За всичко останало > Строителство и ремонти

ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА

(1/4) > >>

regata:
Много от нас са гледали едноименния филм дали с интерес или насмешка няма особенно голямо значение. Лично,аз много пъти  съм си задавала въпроса „ Ама,тея съвсем ме взимат за идиот защото.....”

А има ли нещо вярно ?

Отварям тази тема с материал интересуващ  всички нас,защото  информацията за лечение на рака срещнах на много места в интернет.Както и във всяко семейство тази ужасна болест е донесла много болка и мъка.

Когато се замисля и как ни лекуват не знам защо,но винаги имам чувството,че това не е правилния начин.Първо ни оперират,след това ни тровят,а много често болните само се дрогират  за по-лек край.

Разбира се темата е отворена за всякакви мнения и области от живота ни.

http://snaiper-bg.net/2012/02/koj-i-zashto-krie-che-raka-t-se-lekuva-uspeshno-oshte-ot-1969-godina/

И втората част

http://snaiper-bg.net/2012/02/italianski-doktor-lekuva-dori-rakovi-metastazi/


dodo2:

--- Цитат на: regata в 19 Февруари, 2012, 10:27:48 ---Когато се замисля и как ни лекуват не знам защо,но винаги имам чувството,че това не е правилния начин.

--- Край на цитат ---

Не е. Затова се казва здравеопазване уж, което трябва да значи, че се правят нещата преди да се развали организмът. След това често е късно. Тъй като човек обаче е склонен да се замисля за един проблем само чак след като се е случил, нещата са такива, каквито са. А и индустрията има полза от болни хора, не от здрави.

Най-лесният пример за горното е - нека всеки се качи на кантар, да погледне числото и да прецени по старому ли да кара или да вземе мерки предварително. :)

А медицината все пак е доста напреднала и в частта си диагностика прави чудеса. Достатъчно е човек да мисли малко повече за тялото си.

Накрая пък идва въпросът - има ли смисъл да живеем 90-100 години или всъщност няма никакво значение и 50-60 също стигат? :)

 *drink6*

regata:

--- Цитат на: dodo2 в 19 Февруари, 2012, 11:43:54 ---
--- Цитат на: regata в 19 Февруари, 2012, 10:27:48 ---Когато се замисля и как ни лекуват не знам защо,но винаги имам чувството,че това не е правилния начин.

--- Край на цитат ---

А и индустрията има полза от болни хора, не от здрави.



--- Край на цитат ---

Точно за това иде реч,защото от рак се разболяват и деца и млади и стари.Дали корпоративните интереси са по-силни от човещината !?
И имаме ли начин да си помогнеме сами,то вярно,че българите сме "пенкилер" майстори т.е. разбираме от всичко,ама и така нещо не е както трябва  *girl*
Колкото до това колко да живееме не ми харесва това 50-60 години,че влязах в този диапазон  :)

 *drink8*

Muza:
Този въпрос и аз си го задавам. Без да фиксирам точната цифра. Има ли смисъл да се живее, след като от един момент нататък, човек може да стане в тежест точно на тези, които най-обича?

Имам един свако, който ми казва - моето момиче (хех), ако искаш да се съхраниш, никога не спирай да работиш, защото работата е свързана с мислене, мозъкът работи, не закърнява. И прави секс. 
Човекът е абсолютен свежар и умът му е остър, като на млад човек. :)

P.S. Към неговата рецепта, бих добавила - музика и смях. :)  *flower1*

 *drink11*

Фло:

--- Цитат на: regata в 19 Февруари, 2012, 12:10:08 ---


И имаме ли начин да си помогнеме сами,то вярно,че българите сме "пенкилер" майстори т.е. разбираме от всичко,ама и така нещо не е както трябва  *girl*
Колкото до това колко да живееме не ми харесва това 50-60 години,че влязах в този диапазон  :)

 *drink8*

--- Край на цитат ---

Мога да споделя моя пенкилер начин за профилактика на рака и задоволителен здравен статус за дърт пушач.
Преглеждайки регионалните заболявания от рак се натъкнах на информация,че по средиземноморското крайбрежие не боледуват жителите от рак. Учените глави отдават това на консумацията на зехтин и цитрусови плодове.За зехтина са писали много хората,затова  интереса ми беше да поровя за цитрусовите плодове.Оказа се,че намерих публикувани доказателства,че цитрусовите терпени  унищожават рака при лабораторти плъхове. Цитрусовите терпени са 90 % от състава на цитрусовите етерични масла с   представител Д-лимонен.Терпените основно присъстват в кората на цитрусовите плодове и много малко в месестата част на плода.Значи за да консумираш достатъчно, то би трябвало да се рупа постоянно и много,което си е неудобство от всякъде още повече ,че усилва апетита. Затова стигнах до идеята да направя въгледвуокисна екстракция на цитрусови терпени по прост ,приятен и ефективен начин. В една бутилка обикновена жълта лимонада от 2 или 3 литра вкарвам  нарязан  с кората един лимон и после си я изпивам през целия ден. Фантата ряпа да яде! През лятото си го правя това само със сода веднъж-два пъти седмично да не омръзва.
Друго за профилактика на заболяване от рак е да се подобрява функцията на имунната система ,като се приемат храни, съпътствали цялата човешка история и които съдържат тъй-наречените  минорни захари: грудки,гъби и разни такива древни зелембаци и храни. Това веднъж седмично. *drink1*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия