Автор Тема: Аргументи за покачване на цените?  (Прочетена 47388 пъти)

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #15 -: 26 Май, 2010, 14:38:10 »
0
Как смеете да се изказвате по въпроса, преди да сте чули още мъдрото мнение на световно известния собственик, който от снощи е между нас ?

Абе Сахиба дойде, явно перманентно са го баннали от имоти.нет и няма къде да пише, щом даже в "ЕМИГРАНТСКО-ЦЪРВУЛКОВСКИЯ" форум на "предателите на Родината" е дошъл, вместо да "извести където трябва (ГДБОП)за подривна дейност с-у държавата, пък било даже и на лична среща с Премиера" (да се свети името му). Извини се човека, не спами и не обижда за сега - лошо няма. По-интересното ми е, че получих "съобщение до модератор" от Оунъра заради поста - "посрещане" на Сахиба от Асен. Сигурно си мисли, че ще модерираме Асен, след всичките неща в последните месеци на форума на имоти.нет

Добре, че се прехвърлихме на този домейн, та сме независими.
« Последна редакция: 26 Май, 2010, 14:39:43 от BulCan »
I say what I do and do what I say.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #16 -: 26 Май, 2010, 14:49:56 »
0
Нека танковете да дойдат (пунди и др. Иванов)  :P

Imotenbalon

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 187
  • Карма: +36/-5
  • Респект: +18
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #17 -: 26 Май, 2010, 14:51:02 »
0
Хм, Асенка, въздържай се от обиди свързани с религия и етнос. Все пак хостинга е в БГ

pmp

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
  • Карма: +11/-4
  • what? what the fuck is "what"?
  • Респект: +8
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #18 -: 26 Май, 2010, 15:23:15 »
0
заменете резняци с мангали и всичко ще е  *drink5*
We see the winners and try to "learn" from them, while forgetting the huge number of losers.

iaross

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
  • Карма: +7/-16
  • Респект: -5
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #19 -: 26 Май, 2010, 15:24:13 »
0
Пичове, понеже сте ми много симпатични, дайте да ви отперя един въпрос: Какви бяха аргументите /факторите/ за поскъпването 2004-2008 и по скоро 2006-2008, защото за мен са две различни неща, и колко от тях не биха могли да се повторят, че се сещам само за едно?

Imotenbalon

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 187
  • Карма: +36/-5
  • Респект: +18
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #20 -: 26 Май, 2010, 15:39:01 »
0
Пичове, понеже сте ми много симпатични, дайте да ви отперя един въпрос: Какви бяха аргументите /факторите/ за поскъпването 2004-2008 и по скоро 2006-2008, защото за мен са две различни неща, и колко от тях не биха могли да се повторят, че се сещам само за едно?
Влизане в НАТО, ЕУ .. цените ще станат като западноевропейските ...

iaross

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
  • Карма: +7/-16
  • Респект: -5
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #21 -: 26 Май, 2010, 15:48:47 »
0
ЪЪ да това

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #22 -: 26 Май, 2010, 22:40:44 »
0
А така, ето ви прясна причина от днес. Еврото било паднало, а собственикът живеел в САЩ и му трябвали еди колко си пари и затова не само вече не иска да се пазари за смъкване, даже вдигнал цената с 1.2%. :)

Освен това вече били пред предварителен договор и да побързам с решението (това май е стандартно).

Аз не бързам, така че ще видим.

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #23 -: 26 Май, 2010, 23:41:50 »
0
Не съм сигурен, но наскоро някой ми каза, че Европа напечатала 700 млрд. евро за да се бори с кризата. Американците по-рано направили нещо подобно. И след време тези пари ако не се изтеглят от обръщение, ще доведат до инфлация, която пък би довела до увеличение на цените, включително и на имотите. Но дори и това да стане (инфлацията), то факторите за задържане и спад са доста, та не очаквам изобщо промяна в посоката на движение на цените.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #24 -: 26 Май, 2010, 23:45:49 »
0
А така, ето ви прясна причина от днес. Еврото било паднало, а собственикът живеел в САЩ и му трябвали еди колко си пари и затова не само вече не иска да се пазари за смъкване, даже вдигнал цената с 1.2%. :)

Освен това вече били пред предварителен договор и да побързам с решението (това май е стандартно).

Аз не бързам, така че ще видим.

Ти кажи, че продавача може и да е в САЩ, ама имота му е в България, а като са пред предварителен договор с друг купувач не виждаш защо изобщо разговаряте - няма смисъл да им пречиш на сделката  :D
I say what I do and do what I say.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #25 -: 27 Май, 2010, 00:11:51 »
0
:) аз казах, че не бързам

Идеята ми беше, че причина за поскъпване е "на собственикът му трябват еди колко си пари за друго нещо" - така като се сменя валутния курс, се сменя и цената в родна валута (в случая нагоре) :)

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #26 -: 27 Май, 2010, 22:05:19 »
0
:) аз казах, че не бързам

Идеята ми беше, че причина за поскъпване е "на собственикът му трябват еди колко си пари за друго нещо" - така като се сменя валутния курс, се сменя и цената в родна валута (в случая нагоре) :)

Ще споделиш ли към какъв тип имот си се насочил (хапартманет, къща, парцел, магазинче, будка за вестници, мол) или е прекалено лично и/или още рано да казваш?  :P
I say what I do and do what I say.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #27 -: 27 Май, 2010, 22:21:21 »
0
Аз и друг път съм казвал - търся парцел за да си направя къща, която аз да си измисля как да изглежда (външно и вътрешно). :)

zliqhui

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 9
  • Карма: +3/-3
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #28 -: 27 Май, 2010, 22:47:59 »
-1
Аз и друг път съм казвал - търся парцел за да си направя къща, която аз да си измисля как да изглежда (външно и вътрешно). :)
Точно заради това започнах да чета форума на имоти.нет и сега съм тука. Успех с намирането на парцела. При мен все е греда, все супер промоция на 109Е /кв

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #29 -: 28 Май, 2010, 01:42:01 »
0
Аз и друг път съм казвал - търся парцел за да си направя къща, която аз да си измисля как да изглежда (външно и вътрешно). :)

Да, сега се сетих, че на форума на имоти.нет беше пускал снимки на къщи с много нетрадиционна ултрамодерна архитектура. Успех!!!
I say what I do and do what I say.