Автор Тема: "Ако срещнете добър човек в България - застреляйте го, да не се мъчи!" С. Цанев  (Прочетена 57276 пъти)

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Китайски, може би.
Щото, ако не съм споменавал в този форум, английски вкъщи знаят жена ми, двете ми деца, градинаря, детегледачката /тя знае и френски/ и чистачката. 

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
... детегледачката /тя знае и френски/
Добре ли го знае френския?
Жените, които говорят френски са очарователни. :)

Boby

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 113
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +5
    • Профил
Китайски, може би.
Щото, ако не съм споменавал в този форум, английски вкъщи знаят жена ми, двете ми деца, градинаря, детегледачката /тя знае и френски/ и чистачката.
Интересно, мислех че си противник на "къщята", както ги наричаш? Или градинаря е за жената?   *blush*

Boby

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 113
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +5
    • Профил
Китайски, може би.
Щото, ако не съм споменавал в този форум, английски вкъщи знаят жена ми, двете ми деца, градинаря, детегледачката /тя знае и френски/ и чистачката.
Интересно, мислех че си противник на "къщята", както ги наричаш? Или градинаря е за жената?   *blush*
Пропуснах и моите 2 стинки по темата - Дарки и сие като им е зор, да се гръмнат сами, що па и за това да чакат на държавата, баси?

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Бобчо-снобчо, покажи си рогата *clap*..............."гърменето" е просто метафора......
« Последна редакция: 03 Май, 2012, 09:46:31 от darkside »
Ас съм българче.......

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Градинаря го оттеглям, живея в апартамент. Писах го за благозвучие, а другото си остава.
ПП Френския детегледачката го знае перфектно.

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
...
Френския детегледачката го знае перфектно.

Мога само благородно да ти завиждам!  ;)
Аз все не улучвах навремето.  :'(
И докато се усетя, децата пораснаха.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
То е като в задачката - в една стая имало двама сина, един баща и един дядо колко души има - три.

Всичко е под контрол - жена му ако е и чистачката, и детегледачката, няма повод за развод :)

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Вероятно битието наистина определя съзнанието, щом и двамата си мислите, че посочените от Коганев два основни бизнес закона са единствено валидните за българската бизнес-практика.
А от ревльовци ми е писнало и то от точно тия два типа - едните, дето само плюят България и твърдят, че тука нищо свясно не може да се направи /разбирай те не могат нищо да направят/ и вторите, дето само хвалят чужбината.
Ревлювци...Битието....съзнанието....Маркс....Енгелс....Ами опитай с по-конкретни аргументи, пък ако не те обори никой о железний, приемам, че си прав О.К.? Докажи ми, че тука има нормална бизнессреда,  равен старт, спазване на законите  и прочие неща, дето в "другия" свят съществуват, поне тва е сигурно!
Ас съм българче.......

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Всичко това го има. Ама не е за всеки.

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Вероятно битието наистина определя съзнанието, щом и двамата си мислите, че посочените от Коганев два основни бизнес закона са единствено валидните за българската бизнес-практика.
А от ревльовци ми е писнало и то от точно тия два типа - едните, дето само плюят България и твърдят, че тука нищо свясно не може да се направи /разбирай те не могат нищо да направят/ и вторите, дето само хвалят чужбината.
Ревлювци...Битието....съзнанието....Маркс....Енгелс....Ами опитай с по-конкретни аргументи, пък ако не те обори никой о железний, приемам, че си прав О.К.? Докажи ми, че тука има нормална бизнессреда,  равен старт, спазване на законите  и прочие неща, дето в "другия" свят съществуват, поне тва е сигурно!
Всичко това го има. Ама не е за всеки.


imotko,значи за някой има нормална бизнес среда,спазване на законите и ооо равен старт,пък за други няма ?!   :o  *scare*
И това са аргументи за нещо Нормално,леле няма какво да кажа направо.Ти както си го написал,значи НИЩО,ама нищичко нормално няма в тази страна да знаеш.
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Всичко това го има. Ама не е за всеки.
С този отговор категорично потвърждаваш тезата ми! Приемам, че си съгласен с мен, о премъдрий! Да са множат дните ти и камилите ти и да е твърда бананата ти! Иншаллах! *yahoo*
Ас съм българче.......

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Аллах  акбар.

ПП Сега, като ни погнат от ДАНС, ще видиш ти един аллах.

Пък на регата да кажа, че никъде по света няма свобода, равенство, братство. Ако си мислиш, че в САЩ си равен с някой тлъст спонсор на Обама, жестоко се лъжеш. Корупцията определено не сме я измислили ние. Нито обществените поръчки, нито държавната помощ, нито пътуването с любовници на държавни разноски.
Също така навсякъде по света всеки, който няма качества да се справи /да забогатее де/, реве че няма равен старт, спазване на законите и прочие. Пък още природата ни е направила неравни - едни с големи ц..., други с малки п...., едни имат мозък, и други имат мозък, ама на буци; други имат смелост, някои от които само на маса; трети имат връзки, някои само на обувките; четвърти имат просто късмет. Най ги обичам тия с късмета.     

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
imotko,няма какво да ми ги разправяш тези лозунги.Колкото до САЩ,корупции,обществени поръчки и любовници,дори и не думаи,че я виж нашите хубавци :

http://www.dnes.bg/politika/2012/07/09/govorih-s-tanov-za-misho-birata-no-sa-mahnali-rugatnia-za-pyrvanov.163358

Ето ти и красавеца за който става дума тук :

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1355963

Мога да продължа и с Вальо топлото,цар Киро и всички знайни и незнайни люде от този калибар.Корупция ли,направо ми се гади !
Това ли според теб са хората с мозък,смелост или късмет ?
Или тъй наречената наша политическа класа ?
Президента помолил,мин.председателя се обадил,шефа на митниците изпълнил,ама малко се били пообъркали  *scare* *scare* *scare*
За ДАНС пък не ми се и говорим

http://www.mediapool.bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%81----%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1-%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB-%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D1%81%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B5%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B8-news197225.html

Не знам на теб кои са ти любимци,ама горните за мен са направо върхът.Ето и страната в която живеем,но четейки тези неща не ни и правят впечатление.Мисля си в колко ли "бели" държави по света това ще се размине само с клюки на маса или в непринудени разговори в интернет ?
Как мислиш и харесва ли ти това !
После ми говори за ум,смелост и късмет.
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Boby

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 113
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +5
    • Профил
Вероятно битието наистина определя съзнанието, щом и двамата си мислите, че посочените от Коганев два основни бизнес закона са единствено валидните за българската бизнес-практика.
А от ревльовци ми е писнало и то от точно тия два типа - едните, дето само плюят България и твърдят, че тука нищо свясно не може да се направи /разбирай те не могат нищо да направят/ и вторите, дето само хвалят чужбината.
Ревлювци...Битието....съзнанието....Маркс....Енгелс....Ами опитай с по-конкретни аргументи, пък ако не те обори никой о железний, приемам, че си прав О.К.? Докажи ми, че тука има нормална бизнессреда,  равен старт, спазване на законите  и прочие неща, дето в "другия" свят съществуват, поне тва е сигурно!

Не разбрах защо някой трябва да ти доказва каквото и да е било? Що сам не си докажеш че нямало такава среда за тебе, ами имало еди къде си? И защо ще тикаш сина си (единствено дете нали?) да емигрирал, да се "оправел". Само дето много добре знаеш че никой не го чака с мед и масло, ама не ти стиска да емигрираш ти, че да му постелеш и да му е по-лесно като на второ поколение емигрант нали?