Автор Тема: Съчинение на правилата  (Прочетена 107651 пъти)

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #30 -: 05 Юли, 2010, 23:43:29 »
-1
Собственик 31, радвам се, че се появи да кажеш на всеослушание, че искаш да напускаш. Нещо, за което съм информирал Додо2 от момента в който ми писа на лични, че желаеш да ти бъде изтрит акаунта. Съответните мерки не бяха предприети от Додо, поради неведоми за мен причини. Ето, че дойде моментът на истината, както и предполагах, че ще стане. Махнах ти наложеното от мен наказание, за да можеш да си кажеш. Ето, вече започна да си казваш.
Та какво казваше? Само да се разровиш и ще извадиш десетки примери за двойни стандарти? Ами хайде, какво чакаш!? Ти това ли наричаш спорене с аргументи? Да залееш противника с една кофа помия, твърдейки, че спориш с аргументи? Дай да ги видим аргументите ти! Не ме карай да бъркам и да ти вадя цветущите изразни средства, защото от сега ме е гнус. Не можеш да ме обвиняваш за това, че съм изтрил твои постове без причина. Нито за това, че си получил наказания без причина. Не само, че причина имаше, но и предварително беше предупреден, че няма да се толерира такъв език и ще се модерира.
Казусите с Поли и Горо не са идентични. Техни мнения не съм трил (с изключение на тези на Поли, за които тя самата помоли, след като беше решила да напусне). Причините им за напускане не са ми известни, но едва ли аз стоя зад тях.
Просташките и обидните ти изцепки няма да се толерират, поне докато аз имам правата да те озаптявам! Това трябва да ти е станало ясно. Мненията ти, които не съдържат обидни квалификации не съм ги трил и уважавам правото ти на мнение. Това също трябва да ти е станало ясно.
И така, къде е двойния стандарт, че не разбрах?

Абе Скитъре, не се ли изживяваш малко като прекален полицай.
Раздаваш наказания и правосъдие.
Смешен ми стоиш нещо.
А ако не си разбрал.
Ми чети бе.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #31 -: 05 Юли, 2010, 23:47:12 »
0
Аз не го изтрих, защото Собственик 31 пише по форумите когато е с 2 промила алкохол в кръвта, а тогава хората не отговарят за действията си и предполагах че после щеше да има регистрация Собственик 32, квичаща "изтрихте ме" :)

Та сега нека да си напише тук човека, и как иска - с или без съобщенията и ще бъде изпълнено веднага. *drink6*

Scyther

  • Гост
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #32 -: 05 Юли, 2010, 23:53:56 »
+1
Провокираш ли ме, Оунъре?  :)
Задаваш ми въпрос, дали не се изживявам като прекален полицай. Ще ти отговоря. Имам ли бутоните да го направя? Имам ги. Мога ли го? Мога до. Има ли мир и любов сред потребителите - има. Твои постове трил ли съм? Не съм. Предупреждения и наказания получавал ли си? Не си. Какъв ти е проблема тогава? Откога админ на друг форум раздава правосъдие в чужд? Нещо посещаемостта ли куца?

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #33 -: 05 Юли, 2010, 23:54:50 »
0
Аз не го изтрих, защото Собственик 31 пише по форумите когато е с 2 промила алкохол в кръвта, а тогава хората не отговарят за действията си и предполагах че после щеше да има регистрация Собственик 32, квичаща "изтрихте ме" :)

Та сега нека да си напише тук човека, и как иска - с или без съобщенията и ще бъде изпълнено веднага. *drink6*

Додо а защо не може да се изтрие сам.Къде е проблема.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #34 -: 05 Юли, 2010, 23:58:16 »
+1
Такава опция е забранена, за да не се злоупотребява..

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #35 -: 06 Юли, 2010, 00:07:22 »
0
Скитър, ще ти отговоря като Марадона на Швайнщайгер. Нещо нервен ми се струваш.
Струваш ми се нервен, защото усещаш, че ако се разровя ще ти дам множество примери.
Първо за което се сещам беше, че докато аз кротко си дискутирах за здравината на сградите, една женска реши да ме провокира съвсем не по темата. Накой изтри ли я, спря ли я, направи ли и забележка? НЕ!
Да не говорим за обидните и меко казано нецензурни реплики на Барбарон. Ти тях не ги ли забелязваш? Явно не защото модератор модератору око не вади. А той пък като му извадих една кирлива риза на бял свят каза че застава зад думите си, при положение че трие собствените си постове като луд! Типично поведение на гризач. Какво ще кажеш за провокативното поведение на Вальо 1900, който изпитва бурен оргазъм, когато ми е запушена устата. Той провокатор ли е или не. Да не споменавам за явните му лъжи. Кой ги контролира? Ти модератор ли си или просто палач на неудобни мнения? Не държа да продължа дискусията от която убеден съм се страхуваш, защото изразих желание да бъда заличен, както едни други стойностни хора, които не ви търпят простотиите като Горо и Поли. Иначе, ако се разровя ще замирише на пръднал скункс вдовец! А, аз мога да анализирам всяко мнение повярвай!
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #36 -: 06 Юли, 2010, 00:08:38 »
+1
Такава опция е забранена, за да не се злоупотребява..

е ти ме уби.
да не се злоупотребява с какво
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #37 -: 06 Юли, 2010, 00:15:08 »
+1
Някой се изтрива, остават му съобщенията, регистрира се друг със същото име и става объркване.
Не помня вече съображенията едно време ми изглеждаше по-логично :)
Май ако сам се трие човек не можеше да си изтрие и съобщенията, а сега както е това го има като опция.

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #38 -: 06 Юли, 2010, 00:20:48 »
+1
Някой се изтрива, остават му съобщенията, регистрира се друг със същото име и става объркване.
Не помня вече съображенията едно време ми изглеждаше по-логично :)
Май ако сам се трие човек не можеше да си изтрие и съобщенията, а сега както е това го има като опция.

Не ми стана ясно ама няма да опитвам.

Абе хора.
Цъкнете някое плюсче, че се стресирам като гледам резултатите.
Трябва ли да се регистрирам нелегално че да се самохаресвам. :'( :-[
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #39 -: 06 Юли, 2010, 00:24:04 »
0
Някой се изтрива, остават му съобщенията, регистрира се друг със същото име и става объркване.
Не помня вече съображенията едно време ми изглеждаше по-логично :)
Май ако сам се трие човек не можеше да си изтрие и съобщенията, а сега както е това го има като опция.

Не ми стана ясно ама няма да опитвам.

Абе хора.
Цъкнете някое плюсче, че се стресирам като гледам резултатите.
Трябва ли да се регистрирам нелегално че да се самохаресвам. :'( :-[

Сега... :)  *drink11*

Scyther

  • Гост
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #40 -: 06 Юли, 2010, 00:27:10 »
0
Собственик 31,
Твоите "кротки дискутирания" са известни на всеки, така че няма нужда да ме убеждаваш. Като ще вадиш - вади, ма не ми вади от 1000 кладенеца вода, защото и аз мога да анализирам. Голямата част от хората, които предпочетоха да избягат от онзи форум беше простотията и цензурата. Черешката на тортата беше ти. Нещо, което няма да го кажат повечето, но го мислят. Хайде, това не мога да го докажа, но мога та потвърдя, че го мисля. Освен това, като ще вадиш кирливи ризи, и аз ще извадя една. Imotko - Твърде хард-ъпър, който обаче спори без да обижда. Еваларка му правя!

Като си се чувствал онеправдан и засегнат от нечий коментар, защо не си сигнализирал нито един път? Поне един, че лисата на модераторско становище да изтъкнеш като "двоен стандарт" сега? Вместо това си отвърнал с обиди и ругатни, което наричаш "аргументиран спор". Казах ти, като ще вадиш факти - вади, но не ми вменявай чужди грехове. Аз отговорност за други потребители не нося. От самото начало на този форум защитавах идеята да има инакомислещи, за да се заформи спор, който да доведе до дискусия, която от своя страна да спомогне на четящите да достигнат до истината. И сега още вярвам, че това е правилната позиция. Но нека да сме наясно, обидите и простотиите не се вписват в който и да е "аргументиран" спор.
Искам и да сме наясно и по следното:
1. Не храня лоши чувства към теб.
2. Притежаваш качества, които ценя и са ценени от мнозина тук.
3. Мисля, че форумът ще загуби от твоето отсъствие.
4. Ако овладееш емоциите си и промениш изразните си средства, би могъл да си чудесен събеседник.
Поздрави!

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #41 -: 06 Юли, 2010, 00:27:31 »
-2
Мене пък точно резултатите ме кефят, не се впрягай, ти никого не обиждаш и си хрисим, но все пак си ъпър, което ме кара да напомня нещо на Скитър за двойните стандарти- когато мнозинството са плебс е нормално патрициите да са в немилост. Същото нещо като в РЮА, където се провежда световното първеснство по футбол- 20% бели, които произвеждат 80% от БВП и са разработили всички печеливши мини, в момента са жертви на черния расизъм. Тук властва расизма на сривльовците. Същото е.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #42 -: 06 Юли, 2010, 00:32:32 »
-1
Добре Скитър, изредените от едно до четири са способни да ме размекнат.
Ето казвам на всеуслушание, че няма да използвам нецензурни и обидни изрази, но не ме карай да не казвам на хората какво мисля за тях и техните мнения. Това би било твърде много! :D *drink10*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Scyther

  • Гост
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #43 -: 06 Юли, 2010, 00:34:44 »
0
Добре Скитър, изредените от едно до четири са способни да ме размекнат.
Ето казвам на всеуслушание, че няма да използвам нецензурни и обидни изрази, но не ме карай да не казвам на хората какво мисля за тях и техните мнения. Това би било твърде много! :D *drink10*

Спори колкото си искаш, просто недей да обиждаш хората. Има ли сделка? :)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Съчинение на правилата
« Отговор #44 -: 06 Юли, 2010, 00:43:19 »
0
Добре Скитър, изредените от едно до четири са способни да ме размекнат.
Ето казвам на всеуслушание, че няма да използвам нецензурни и обидни изрази, но не ме карай да не казвам на хората какво мисля за тях и техните мнения. Това би било твърде много! :D *drink10*

Спори колкото си искаш, просто недей да обиждаш хората. Има ли сделка? :)
............................
Има сделка. И ти благодаря за възможността! Съвсем се бях отказал. Също малко по византийски ще те помоля, да включиш в сделката връщането на  Поли и Горо. Ако можеш.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.