Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Икономика, анализи, графики и перспективи

"Ако срещнете добър човек в България - застреляйте го, да не се мъчи!" С. Цанев

<< < (2/8) > >>

darkside:

--- Цитат на: Muza в 01 Май, 2012, 17:55:03 ---
Дарки,
Искаш да закриваме форума ли? Ми да започнем от теб тогава ...  :D *drink11*

--- Край на цитат ---
Стреляй и да приключваме, баси! По-добре Ботева смърт, отколкото още един мандат да им гледам глупостите и водевилите смотани, режисирани на ниво слабоумни..............ма той Ботьов добре ги е охарактеризирал:
"Имал нявга ум в краката, топли чувства във червата"
Имат ум колкото да крадат, баси! И да разпределят на принципа "две за мен, едно за сички останали"........
Има индикации от мноу източници, че доста от видните политически фигури са си подготвили резервен вариант зад граница. Теа мили родолюбци, дето народа наивно си мисли, че те мислат за него, имат една единствена мисъл в главите: колкото се мое повече да завлекат, и после да вазират!
Ади Австриеца едно време накара германците да повярват, че са велика нация и за 6 години (1933/1939) направи икономическо чудо без аналог до тоя момент, а нашия вожд внушава на и без тва затъпялата от собствения си манталитет нация, че е още по-тъпа и завистлива и саденето на картофи е последния крясък на хай-технологиите!
Баси, аз ли не съм наред, или нещо нередно става?
..................................................................
Муза, стреляй и да свършваме, баси! *scare*

regata:

--- Цитат на: darkside в 02 Май, 2012, 00:10:28 ---
--- Цитат на: Muza в 01 Май, 2012, 17:55:03 ---
Дарки,
Искаш да закриваме форума ли? Ми да започнем от теб тогава ...  :D *drink11*

--- Край на цитат ---
Стреляй и да приключваме, баси! По-добре Ботева смърт, отколкото още един мандат да им гледам глупостите и водевилите смотани, режисирани на ниво слабоумни..............ма той Ботьов добре ги е охарактеризирал:
"Имал нявга ум в краката, топли чувства във червата"
Имат ум колкото да крадат, баси! И да разпределят на принципа "две за мен, едно за сички останали"........
Има индикации от мноу източници, че доста от видните политически фигури са си подготвили резервен вариант зад граница. Теа мили родолюбци, дето народа наивно си мисли, че те мислат за него, имат една единствена мисъл в главите: колкото се мое повече да завлекат, и после да вазират!
Ади Австриеца едно време накара германците да повярват, че са велика нация и за 6 години (1933/1939) направи икономическо чудо без аналог до тоя момент, а нашия вожд внушава на и без тва затъпялата от собствения си манталитет нация, че е още по-тъпа и завистлива и саденето на картофи е последния крясък на хай-технологиите!
Баси, аз ли не съм наред, или нещо нередно става?
..................................................................
Муза, стреляй и да свършваме, баси! *scare*

--- Край на цитат ---


 :-*

Не се ядосвай,че ........сме много,ама много "смъртни" . Баси.....!

Какъв конселиере ще си !?

 *girl*

darkside:
Ами, ще съм един мноу умрял конселиере! *scare*
Нема страшно! Остават ми поне 149 (кв.м.) години  до инфаркта!
Имам големи планове! Толкова големи, че са надигам на пръсти да си ги вида!
Ако искаш, "стреляй" заедно с Музата, да не са мъча, баси!
 *bat* *heart* *bat* *heart* *bat* *heart*
"Изстреляйте"  по една рок-балада от 80-те.....право в "дъра-бъра"! *scare*

Muza:

Дарки ... :)
Много ти е дотежало нещо ... Дръж се! Дотежава на всеки, но късай и хвърляй, колкото можеш. И отмий ...  *flower2*
Този път, вместо рок балада, първо ще оставя нещичико в литературната тема ... :)


darkside:
Муза,  аз съм скорпион, баси! Пълзенето ми е непознат начин на придвижване. Жал ми е за децата ни.....имам син на 13 години. Споделя с мен ежедневните неща и често нямам отговор на простичките и логични житейски  въпроси, които ми задава. Мноу  ми се иска да не пожелае да напусне България!
Но ако един ден пожелае, нямам, поне за момента,  нито една сериозна причина да го спра!

П.П. Имотко, не вдявам нищо от кратките ти първосигнални възклицания, брато!
Страх ме е да не ги разтълкувам неправилно......

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия