Автор Тема: Хоби  (Прочетена 110318 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Хоби
« -: 23 Май, 2010, 18:08:55 »
0
Много отдавна не съм колекционирал нищо, затова от вчера започвам: ще колекционирам менюта от барове и кръчми, вече съм си откраднал цели две различни (доста големи).  :D

Ако хрумването ми не е оригинално и още някой се занимава със същото, да сподели, за да си "взимам" по две да има за размяна  *drink1* *drink3* *drink4* *drink2* *drink6* *drink7* *drink8* *drink9* *drink10* *drink11*


Някой събира ли още салфетки?

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хоби
« Отговор #1 -: 23 Май, 2010, 22:10:04 »
0
 :D :D :D

Студентски номера. Ние си крадвахме чаши. Където ходим, за колекция. Ако притрябват за купонче, на Плиска до киното имаше една сладкарница, беше основният доставчик.  :-[ :D

Ходила съм на сбирка на колекционери. Там видях много интересни, странни неща. Обикновено се хвърлят. Не очаквах, че могат да представляват колекционерски интерес.

P.S. Този емотикон, не видях досега никой да го използва -  :P

 :D :D
« Последна редакция: 23 Май, 2010, 23:02:36 от Muza »

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хоби
« Отговор #2 -: 24 Май, 2010, 17:21:12 »
0
Додко, менюто е много обемисто  :D :) Преди време събирах картонени подложки за чаши с различни рекламки. Мънички са, а и няма нищо нередно  да си ги вземеш от заведението. Бях събрала много, имах и от чужбина, носеха ми и приятели от различни места по света. Загубих ги при едно пренасяне и много ме е яд!  ::)

valsodar

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 147
  • Карма: +29/-23
  • Респект: +14
    • Профил
    • Щуровини - Животът през очите на един котарак
Re: Хоби
« Отговор #3 -: 24 Май, 2010, 18:33:15 »
0
Един приятел колекционираше мацки, но му разтуриха колекцията, в момента в който взе да им бърка имената по телефона.
Човекът е единственото животно във вселената, което прекарва целият си живот в нескончаеми опити да го направи по-труден от нужното!

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хоби
« Отговор #4 -: 24 Май, 2010, 18:57:59 »
0
Един приятел колекционираше мацки, но му разтуриха колекцията, в момента в който взе да им бърка имената по телефона.

 :D :D :D :) :) *drink5*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хоби
« Отговор #5 -: 24 Май, 2010, 19:45:52 »
0
Додко, менюто е много обемисто  :D :) Преди време събирах картонени подложки за чаши с различни рекламки. Мънички са, а и няма нищо нередно  да си ги вземеш от заведението. Бях събрала много, имах и от чужбина, носеха ми и приятели от различни места по света. Загубих ги при едно пренасяне и много ме е яд!  ::)

Е то това е предизвикателството, а и че има вероятност някой път охраната да ме набие :)

Подложки и аз имам много и всякакви предимно немски, че там се пие много бира, мога да ти услужа  :P

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хоби
« Отговор #6 -: 24 Май, 2010, 20:09:03 »
0
Додко, менюто е много обемисто  :D :) Преди време събирах картонени подложки за чаши с различни рекламки. Мънички са, а и няма нищо нередно  да си ги вземеш от заведението. Бях събрала много, имах и от чужбина, носеха ми и приятели от различни места по света. Загубих ги при едно пренасяне и много ме е яд!  ::)

Е то това е предизвикателството, а и че има вероятност някой път охраната да ме набие :)

Подложки и аз имам много и всякакви предимно немски, че там се пие много бира, мога да ти услужа  :P

Забрави! ако мислиш да плащаш за уроците с подложки  :D :D :) :) ;)
Те сами ще ги сменяват, като донесат питието!  ;)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хоби
« Отговор #7 -: 24 Май, 2010, 20:23:36 »
0
Забрави! ако мислиш да плащаш за уроците с подложки  :D :D :) :) ;)
Те сами ще ги сменяват, като донесат питието!  ;)

Ама и прислуга ли ще има?  :D

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: Хоби
« Отговор #8 -: 25 Май, 2010, 15:13:50 »
0
Като ученик събирах марки, от 2-3 години започнах да събирам камъни - ахати, аметисти, геоди и други красиви творения на природата. В началото на месеца ходих до вулкана Етна и от там имам 3-4 причудливи камъчета. И си купих още 3 красиви кристала от магазин в подножието. А, много красиви камъни има в магазина на входа на парк хотел Москва.
Един съсед пък се запали по фотографията - има много хубав апарат, обикаля из природата и прави страхотни снимки.
Додо, каквото и да колекционираш, по-добре да не е свързано с кражба.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хоби
« Отговор #9 -: 25 Май, 2010, 15:19:23 »
0
Ами аз се опитвам да се убедя, че не е кражба, защото менютата така или иначе ги хвърлят в даден момент :)

Сега отивам да ям и ще попитам директно сервитьорката дали мога да си взема менюто (ама да пита шефа си), ако каже не - ще спра  *drink5*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хоби
« Отговор #10 -: 26 Май, 2010, 01:27:21 »
0
Хм. Днес една кака я попитах "мога ли да си открадна това меню", а тя май си помисли че нещо я задявам, защото се държеше много неадекватно и само се хилеше с една голяма ??? в очите. Така и не разбрах ДА или НЕ, затова ще направя малко по-дълго проучване  :D

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хоби
« Отговор #11 -: 26 Май, 2010, 10:57:10 »
0
 :D :D :D
Додо,
Това твоето хоби, по-скоро е събиране на емоции. Всяко меню ще си има история. Най-опърпаните, може да се окажат най-ценни. :D

Jim,

И аз си падам по камъните. Като отидем някъде, и ако има хубави камъчета, стига се до един момент, в който трябва да бъда доста убедителна, за да ги вземем всичките. С никое не мога да се разделя. :)

А, тези, полускъпоценните камъни. Бях накупила доста. Започнах да правя огърлици, гривнички, обици. Беше много забавно, защото си измислях най-различни модели. Подарявам на приятели, за талисман, да ги пазят. Също и за болести. Казват, че като е подарък, веднага започват да действат и с по-голяма сила.
Не трябвало да бъдат 2,4,8 и 13.

:) *drink11*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хоби
« Отговор #12 -: 26 Май, 2010, 12:32:01 »
0
:D :D :D
Додо,
Това твоето хоби, по-скоро е събиране на емоции. Всяко меню ще си има история. Най-опърпаните, може да се окажат най-ценни. :D

Jim,

И аз си падам по камъните. Като отидем някъде, и ако има хубави камъчета, стига се до един момент, в който трябва да бъда доста убедителна, за да ги вземем всичките. С никое не мога да се разделя. :)

А, тези, полускъпоценните камъни. Бях накупила доста. Започнах да правя огърлици, гривнички, обици. Беше много забавно, защото си измислях най-различни модели. Подарявам на приятели, за талисман, да ги пазят. Също и за болести. Казват, че като е подарък, веднага започват да действат и с по-голяма сила.
Не трябвало да бъдат 2,4,8 и 13.

:) *drink11*

Муза, да запазиш за мен и Филката по един талисман с аметист:D :D :) Нали се сещаш защо ?!  ;)  ametistos  :D :) :)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хоби
« Отговор #13 -: 26 Май, 2010, 18:56:26 »
0
 :) :) :)

Ели,

На теб, ще ти подаря яспис и тигрово око.

тигрово око





Мисля, че ги имам направени.

яспис



Това много тежи. Подходящ е за мъже. Може, или само плочка, или само топчетата, но доста поразредени.

Не е задължително да ги носиш на себе си. Достатъчно е в чанта, офис... :) *flower2* *drink11*

P.S. Снимките съм ги правила аз и не съм гледала качество, а само за модел. Да не го измислям пак. :)

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хоби
« Отговор #14 -: 27 Май, 2010, 00:30:13 »
0
Страхотни са, Муза! Предварително благодаря  *drink11* *flower2* *flower1* *flower2*
Имам една приятелка също прави такива неща, ето някои моделчета ...







Аз пък правя обици от най-различни неща, но не са нещо особено. Най големия ми хит са едни, направени от огризки от ябълка, от разни пера също, но са доста грънч  :D :D :)  Ще трябва да ги снимам ...