Автор Тема: Съчинение на правилата  (Прочетена 107656 пъти)

koganev

  • Гост
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #15 -: 17 Май, 2010, 12:18:47 »
0
Позволявам си малка корекция - собственик не може да управлява сайт за свободно изразяване. Добре е да се създаде съвет от поне трима, като нито един от тях да не е собственик.

И още нещо - Пунди може да изразява мнението си свободно, разбира се, но нека първо си изгради мнение. Щото Пунди от години изразява само желания и блянове, примесени с тежки обиди по всеки. А - неизменно в пундьовите глупотевини има и извадени от контекста мъдрости, напълно в дисонанс с неговите блянове и желания.
Ако това се повтори зад завесата на демократичността - жалко. Селският идиот е тъжна картинка, въпреки насмешката на случайно минаващите.
Имаше и мнения, че Пунди бил някакъв скрит интелигентен провокатор, който играел ролята на клоуна в цирка - една без съмнение изключително трудна роля. Но кой би гледал цирк, в който от еднобразните монера на клоуна да не може да види останалите циркови артисти?

gekko

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 39
  • Карма: +13/-11
  • Респект: +3
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #16 -: 17 Май, 2010, 12:45:06 »
0
Спомням си че в имоти.нет модератори вадеха ИП адреси на хора и се възползваха от тази информация, тогава случая беше че някой мод твърдеше че Асен пишел от българско ИП, тази според мен лична информация, не бива да се използва от модераторите и да бъде предоставяна публично.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #17 -: 17 Май, 2010, 12:48:29 »
0

Геко,

Само, пак да отбележа за протокола. В момента, надявам се да не е много дълго, съм модератор. Не виждам никое друго IP, освен моето. Надявам се, че и така ще остане, докато не ми бъдат премахнати модераторските права.

 *drink5*

gekko

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 39
  • Карма: +13/-11
  • Респект: +3
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #18 -: 17 Май, 2010, 12:50:56 »
0
Муза,

ти си последния човек, който ще тръгне да прави подобни неща, нормално е един мод да вижда ИПтата на юзерите, но не и да пише кой, къде се намира, и да предоставя подобна лична информация публично. Та така :)

gekko

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 39
  • Карма: +13/-11
  • Респект: +3
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #19 -: 17 Май, 2010, 12:54:05 »
0
Освен това мисля, да обсъдим дали един постин да може да се променя неограничено време. Т.е. аз пиша днес че след година цените ще са двойни и след 1 месец си променям мнението. В повечето форуми е направено така, че едно мнение може да се едитира определено време след написването му 1 - 2 -3 часа или дена все едно... но да може да се едитира месеци назад е малко тъпо..... не знам сега какви са настроиките и как е в момента.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #20 -: 17 Май, 2010, 14:41:57 »
0
Геко, :)

Благодаря ти! Аз, наистина не бих използвала такава информация, дори и да трябва да се защитя с нея.

Понеже, не искам в бъдеще време, да се озовавам в нелепи ситуации, отново ще напиша.

Виждам си единствено моето IP.

В постовете на останалите съфорумци в дясно има "Активен". При кликането му излиза следния надпис:

Цитат
Your IP address is shown only to you and moderators. Remember that this information is not identifying, and that most IPs change periodically.

You cannot see other members' IP addresses, and they cannot see yours.

 *drink5*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #21 -: 18 Май, 2010, 00:07:24 »
0

Няма бе, Поли!

Ето, на твоя пост, горе в дясно имам

    *  Цитат
    * Промени
    * Премахни
    * Раздели Тема

Долу, в дясно:

 Информирай модератор    Активен

Над тези двете, има пак за редактиране.

При моя пост, на мястото на Активен, ми излиза моето IP.

Така е много добре. Даже супер. :)

bludniqt sin

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 43
  • Карма: +30/-11
  • Респект: +24
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #22 -: 18 Май, 2010, 00:08:48 »
0
Поли, и ти не се притеснявай. Аз съм единственият тук, който е с отрицателен "естествен" прираст. Обаче както споделих и преди малко - това по никакъв начин не се отрази на вечерята ми. Не само това, ами и забелязвам че продължава да расте. Обадих се на тъщата да и се оплача обаче тя продължава да ме обича. Вече не знам какво да правя!! :(

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #23 -: 18 Май, 2010, 00:17:05 »
0
Поли,

Едва ли от това, което ти изброих, може да се налага бан. Може да се тръкне някое съобщенийце. Разделяне на темата, нямам идея какво се прави. Все се каня да отворя темичката "манджа с грозде" за проба да видя. То не остана, утре се местим и няма да бъда повече. 

Сложих ти плюсче. :) *flower1*

И на Блудния син сложих плюсче, заради тъщата... хехе
« Последна редакция: 18 Май, 2010, 00:19:54 от Muza »

bludniqt sin

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 43
  • Карма: +30/-11
  • Респект: +24
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #24 -: 18 Май, 2010, 00:28:08 »
0
Поли, и ти не се притеснявай. Аз съм единственият тук, който е с отрицателен "естествен" прираст. Обаче както споделих и преди малко - това по никакъв начин не се отрази на вечерята ми. Не само това, ами и забелязвам че продължава да расте. Обадих се на тъщата да и се оплача обаче тя продължава да ме обича. Вече не знам какво да правя!! :(

Ок, аз притеснения нямам, само дето не ми е точно изяснена ползата от това приложение. Освен за мишлетата...

Сега ще ти сложа един плюс- защото ме разсмя с тъщата.
Ааа, ние бяхме почивка заради матурите и си играхме :) . Я и на тебе един плюс и един поздрав във поздравите. Да видя дали пък случайно не сме си играли някъде на някой пясъчник заедно.

п.п. Какво ново с матурите? :D

bludniqt sin

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 43
  • Карма: +30/-11
  • Респект: +24
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #25 -: 18 Май, 2010, 00:33:42 »
0
Абе нещо пиша, ама къде отива...Та, ние матурите ги почивахме и си играхме. Изпращам ти поздрав във поздравите, за да проверя дали не сме си играли някъде заедно :)

rockwall

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 30
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
    • ROCKWALL - Изкуствен Камък - Естествена Красота
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #26 -: 05 Юли, 2010, 21:19:35 »
0
при регистрацията единствените условия, с които се съгласяват потребителите са следните



Това е единственият валиден договор и единствените наложени правила - всички останали импровизации, съчинения и коментари нямат юридическа сила и смисъл.

Ако настъпи промяна в горните условия, по закон трябва да бъдат уведомени писмено всички ползватели и ще трябва всички да се пререгистрират при новите условия (ако искат)

Scyther

  • Гост
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #27 -: 05 Юли, 2010, 22:21:59 »
0
Неучтивата форма определено дразни. А и термините "неточни" и "омразни" не виждам как се дефинират. Има ли го някъде като редактируем текст?

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #28 -: 05 Юли, 2010, 22:45:41 »
-1
Те условията за регистрация са достатъчно абсурдни за да се обсъждат въобще! Какво значи неточни, обезспокоителни или недостоверни? Такива са за кого? Особено ме кефи обезспокоителни или нарушаващи спокойствието на дадена личност, . Това значи да се забрани участието на всички катастрофици. Само, че понеже знаем как дявола чете евангелието, така и модератора избирателно чете постовете. Именно затова държа да ми бъде изтрит акаунта заедно със всички постове!
Скитър много настоятелно се правеше че пита Поли къде са двойните стандарти. Аз мога да ти дам десетки примери за такива, но ти мен няма да ме питаш нали? Има събеседници и събеседници. Само да направя един бегъл поглед върху форума и ще намеря десетки примери за двоен стандарт провокация от страна на сривльовци или изопачаване на факти с цел манипулиране на четящата маса спрямо вашият аршин. Когато дораснете за такива като мен тогава пак може да ме помолите да се приобщя във вашето малко но комплексирано модераторско общество. След като този форум става непоносим за демократи като Поли и Жоро, изобщо не може да ме впечатли да водя дискусии с участници като новия Робеспиер. Нека сам се познае...
« Последна редакция: 05 Юли, 2010, 23:00:27 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Scyther

  • Гост
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #29 -: 05 Юли, 2010, 23:38:15 »
+2
Собственик 31, радвам се, че се появи да кажеш на всеослушание, че искаш да напускаш. Нещо, за което съм информирал Додо2 от момента в който ми писа на лични, че желаеш да ти бъде изтрит акаунта. Съответните мерки не бяха предприети от Додо, поради неведоми за мен причини. Ето, че дойде моментът на истината, както и предполагах, че ще стане. Махнах ти наложеното от мен наказание, за да можеш да си кажеш. Ето, вече започна да си казваш.
Та какво казваше? Само да се разровиш и ще извадиш десетки примери за двойни стандарти? Ами хайде, какво чакаш!? Ти това ли наричаш спорене с аргументи? Да залееш противника с една кофа помия, твърдейки, че спориш с аргументи? Дай да ги видим аргументите ти! Не ме карай да бъркам и да ти вадя цветущите изразни средства, защото от сега ме е гнус. Не можеш да ме обвиняваш за това, че съм изтрил твои постове без причина. Нито за това, че си получил наказания без причина. Не само, че причина имаше, но и предварително беше предупреден, че няма да се толерира такъв език и ще се модерира.
Казусите с Поли и Горо не са идентични. Техни мнения не съм трил (с изключение на тези на Поли, за които тя самата помоли, след като беше решила да напусне). Причините им за напускане не са ми известни, но едва ли аз стоя зад тях.
Просташките и обидните ти изцепки няма да се толерират, поне докато аз имам правата да те озаптявам! Това трябва да ти е станало ясно. Мненията ти, които не съдържат обидни квалификации не съм ги трил и уважавам правото ти на мнение. Това също трябва да ти е станало ясно.
И така, къде е двойния стандарт, че не разбрах?