Автор Тема: СОФЕТО - 0.8; ПЕРНИК - 1.7; РУСЕ- 2.5 - НАГОРЕ!!!!!!!!!!!!!  (Прочетена 66762 пъти)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
0
Столицата отчита лек спад, но като цяло цените на жилищата се увеличават.
http://www.investor.bg/novini/122/a/cenite-na-jilishtata-v-bylgariia-sa-se-povishili-s-02-prez-vtoroto-trimesechie,137789/
От една година сме в плато в столицата.
Явно вече силните спадове , които предричаха разни шамани от форумите вече няма как да се състоят. Задържат се цените, а хартиените пари неимоверно се изяждат от инфлацията! Колко жалко за влогарите :'(
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
0
От една година си в тежка ремисия.....уай не се свестиш? Казах ти, спад от 90% е напълно нормален при тежка депресия, която е още в начален стадий на всичкото отгоре!  Тва вече се е случвало в Щатите през 30-те години. Спадът е бил над 90%................
Ас съм българче.......

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
0
От една година си в тежка ремисия.....уай не се свестиш? Казах ти, спад от 90% е напълно нормален при тежка депресия, която е още в начален стадий на всичкото отгоре!  Тва вече се е случвало в Щатите през 30-те години. Спадът е бил над 90%................
А, тебе вече никой не те взема насериозно, щото никога не ти се сбъдват прогнозите. Още 5 години плато да има в цените, пак ме устройва.  През това време хартиената шума /кеша/ ще се е обезценил с 50%. От една година в София цените на имотите не са мръднали, а през това време има ужасна скрита инфлация! Официозите посочват едва 11% скрита инфлация, но аз съм сигурен, че е такава за една година.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

palamud

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
  • Карма: +2/-0
  • Респект: +1
    • Профил
Re: СОФЕТО - 0.8; ПЕРНИК - 1.7; РУСЕ- 2.5 - НАГОРЕ!!!!!!!!!!!!!
« Отговор #48 -: 08 Август, 2012, 14:38:39 »
0
От една година си в тежка ремисия.....уай не се свестиш? Казах ти, спад от 90% е напълно нормален при тежка депресия, която е още в начален стадий на всичкото отгоре!  Тва вече се е случвало в Щатите през 30-те години. Спадът е бил над 90%................
А, тебе вече никой не те взема насериозно, щото никога не ти се сбъдват прогнозите. Още 5 години плато да има в цените, пак ме устройва.  През това време хартиената шума /кеша/ ще се е обезценил с 50%. От една година в София цените на имотите не са мръднали, а през това време има ужасна скрита инфлация! Официозите посочват едва 11% скрита инфлация, но аз съм сигурен, че е такава за една година.

Това е най- кофти вариант 10 % инфлация и спад на цените с 15 % за една година.. Вече и агенциите го признаха! Не знам на какво точно се кефиш но плато няма и скоро няма да има. Сигурно говориш за дъно, но то е още много далеч надолу :)

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: СОФЕТО - 0.8; ПЕРНИК - 1.7; РУСЕ- 2.5 - НАГОРЕ!!!!!!!!!!!!!
« Отговор #49 -: 08 Август, 2012, 20:41:35 »
0
От една година си в тежка ремисия.....уай не се свестиш? Казах ти, спад от 90% е напълно нормален при тежка депресия, която е още в начален стадий на всичкото отгоре!  Тва вече се е случвало в Щатите през 30-те години. Спадът е бил над 90%................

дарки, къде бе брадърс  виде тешшшка депресия. Тези в депресията са там от 5 години.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG