Общи > Честито и добре дошли!

Съчинение на правилата

<< < (3/16) > >>

dodo2:
В правилата пише "реклама" но не пише нищо за скрита реклама. В другия форум имаше трима, които пускаха каквото-и-да-е-мнение само за да се появят 2-3 линка от подписите им, а после в сайтчетата си "продавам СЕО позиции във форуми 1 лев на ден".

alex:

--- Цитат на: dodo2 в 14 Май, 2010, 18:25:52 ---В правилата пише "реклама" но не пише нищо за скрита реклама. В другия форум имаше трима, които пускаха каквото-и-да-е-мнение само за да се появят 2-3 линка от подписите им, а после в сайтчетата си "продавам СЕО позиции във форуми 1 лев на ден".

--- Край на цитат ---

След като ще ги направи щастливи - нека :-p

Иначе би следвало да се забранят всички линкове ( за да няма спор кои са добри и кои не ), което си е вид цензура.

Muza:

Поли,

Добре дошла! :) *drink11* *drink2* *drink4*

Това ни е и желанието... :)

Още чистичко и както един съфорумец каза - чак захарасоно... хехе

Имаш и поздравче от Регатка... :)

P.S. Пууу... наруших правилата, трябваше в друга тема да ми е поста, ама нищо...  :D 8)

regata:

 Поли,спокойно сложих един " + " от теб  *drink11*

jores:
 :), много се забавлявах с предложението за пакета правила.

Нормалните хора знаят, какво е правилно и какво не, виждат кой злоупотребява и кой не.
Додо беше споменал, че форума е на народа, значи народа съвкупно би трябвало да решава отделните казуси по прилагане на правилата, или поне да избере и овласти тези, които от негово име да ги прилагат.
Нека поглоеднем в основата на идеята:
Свободно изразяване на гледна точка по темата имоти в най - широкия и смисъл.


Демокрацията се прави от демократични хора, всеки има право на мнение, дори и Пунди!
И Кой е по - голям от опонента си за да има властта да се разпорежда, и то в място, което е продукт на  всички останали?

Видях, че има 100 - тина регистрирани, това според мен са хората в ядрото на проекта, ако целта е 100 човека да си направят "място" ок, но ако идеята е този форум да се развива /грехота би било да не/ то всички нови потребители ще се съобразяват със стила, и формата поставена в началото му от създателите.
Мен би ме отблъснала цензура, не ми се нрави и мисълта, че някой може да я прилага в така нареченото "Народно място".
Бих приел правила, ако мястото си има собственик, който има концепция, който влага /1,2,3,4/, а аз съм само ползвател, и "Мястото" съществува благодарение на него - той/те имат грижата за това потербителите да се чувстват Ок, и да ползват форума, и са в основата на успешна концепция.

Не искам да съм лош пророк, но ако мястото няма собственик /дори и всичките 100 човека в основата да се приемат за такива/, ако няма кой да поеме отговорността за проекта ще наблюдаваме филм с предизвестен край.





Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия