Автор Тема: кофти модераторство  (Прочетена 81051 пъти)

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: кофти модераторство
« Отговор #30 -: 05 Април, 2012, 23:30:26 »
0
Маранди,х много генерално размишляваш бре братко. През история, та до икономиката на днешния ден с идеи за утрешните дни.

Я виж какво мернах скоро.
....................

http://www.sobstvenik.com/?p=4140


Теориите се променят, но Историята винаги се повтаря сякаш, а?  ;)

П.П. Бих могъл да ти навляза и в детайли, че в наши дни това вече не е точно така като технология, понеже вече монетаризма и фиска се движи от книжни/електронни пари за разлика от тогава. Демек в момента ситуацията е още по-зле, спрямо тогава от гледна точка механизми. Поне още нямаме война.

Но общо взето си се ориентирал добре  *girl*

Поздрави!


Е за това и хортувам.

Какво като се повтаря.

Онези преди нас не са ли го знаели.

Знаели са го.

Прескочили ли са го.

Не са.

Е за чий им е било знанието.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #31 -: 14 Април, 2012, 19:51:54 »
0
Брей тук разни драми са се развихрили, peace бе ора *drink7* На мен историята също ми е интересна, ама прекалявате в изводите  ;). Относно липсата на помощ за Константинопол една вметка - такава липсва и при двете обсади на Родос и обсадата на Малта, а те се владеят от католици.
http://en.wikipedia.org/wiki/Siege_of_Rhodes_(1480)
http://en.wikipedia.org/wiki/Siege_of_Rhodes_(1522)
http://en.wikipedia.org/wiki/Siege_of_Malta_(1565)

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #32 -: 24 Юли, 2012, 22:48:43 »
0
Кой от модераторите ме изтри  ???
И да ви кажа,сега ли видяхте какво се пише  ??? Тези простотии,момчетата ги пишат поне от 2 седмици  *ireful*
Ама и вие сте едни модератори................
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #33 -: 24 Юли, 2012, 22:52:41 »
0
Като се изтрие простотията, се махат и висящите във въздуха мнения накрая, няма как. От две седмици се закачат, днес се мина определена граница и заминаха няколко мнения. Не е дошъл краят на света.
 *drink6*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #34 -: 24 Юли, 2012, 22:56:35 »
0
 *drink5*
Като се изтрие простотията, се махат и висящите във въздуха мнения накрая, няма как. От две седмици се закачат, днес се мина определена граница и заминаха няколко мнения. Не е дошъл краят на света.
 *drink6*
Съгласен съм напълно, но ти навит ли си да го триеш този и........т, ако постовете ми не са никога адресирани лично към него?? ??? ??? *drink5*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #35 -: 24 Юли, 2012, 23:00:48 »
0
Ако не включваш постоянно разни глупости за гастарбайтери и клошари, няма да има и ответна реакция, сигурен съм.

P.S. Под всяко едно мнение има връзка "[Игнорирай този потребител]", натиснете и двамата върху това за другия, няма да виждате какво е писано и да си палите искрата с глупости постоянно.
« Последна редакция: 24 Юли, 2012, 23:03:19 от dodo2 »

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #36 -: 24 Юли, 2012, 23:03:26 »
0
Като се изтрие простотията, се махат и висящите във въздуха мнения накрая, няма как. От две седмици се закачат, днес се мина определена граница и заминаха няколко мнения. Не е дошъл краят на света.
 *drink6*

dodo2,много одавна се минаха границите,да знаеш.Не ми пука,че мнението ми е изтрито,но съм разочарованa,че толкова време трябваше да мине,че и аз да се намеся,докато се усетите.
Поздрави : regata

 *drink11*
« Последна редакция: 24 Юли, 2012, 23:05:13 от regata »
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #37 -: 24 Юли, 2012, 23:14:36 »
0
Браво на Регата за намесата! Додо, съгласен съм с предложението ти да не включвам гастарбайтери и клошари към мненията ми, защото едва сега осъзнавам колко силно се отъждествяват някои индивиди с тези термини. Дори на майтап като ги споменавах, не подозирах, че има такова силно отъждествяване с моите образи от някои субекти. Обещавам ти, че повече няма да ги използвам. Само ще знам кои са те.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #38 -: 24 Юли, 2012, 23:28:34 »
0
Ако не включваш постоянно разни глупости за гастарбайтери и клошари, няма да има и ответна реакция, сигурен съм.

P.S. Под всяко едно мнение има връзка "[Игнорирай този потребител]", натиснете и двамата върху това за другия, няма да виждате какво е писано и да си палите искрата с глупости постоянно.
Прав си, съгласен съм с теб! Десет секунди след като си напиша мнението, ще игнорирам този потребител. Не съм свикнал с подобен подход, но ще го направя за да не отговарям на неговите дивотии. Ако той обаче продължава да пише идиодщини за мен, без да знам, ще реагираш ли ???

П.П. Така игнорирах го вече! Надявам се на безпристрастно модериране когато поствам мнения за цените и за тенденциите в икономиката , без разни кр---ни да се намесват веднага с лични нападки!
« Последна редакция: 24 Юли, 2012, 23:31:04 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #39 -: 24 Юли, 2012, 23:47:58 »
0
Ако не включваш постоянно разни глупости за гастарбайтери и клошари, няма да има и ответна реакция, сигурен съм.

P.S. Под всяко едно мнение има връзка "[Игнорирай този потребител]", натиснете и двамата върху това за другия, няма да виждате какво е писано и да си палите искрата с глупости постоянно.
Прав си, съгласен съм с теб! Десет секунди след като си напиша мнението, ще игнорирам този потребител. Не съм свикнал с подобен подход, но ще го направя за да не отговарям на неговите дивотии. Ако той обаче продължава да пише идиодщини за мен, без да знам, ще реагираш ли ???

П.П. Така игнорирах го вече! Надявам се на безпристрастно модериране когато поствам мнения за цените и за тенденциите в икономиката , без разни кр---ни да се намесват веднага с лични нападки!
Верно ли? Що теми, що клавиатури износи против модерацията, а сега какви времена настанаха... Ей да му се не види, сякаш вчера бяхме млади!
Е, и ти се изказа леко неподготвен! За повече от две години имам точно 39 мнения по темата за модераторите. Всеки може да го види в статистиките на профила ми.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #40 -: 25 Юли, 2012, 00:12:12 »
0
Ако не включваш постоянно разни глупости за гастарбайтери и клошари, няма да има и ответна реакция, сигурен съм.

P.S. Под всяко едно мнение има връзка "[Игнорирай този потребител]", натиснете и двамата върху това за другия, няма да виждате какво е писано и да си палите искрата с глупости постоянно.
Прав си, съгласен съм с теб! Десет секунди след като си напиша мнението, ще игнорирам този потребител. Не съм свикнал с подобен подход, но ще го направя за да не отговарям на неговите дивотии. Ако той обаче продължава да пише идиодщини за мен, без да знам, ще реагираш ли ???

П.П. Така игнорирах го вече! Надявам се на безпристрастно модериране когато поствам мнения за цените и за тенденциите в икономиката , без разни кр---ни да се намесват веднага с лични нападки!
Верно ли? Що теми, що клавиатури износи против модерацията, а сега какви времена настанаха... Ей да му се не види, сякаш вчера бяхме млади!


Вярно е Скитъре, даже и аз съм виновен, че навремето го защитавах. Аз все още съм против модерация под каквато и да била форма, но за индивиди за които е ясно,че са пациенти на заведения от рода на 4-ти километър, може би трябва да им се дава начи да разберат, че няма да останат ненаказани за обиди и квалификации на лична основа.

Както и да е. Виноват, паднах на неговото ниво и той ме би с опит.

koganev

  • Гост
Re: кофти модераторство
« Отговор #41 -: 30 Юли, 2012, 10:40:12 »
0
Скитъре, не знам дали теб трябва да питам, но не мога да направя едно нещо, а трябва да го направя.
Значи отивам ето тук, въвеждам си паролата и нищо не се получава. Трябва ли ми някакво разрешение или одобрение от админ за това?

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #42 -: 26 Септември, 2012, 20:37:30 »
0
Пишете бе хора, нали свършиха отпуските, или вече се уморихте. Стига с този Новинаров, нищо лично ама общуването с него си е малко като с надувамема кукла за секс. Няма ли повече какво да си кажем, а?

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #43 -: 27 Септември, 2012, 00:40:02 »
0
Еми то всичко е ясно. Нищо няма смисъл, включително и да се пише каквото и да е.  *rofl*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #44 -: 27 Септември, 2012, 15:26:43 »
0
Пишете бе хора, нали свършиха отпуските, или вече се уморихте. Стига с този Новинаров, нищо лично ама общуването с него си е малко като с надувамема кукла за секс. Няма ли повече какво да си кажем, а?

Именно заради Новинаров не пишат хората и ги разбирам. Изглежда за някой е по-важно да има трафик отколкото да стават дискусии. Не мога да разбера какво общо има един форум за имоти с новината, че еди кой си рапър бил повикан някъде си на разпит. Лично аз както и коганев, асен и други също се замислям да се разкарам от форума. Мисля, че е време. Имаше една анкета "Полезен ли е новинаров" и тя ясно показа какви са настроенията, но резултат - никакъв.
« Последна редакция: 27 Септември, 2012, 15:28:14 от Невидимко »