 17:16:16 от Muza »

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

HUMANITY - Scorpions (превод)


"... може би аз, може би ти, можем да променим света ..."  

Mybe I, Mybe You (Scorpions)


:)  *flower2* *heart*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Госпожа Муза, мноу ми е приятно да Ви съобща радосната вес първо на Вас!
В близос до неква жълта пътна настилка, в сграда на която пише "съединението прай късото съединение",  са се появили наченки на разумен живот! Разбира се, в съсем примитивен стадий, ма мое и да еволюира.
*scare* *scare* *scare*

UFO Sightings in Missouri - August 3, 2012





Ас съм българче.......

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Хмм....добро есе! Има корелация, тва още древните келти са го остановили, а Архимед не е бил точно във ваната, а в съседно помещение.....
 Мноу аналитична сичиуейшън, баси!
Изхождайки (!?)  от твоя Анал-из, явно ти имаш предвид Големото Облекчаване.
А па аз съм имАл предвид Малкото Облекчение. За тва са нужни храсти, тишина и спокойствие за да са самовглъбиш и да преминеш в алфа ниво и да ти дое мъдра мисъл! *drinks*
Ас съм българче.......

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Мноу мъдри слова, забележителен анализ.....в същнос, , ти в кое помещение пишеш в момента?! *yahoo*
Ас съм българче.......

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Група астронавти кацат на Луната и какво да видят - насред нищото бар.
Пратили един от тях да разузнае обстановката.
Забавил се пратеника, а като се върнал бил някакси разочарован. Питат го:
-И как е? Що за бар е това?
-Ми...бар като бар.
-Пиене има ли?
-Има пиене. От всичко има.
-Е какво тогава? Мадами има ли?
-Има и мадами, музика, дансинг...
-Е какво не му хареса тогава?
-Ми....няма атмосфера!

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Снощи имах среща от трети вид. Некъде  между Севлиево и Габрово беше кацнала летяща чиния на пътя и аз понеже не моа да мина, слезох и им викам:
-Ей, зеуени джудженца, стига с теа марсянски номера, ае да я подместите таа чиния, че да си ода, че мноу ми са спи...ае бъдете хора! (е с таа приказка мноу сбърках!)
-Кого наричаш "хора"ти бре?...Още малко и софянци ша ни наречеш...... Ае влизай у чинията, вътре ша говорим! (тва ми го казаха с мноу изразен марсянски акцент, ма сфанах, де)
Мноу докачливи човечета, баси!
-Искате информейшън ли , о зеуени братко?
- Не ми викай "братко", щот напрау са засегам, ми седай и пиши сичко, коет знайш за секретното изделие "ЧУШКОПЕК"!!! Тва нещо го нема у целата Селена!
-Немаш проблем, бе брато! У багажника имам и действащ прототип, ша ви го подара да са образовате, да са развивате и вия там на Марс! Немам моралното право, да държа на село под сайванта тва велико творение на човешкия гений,  егати!
 Тва нещо е изобретено в БАН след триесе години  безсънни нощи и експерименти на учени пруфесори и инвестирани най-малко дваесе мильона долара....ма ето, доде му деня, тва е.....междупланетарно признание!
Ми аз съм горд, че съм сънародник на великите умове, създали тва велико достижение на технологийте! *scare* *scare* *scare*

« Последна редакция: 28 Август, 2012, 20:59:44 от darkside »
Ас съм българче.......