Автор Тема: Половин апартамент  (Прочетена 3785 пъти)

pleistoros

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Половин апартамент
« -: 29 Март, 2012, 16:18:48 »
0
Здравейте,
имам предписан на мое име половин апартамент, а другата половина е на баща ми.Имам и полусестра от 1-вия брак на майка ми.Искам да питам ако баща ми почине какво ще стане с неговата половина.Кой ще я наследи - аз или майка ми ? И ако е майка ми, тя може ли да предпише нещо на сестра ми, при положение, че тя няма нищо общо с баща ми.Тя си има свой баща и т.н.
Понеже не съм много запознат с тези неща и бих искал мнения от хора, които са запознати.
Благодаря.

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Половин апартамент
« Отговор #1 -: 29 Март, 2012, 18:25:34 »
0
Имам преДписан аспирин, по колко за пия на ден и да давам си и на сестра ми.

Пък на умника, който е задал въпроса, ще отговоря с два други въпроса - първо, кой ти го е преДписал тоя половин апартамент и кой половина е - южната или северната, и второ:  абе пич, майка ти съпруга ли е на баща ти!!! или само има щастието да ти е майка. Щото, ако му е съпруга на бедния човек, то му е наследник на всичко, що има към моментта на избавлението си.

pleistoros

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Re: Половин апартамент
« Отговор #2 -: 29 Март, 2012, 19:42:10 »
0
Преди имахме къща, но я продадохме и с парите си взехме апартамент.Тоя апартамент се води на мен и на баща ми.Ние сме собствениците.Какво толкова има за разбиране ?

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Половин апартамент
« Отговор #3 -: 30 Март, 2012, 11:33:24 »
0
Преди имахме къща, но я продадохме и с парите си взехме апартамент.Тоя апартамент се води на мен и на баща ми.Ние сме собствениците.Какво толкова има за разбиране ?

Смятам, че форумът е за обмяна на мисли, също и за полезна информация. Работата е там, че на Имотко му е ясно и в случая, разбирам раздразнението му. :)
Имуществените семейни взаимоотношения са много деликатни. Не си струва, заради имущество, човек да къса взаимоотношения с най-близките. Уверявам те! Още повече, да си жив и здрав, ще имаш повече от половината.
На твое място, бих поставила открито въпроса пред твоето семейство. Ако изобщо е удобно. По-добре, се концентрирай, сам да си изкараш парички, вместо да развиваш хипотези, кой ще си замине по-напред от този свят, защото ред няма. Каквото дойде като наследство е "добре дошло".

:) *drink11*