Общи > Предложения за конфигурации, раздели, администратори и модератори

кофти модераторство

(1/11) > >>

Невидимко:
Скитъре, голема излагация брато! Не стига че във форума има по 5 посещения и 2 мнения от Новинаров дневно, ами сега и заключване на теми модерации и прочее...
Асен отново се оказа прав за съжаление. Най-големият проблем за един форум са модераторите.
Сори нищо лично но това модераторство е пълна глупост. (освен сраните въшки)

dodo2:
По-лесно беше да се изтрият последните няколко мнения. Който не знае как да се държи, да се жали на арменския поп. Тъкмо мислих да го направя и Scyther ме изпревари с решението си. :)
Така че хич не е "кофти", ами е много толерантно даже!

 *timeout*

Невидимко:
Скитъре нали си има опция игнориране. Защо трябваше и да се заключва темата? Моля те отключи я.

додо, не очаквах точно от тебе такава груба позиция. Триенето не решава проблема и ти го знаеш много добре.

dodo2:
Решава, решава. То е както по филмите - някой, като е изпаднал в истерия, друг му праска шамар и първият млъква. След секунда същият осъзнава колко прост е бил преди малко и благодари на втория, че го е върнал в действителността, нищо, че по малко груб начин.
 *heart*

dodo2:

--- Цитат на: Scyther в 05 Април, 2012, 01:06:47 ---
--- Цитат на: Невидимко в 05 Април, 2012, 01:04:05 ---Скитъре нали си има опция игнориране. Защо трябваше и да се заключва темата? Моля те отключи я.

додо, не очаквах точно от тебе такава груба позиция. Триенето не решава проблема и ти го знаеш много добре.

--- Край на цитат ---
Веднага и сбогом!
Додо, изтрий ми акаунта и всички мнения.
Със здраве!

--- Край на цитат ---

Няма :)

Понеже Scyther отключи темата, изтрих последната изцепка в нея само, да знаете че съм аз. Грубите обиди не се толерират.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия