Автор Тема: Накъде вървим, накъде отиваме  (Прочетена 590836 пъти)

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2100 -: 04 Юли, 2013, 07:33:44 »
0
marandi,

Какво предизвика последния ти пост и този от преди два дни?

Мечо е на плаване и търсиш с кого да се драчиш ли?


regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2101 -: 04 Юли, 2013, 10:43:14 »
0
marandi,
НЕма нужда да се драчиш.
Дори не знаеш за какво иде реч тук.
Предизвикваш само   *rofl* *rofl* *rofl*
Не ходиш на протести,защо ти трябва да се чудиш,кой платен,кой не ? *rofl* *rofl* *rofl*
Внимавай с напитките !
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2102 -: 04 Юли, 2013, 11:13:14 »
0

Ама много интересно стана при нас, минахме на монолози, нещо като блог.  *rofl*

Къде се изгуби Начев? :) *drink11*

 *flower2*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2103 -: 04 Юли, 2013, 20:45:53 »
0
marandi,

Какво предизвика последния ти пост и този от преди два дни?

Мечо е на плаване и търсиш с кого да се драчиш ли?


Пинг-вам си услугата, дет' съм се хабил с 800 поста?

Има ли някой вече - ко ста'а?

Шъ минаваме ли имоти/нет ( ТИМ-джии ) - нема ли ги задминаваме?

П.П. Ъъ .. в имоти не'ам регистация даже, па камо ли пост ...

.... да ти спестя част от репертоара, който ще ми метнеш  *drink5*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2104 -: 04 Юли, 2013, 20:51:38 »
0
marandi,
НЕма нужда да се драчиш.
Дори не знаеш за какво иде реч тук.
Предизвикваш само   *rofl* *rofl* *rofl*
Не ходиш на протести,защо ти трябва да се чудиш,кой платен,кой не ? *rofl* *rofl* *rofl*
Внимавай с напитките !

Мила,

благодаря - вече ще си ми личната психоложка, психиатърка и ко беше още там. Гив ми бенк акаунт и колко да ти преведа?

П.П. Писал съм 800 поста - нормално е да попитам фалира/ще продава и т.н. - демек ко шъ ста'а?

Тъп инвеститор съм и затова искам връзка с ръководството? Загубих ли времето - ко ста'а?

Всяка нормална компания ги прави тия неща ( обикновено, извън БГ ).

Тук звучи кат' "драчене"?

Ми, добре? Ма, аз ко да направя кат' навсякъде го има кат' опция? Да се извиня ли?  *drink9* *drink9* *drink9*

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2105 -: 04 Юли, 2013, 23:06:14 »
0


 Да се извиня ли?  *drink9* *drink9* *drink9*
[/quote]


YES !

 *rofl* *rofl* *rofl*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2106 -: 05 Юли, 2013, 05:23:55 »
0


 Да се извиня ли?  *drink9* *drink9* *drink9*


YES !

 *rofl* *rofl* *rofl*
[/quote]

Ми, дубрйе!

Извинявам се на Додо, че жена му е статистичка и той ръга Додо-индекси кат' хамав - ма, статистиката нема нищо общо с анализата. Иначе, евала на жена му, че си е трошила времето.

'свинявам се на Барби, че ръга едни Барба индекси, дет' ги е крал от баМката и 100 пъти му обяснявах, че БГ и Франсе нЕмат нищо общо нито като имоти, нито кат' баМки - нито кат' т.нар. скоур систем дет' той е видял там. В БГ е друг.

Индексите му па те отидоха в кофата отдавна, щот' ся бой е еВане не се признавали и се мълчи кат' комунист на разпит и мячи мазно със снисхождение - па се е осрал кат' карпатски тигър в същото време. Чак си смени ник-нейма, ма продължава да наглее насреща.

На кого още да се извиня? - на всички се извинявам!!! Простете ми къв простак съм  *drink9* *drink9* *drink9*

П.П. Извинявам се и на Гошо от гръцко, щот' той още не е пуснал "индекси", ама скоро ще го направи предполагам.

И още веднъж се извинявам на всички колко съм фрост, рус и ко бе'е там още! Черна офцъ - демек  *sheep*

Ха, ся наздраве!

Дау Джонс, Насдак и Дакс-а пасти да ядат кат' индекси пред родните индекси и накрая аз да се извиня, че някой се е осрал - ма, т'ва ми е малкото име, бря! Извинявайте!!!  *girl*
« Последна редакция: 05 Юли, 2013, 05:36:56 от marandi »

Slavi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 80
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +10
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2107 -: 05 Юли, 2013, 10:01:26 »
0
Ха....тва извинение стана малко като онова, дет накарали Иванчо да се извини на Марийка, че не била к*рва:
- Марийка не е к*рва?! Ха! Извинявай!  *rofl* *rofl* *rofl*
Ама не е лошо да има някой дет се драчи от време на време, че да събужда форума ;) Иначе е едно прекалено спокойно и лежерно.....пък и не мисля, че на някой му липсва мярка и да не знае къде е границата ;)

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2108 -: 08 Юли, 2013, 02:33:22 »
0
Ха....тва извинение стана малко като онова, дет накарали Иванчо да се извини на Марийка, че не била к*рва:
- Марийка не е к*рва?! Ха! Извинявай!  *rofl* *rofl* *rofl*
Ама не е лошо да има някой дет се драчи от време на време, че да събужда форума ;) Иначе е едно прекалено спокойно и лежерно.....пък и не мисля, че на някой му липсва мярка и да не знае къде е границата ;)

Както виждаш дал съм пълен шанс да блеснат и си четете Новинаров/Додов пардон.

Т'ва да помпиш изкуствено провален проект с цел да го шитнеш после на някого няма как да стане и затова в момента Новинаров, пардон Додов генерира изкуствен трафик кат' форум.

Също помня кат' го питах да ти помогна ли и как той ми се изсмя насреща - че "проекта" бил благотворителен за юзерите и нямало да го продава, а в момента от 1 година му помпи цената,ама фейк?
-----------------------
Разбира се, аз съм фрост, сляп и глух и най-вече Рус - и осрах светинята, дет' даже няма кол център или модератор, който да ми отговори на семплия въпрос: "Загубих ли си времето с 800 поста за колко години досега?"

В БГ-стан ви е системна грешката, че всеки се има за уникум и че може да прави другите на фрости.
------------------------
Вече цялата ви система е такава - и затова съм го казал много кратко в прогнозата си какво ще се случи с БГ-стан.

Много вождове - ма, малко индианец да изкопа нивата.

Сърдете се на себе си! Ако не беше Булкан и Неграмотника да ме поканят + още няколко други ник-а - едва ли щях да разбера за феноменалния, гига, ултра, мега проект - където го питаш като човек: "Имаш ли нужда от помощ?"

И то ти се звери насреща, че си бил фрост, че ти праща и заптиета кат' Барби и още 10 ника да те храчат все едно съм изял кофичката мляко на детето сутринта, че ме и "модерираха" и к'во ли още не беше. Че водехме служебни кореспонденции: "Защо?"

Енджой БГ-стан!  *drink9* *drink9* *drink9*

П.П. Ъъ ... 'сфинявайте, щот' съм се "драчел", как зовут у болгарскаму!  *drinks*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2109 -: 08 Юли, 2013, 02:40:42 »
0
Ъъ ... понеже малко 'орица знаят, но съм изследвал десетки хиляди маркетингови планове и създаването на сайт е един от тях като СЕО-то е само частичка от нещата, където Додко ме заяде, че нищо не разбирам.

Демек гледа дървото, а не вижда гората насреща. Нормално и затова съм бил винаги внимателен, докато ме изкарваше на лумпен кат' Барби, Ивел и сие бандата.

Винаги съм шпрехал профи, а не лично. Затова може би изглежда странно как бия някакви идиотски прогнози ( където има десетки и стотици планове кат' система в тях и как са се уплели помежду си ) и к'во ще стане.

П.П. Разбира се и 5 години после трябва и да се обясняваш на някого, че си му дал нещо безплатно, а дали той го харесва - не е мой проблем.

Успех!
« Последна редакция: 08 Юли, 2013, 02:42:59 от marandi »

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2110 -: 08 Юли, 2013, 08:31:41 »
0
marandi,
В началото те четях с интерес, ама след този ти пост:

Обикновенно   пиша от статично айпи, което след това беше блокирано, тоест не можех   да отворя форума без да се анонимизирам? естествено можех да вляза през   tor или hiload. Определено проблема не беше в моята връзка. час два след   като написах за подмолната цензура можех да вляза и с истинското си  ай   пи. едва ли е случайност но не е невъзможно.  няма драма.

Ти май наистина си хванал лека паранойка! Та ти си последният човек, на когото Dodo би блокирал IP-то!
И аз имах проблем тази сутрин - http://www.fimoti.com/ не отговаряше, но с малко търпение дочаках да се отвори :)

бе   може и да е параноя, няма спор.  защо обаче  през това време  влизах   безпроблемно анонимизиран с тор или хайлоад? говоря за около 3 часа (или   повече ама това видях) не за 5мин. 
 *drink11*


Доколкото   разбрах си с реално АйПи и има доставчици на и-нет, при които изглежда   на юзер-а, че му зависва логин-а и се получава дискомфорт.

В конзолите на операционните системи ( т.е. бързите команди ) го дефинират като пинг тайм аут.

П.П.   По принцип ми е много трудно на база само тази информация да   коментирам, както и в по-горния ми пост, но можеш да си помогнеш да се   самодисконект-неш било чрез рестарт и до около 10-15 мин. трябва и-нет   доставчиката ти да те "изплюе", ако не си опитвал с бутона изход за сайт   Х.

Обади им се и на тях и им разкажи за този случай, те   обикновено администрират на линукс и ще ти намалят ръчно пинг-а на   връзката ти. Този форум е оупън сорс като го гледам и е нормално да има   бъг-ове.

 *drink9* *drink10* *drink11* *drink10* *drink9*


се отказах, защото ми стана ясен източникът ти на знания.

"Загубих ли си времето с 800 поста за колко години досега?" -- ти какво, очакваш дял от продажбата на форума, щото си създавал съдържание?

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2111 -: 08 Юли, 2013, 09:02:31 »
0
marandi,
В началото те четях с интерес, ама след този ти пост:


Доколкото   разбрах си с реално АйПи и има доставчици на и-нет, при които изглежда   на юзер-а, че му зависва логин-а и се получава дискомфорт.

В конзолите на операционните системи ( т.е. бързите команди ) го дефинират като пинг тайм аут.

П.П.   По принцип ми е много трудно на база само тази информация да   коментирам, както и в по-горния ми пост, но можеш да си помогнеш да се   самодисконект-неш било чрез рестарт и до около 10-15 мин. трябва и-нет   доставчиката ти да те "изплюе", ако не си опитвал с бутона изход за сайт   Х.

Обади им се и на тях и им разкажи за този случай, те   обикновено администрират на линукс и ще ти намалят ръчно пинг-а на   връзката ти. Този форум е оупън сорс като го гледам и е нормално да има   бъг-ове.

 *drink9* *drink10* *drink11* *drink10* *drink9*


се отказах, защото ми стана ясен източникът ти на знания.

"Загубих ли си времето с 800 поста за колко години досега?" -- ти какво, очакваш дял от продажбата на форума, щото си създавал съдържание?
[/quote]
--------------------------------------------------
Ъмм ... ти щом му знаеш оп. система, антивирусна и доставчика що не го оправи момчето?

Скръдза ли си ко?  *rofl*

П.П. Остави ме да се излагам кат' кифла - ърмм ... - па - ти си бил пчеларката, дет' чак ся разбрахме - 200 години по-късно  *drinks*

П.П.П. Как беше лафа и ся кинти ли очакваш, че след 200 години си му решил проблема на момчето? Досега дъвка ли имаше в устата, че не каза да обсъдим?

Бачкам с цели екипи и няма въпрос от профи-та и няма въпрос на който да не мога да отговоря - въпрос на няколко телефона.

Ма, ти нямаш въпрос - нямаш и отговор - имаш готова квалификация, дет' съм писал условно, щот' нямам самочувствие да го знам как си фитка и с к'во си фитка - ма, ти си го знаел през цялото време. Ма, браус - аз с к'во бачкам в момента? Оп. сис. антивирус и доставчик?

Я, обади - ама без хуис щот' ми виждаш АйПи-то - ще ти дам един ник от яхуу геймс да ми кажеш той защо е бил затрит от великата наета линия на Додов, дет' я няма. Ърмм ...?
« Последна редакция: 08 Юли, 2013, 09:10:48 от marandi »

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2112 -: 12 Юли, 2013, 22:52:32 »
0
Извинявайте, но предвид това, че БСП са на власт, десните създават нов съюз, Едвин Сугарев е в гладна стачка, синдикатите искат Велико народно събрание, „Доктор Куин – лечителката“ върви по една телевизия, а „Далас“ върви по друга телевизия, Кеворк Кеворкян води „Всяка неделя“, а Къци е в ефир, някой сеща ли се - Коя година сме?

чи-чов-ци

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 540
  • Карма: +82/-5
  • Респект: +369
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2113 -: 13 Юли, 2013, 00:09:32 »
+1

 1984-та

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2114 -: 13 Юли, 2013, 11:22:54 »
0
Грях ми на душата ако не съм прав, но този нов десен съюз... нещо ме смущава, сетих се за изказването на Местан когато започнаха протестите "Ще подадем оставка само тогава, когато има създадена истинска дясна коалиция" т.е. когато се подготвят точните хора, а може и да е било просто оправдание.

Участието на партията на Кунева-Пръмова не е добър знак също...
I say what I do and do what I say.