Автор Тема: За пръв път у нас виждам много професионално направена страница на АНИ  (Прочетена 9235 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
:) Доброволно, даже в троен размер!

*drinks*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил


Като се плюят брокери и агенции - лошо. Като се похвали някоя - пак лошо.

Първото нещо, с което печели тази агенция е първоначално доверие.
Ако всички станат като тази, няма да си изгубят хляба. Интернет вече дава възможност  всеки сам да си свърши работата. Но, то не е едно, не са две... Въпрос на време е, да се осъзнае, че по-добре, всеки да си върши работата, от която изкарва пари, от колкото да спести, като прескочи. Това е възможно, само ако има предпоставки и условия за това - качество, професионализъм и почтеност при обслужването. Няма ли ги - това "прескачане" ще е в пъти по-голямо. Както е случая на Додо - не само икономисване на комисионо, но и реални загуби, ако беше станала сделката.

Поздравления за тази агенция и дано повече станат като нея.

 *drink11*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Някой правил ли е сделка през тази агенция? На мен леко ми е интересно да  науча, дали освен ,сайта, обявената комисионна , няма и защитена такава  в продажната цена.  :) Защото ще е наистина рядко явление.Ама наистина рядко! Това с подготвеното ,,домашно'' по презентацията на имота е  похвално,защото е дразнещо брокера да се запознава с имота по време на огледа с клиента или на полето да върти скицата ,кът пумпал и да не знае,че има знак за север.Но за това са виновни не само брокерите ами и шефовете им ,особенно те!!! Пък за перфектна презентация мога да споделя лично преживяване. Имах желанието да се разделя със сълзи на очи с две мои ниви на Газиентепа на Географията. Моя позната ,адвокато-брокер с перфектна визия ,добра душа ,взе проблема ми присърце и та виж  и перфектна презентация. Със съответните карти ,лаптоп с кадис,PH на почвата с естествено включена бая голяма комисионна над продажната  ми цена ,за моя голяма изненада, продаде имотите на клиенти  с големи портфейли,зяпнали я ,като циганин пред баничарница.Та може би затова Лий Якока е казал,че иска всичко и в писмен вид за трезва преценка,а не някой да го убеди на база на личния си чар и/ или красноречие.  Събота е ,наздраве!  *drink1*

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Имаме напредък  *drink1*. На мен лично ми харесват сайтове като този http://www.foxtons.co.uk/