Автор Тема: кофти модераторство  (Прочетена 81033 пъти)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
кофти модераторство
« -: 05 Април, 2012, 00:16:27 »
0
Скитъре, голема излагация брато! Не стига че във форума има по 5 посещения и 2 мнения от Новинаров дневно, ами сега и заключване на теми модерации и прочее...
Асен отново се оказа прав за съжаление. Най-големият проблем за един форум са модераторите.
Сори нищо лично но това модераторство е пълна глупост. (освен сраните въшки)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #1 -: 05 Април, 2012, 00:53:51 »
0
По-лесно беше да се изтрият последните няколко мнения. Който не знае как да се държи, да се жали на арменския поп. Тъкмо мислих да го направя и Scyther ме изпревари с решението си. :)
Така че хич не е "кофти", ами е много толерантно даже!

 *timeout*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #2 -: 05 Април, 2012, 01:04:05 »
0
Скитъре нали си има опция игнориране. Защо трябваше и да се заключва темата? Моля те отключи я.

додо, не очаквах точно от тебе такава груба позиция. Триенето не решава проблема и ти го знаеш много добре.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #3 -: 05 Април, 2012, 01:07:08 »
0
Решава, решава. То е както по филмите - някой, като е изпаднал в истерия, друг му праска шамар и първият млъква. След секунда същият осъзнава колко прост е бил преди малко и благодари на втория, че го е върнал в действителността, нищо, че по малко груб начин.
 *heart*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #4 -: 05 Април, 2012, 01:15:09 »
0
Скитъре нали си има опция игнориране. Защо трябваше и да се заключва темата? Моля те отключи я.

додо, не очаквах точно от тебе такава груба позиция. Триенето не решава проблема и ти го знаеш много добре.
Веднага и сбогом!
Додо, изтрий ми акаунта и всички мнения.
Със здраве!

Няма :)

Понеже Scyther отключи темата, изтрих последната изцепка в нея само, да знаете че съм аз. Грубите обиди не се толерират.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #5 -: 05 Април, 2012, 01:16:48 »
0
додец, много филми гледаш май, а и това са само филми, а не реалност.

Скитъре, извини ме ако съм те обидил, но не е нужно нито да напускаш собственият си форум, нито да си триеш мненията.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #6 -: 05 Април, 2012, 01:27:21 »
0
Цитат
Хистеричният човек разполага с тази реалност твърде нашироко: поставя я под въпрос, релативира я, омаловажава я или я недовижда, опитва се да я взриви, да й се изплъзне и да използва всички останали възможности, за да я избегне и да не я признае. С това той придобива една привидна свобода, която обикновено с времето става все по-опасна, защото така човек живее всъщност в един недействителен, илюзорен свят, в който съществуват само фантазии, възможности и желания, но не и ограничаващи реалности. По този начин той все повече и повече заживява в една псевдореалност, в една „недействителна действителност“. Но колкото повече се отдалечава от реалността, толкова повече той заплаща своята привидна свобода с факта, че не познава „действителната действителност“, че не може да общува с нея. Поради тази причина опитите му да участва в нея са твърде неумели и затова протичат разочароващо, вследствие на което той още повече се оттегля в своя свят на желанията, а пропастта между този свят и действителността става все по-голяма — неизбежният дяволски кръг за хората с хистерична структура.
(Фриц Риман, "Основни форми на страх")

Шляп един шамар и всичко си идва по местата :)

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: кофти модераторство
« Отговор #7 -: 05 Април, 2012, 01:37:19 »
0
Додо,

гледам, че си ме изтрил и че си ме и коментирал  *girl*
--------------------------------------
Педалският пост беше умишлено написан от мИня, както вече казах на бебе Скити.

Когато някой автор на темата не си гледа заглавието, което той си е сложил сам на собствената тема, а постоянно мята лични коментари, за които аз не съм му го искал.

Т'ва за мИня е ясна индикация, че тоя се интересува от мъже явно. Щом се интересува от мъже - значи е педалчик.
--------------------------------------
Ако искаш пак ме изтрий  *girl*
--------------------------------------
П.П. Ако имам нужда някой да ми прави психо-портрети - ще отида на психиатър и ще си платя. Та, моето търпение също си има граници.

Сега прочети пак постовете, ако те влече. Аз коментирам тези и давам аргументи ( международни споразумения ) - отсрещната страна ми дрънка за разни пасти.

Явно ме е харесал - и е вярно, че съм доста готин, но не си падам по педали, даже ги недолюбвам - еПаси ...  *girl*
« Последна редакция: 05 Април, 2012, 01:42:19 от marandi »

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #8 -: 05 Април, 2012, 01:39:51 »
0
dodo разочароваш ме, а знаеш че те ценя като личност.

Само съвет: зарежи модераторството, явно не е хапка за тебе и тръгваш по пътя на барбата
Съвсем приятелски ти го казвам, без капка негативизъм

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: кофти модераторство
« Отговор #9 -: 05 Април, 2012, 01:53:13 »
0
додец, много филми гледаш май, а и това са само филми, а не реалност.

Скитъре, извини ме ако съм те обидил, но не е нужно нито да напускаш собственият си форум, нито да си триеш мненията.

Скити-то е готин. Чак се чудя какво се "връзва" па той. Влизаме набързо, похилим се и чезваме.

Набиваме си по един чиърс и готово  *drinks*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #10 -: 05 Април, 2012, 01:58:37 »
0
Модераторството е като на Айзък Азимов трите закона на роботиката. Следват се точно, без лични емоции.

Мнения, които са изцяло съставени от обиди, се изтриват.

Ползата от подобно действие е значително повече, отколкото вредата, затова ще бъде следвано и занапред тук. Така че който напише "Ти си истински чичоебец, никой не чука чичовци като тебе!" (по South Park) и в това се състои цялото му мнение, не трябва да се чуди дали ще бъде или няма да бъде изтрит, може да е сигурен в първото.

mailto:pop@armenia.com

 *drinks*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #11 -: 05 Април, 2012, 02:03:45 »
0
додец, много филми гледаш май, а и това са само филми, а не реалност.

Скитъре, извини ме ако съм те обидил, но не е нужно нито да напускаш собственият си форум, нито да си триеш мненията.

Скити-то е готин. Чак се чудя какво се "връзва" па той. Влизаме набързо, похилим се и чезваме.

Набиваме си по един чиърс и готово  *drinks*

Марш да си простите с гръцкото бебе горо, да се разцелувате и да си набиете по един чируз :)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #12 -: 05 Април, 2012, 02:16:38 »
0
Модераторството е като на Айзък Азимов трите закона на роботиката. Следват се точно, без лични емоции.

Мнения, които са изцяло съставени от обиди, се изтриват.

Ползата от подобно действие е значително повече, отколкото вредата, затова ще бъде следвано и занапред тук. Така че който напише "Ти си истински чичоебец, никой не чука чичовци като тебе!" (по South Park) и в това се състои цялото му мнение, не трябва да се чуди дали ще бъде или няма да бъде изтрит, може да е сигурен в първото.

mailto:pop@armenia.com

 *drinks*

А този който умишлено го провокира? Питам щото преди време стартирах тема, и там дойде имотко да ме провокира търсейки си белята. Е намери я . Додо не е хубаво сам да решаваш какво да триеш и какво не, щото ще стане додовия форум
При това един постин може да е 100 пъти по-ценен с информация от всички теми взети заедно. въпреки наличието на 1-2 неприлични думи

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: кофти модераторство
« Отговор #13 -: 05 Април, 2012, 02:17:06 »
+2
додец, много филми гледаш май, а и това са само филми, а не реалност.

Скитъре, извини ме ако съм те обидил, но не е нужно нито да напускаш собственият си форум, нито да си триеш мненията.

Скити-то е готин. Чак се чудя какво се "връзва" па той. Влизаме набързо, похилим се и чезваме.

Набиваме си по един чиърс и готово  *drinks*

Марш да си простите с гръцкото бебе горо, да се разцелувате и да си набиете по един чируз :)

Бе, аз нямам нищо лично към него, ама понякога ми идва малко нанагоре да чета простотии, изсмукани от пръстите.

Примерен вариант:

1. Дебелата Меркел .... бля-бля-бля
2. Обаче гърците са маркови - бля-бля-бля ....
3. Щом гърците са маркови - българите сте тъпи - бля-бля-бля ....
4. Прас Аристотел/линч-е на гръцка песен.

Извод: Вие в БГ-то сте тъпи, гърците сме пичове.
-----------------------------------------------------------
Т'ва му бяха всичките постове като "архитектура" ( 160 страници ) едно и също.

Та ми писна и казах на Скити, че щом спря да храца българите, моята мисия е изпълнена. Да си пише там за сладкарската индустрия, щом си мисли, че е 'ноу "интересен" на някого.

Чиърс!  *drink9* *drink9* *drink9*
-----------------------------------------------------------
П.П. Може да сравниш и с постовете на Асенката, той храца по политиците ни, но никога не си е позволявал да изцепи, че народа ни е бил тъп. Дори и да е прав, че сме тъпи - не си го позволява да го каже.

Та, разликата е огромна и затова се издразних, както и да е  *drink9* *drink10* *drink11* *drink10* *drink9*
« Последна редакция: 05 Април, 2012, 02:18:39 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #14 -: 05 Април, 2012, 02:27:12 »
+1
1-2 е ОК, ама ако е само с такива (100%) тогава не е ОК. Това много рядко се случва тук, точно затова има 1 изтрито мнение на година. :)

Затова и никой не е трил goro и imotko, въпреки явните им провокации - хитри са, казват нещо и вмъкват по някоя "паста" измежду другото. Мненията им са изключително подходящи за трениране на нервите - убий провокатора с мълчание (не с псувни). imotko очевидно го прави за бъзик, но goro напоследък има отчаяна нужда да му се обръща внимание. Всеки си има периоди разни. Щом даже се разрева за плюсовете и минусите, положението е зле :)