Автор Тема: Аргументи за покачване на цените?  (Прочетена 47384 пъти)

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #75 -: 24 Август, 2010, 16:54:44 »
+1
Дълго време бях резервиран към теб защото подозирах че си другото име на Барбарон. Сега като ти чета умерените и издържани психически изказвания съм сигурен че си друг човек.

Цитат
Как да ти кажа , откакто келеша Собственик и тухления милионер Иво Нов дом заеха местата на Пундела и др. Иванов, спорът и дискусията станаха по-елементарни и предсказуеми оъ студен украински борш-смес от ледена вода от хладилника с нарязани вътре крастсвици и домнати. Опитах го в Киев преди месец и напълно разбрах гримасите на германците , когато наблюдават как някой на съседната маса лочи таратор. С една дума спорейки с горните особи, на човек му се налага да спори с лелите и стринките им , защото техните похвати са изградени от последните в безкрайни клюки в кухнята , а това не допада на ...

Или както беше казал твоят градски преди 500 години:
  "По-добре да тъгуваш с умните, отколкото да се веселиш с глупаците" (Монтен)
Живи и здрави всички : Скитер, Булкан, Додо, Дивал и другите, които не са прекарали значителна част от детството си по полите на лелите си ...

Мисля, че неусетно съм въвлечен в някакъв стар, съществуващ спор между стари познати от Имоти.нет (визирам Собственик31 и Барбарон). Тъй като не съм в течение на цялата история, то моля за пояснение, ако с някой коментар или линк към статия съм обидил (оскърбил) някого. Лично аз нямам навика да коментирам конкретен човек, а обсъждам неговите постове и това, което е писал в тях, съответно изразявам съгласие или несъгласие и изразявам позиция, като се опитвам да не нарушавам правилата в съответния форум. Ако все пак съм прескочил някъде границата и съм нарушил правилата на форума съм готов да се извиня.  :)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #76 -: 24 Август, 2010, 18:58:22 »
-5
Как точно ще ме спукаш от бъзик смехотворен псевдоканадецо и вече псевдобългарин? Скоро не съм ти чел помията. Откровените ти лъжи също. Малко хора знаят или помнят колко си жалък лъжльо. Откога мишоците и прерийните койоти започнаха да бъзикат когуарите? :) Той ще ми говори за лихви. Първо си избърши на..ният з......к. За КОМПЛЕКСАРЯ наречен Коганев няма какво положително да кажа. Жалко същество на което речника му се свежда до кратък анализ на моментни изказвания защото никога такъв прошляк не може да има истинска позиция породена от каквато и да е било практика. Представям си го като някой шофьор на маршрутка анализиращ политиката на кабинета. За барбарон няма какво да се каже повече. Само не знам още как не го използват за естествена тор за облагородяване на почвата в бедното парижко предградие Сен Кантен!
24 Август, 2010, 18:58:22 - Скрито мнение поради висок отрицателен вот. Покажи мнението.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Scyther

  • Гост
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #77 -: 24 Август, 2010, 19:59:23 »
0
Как точно ще ме спукаш от бъзик смехотворен псевдоканадецо и вече псевдобългарин? Скоро не съм ти чел помията. Откровените ти лъжи също. Малко хора знаят или помнят колко си жалък лъжльо. Откога мишоците и прерийните койоти започнаха да бъзикат когуарите? :) Той ще ми говори за лихви. Първо си избърши на..ният з......к. За КОМПЛЕКСАРЯ наречен Коганев няма какво положително да кажа. Жалко същество на което речника му се свежда до кратък анализ на моментни изказвания защото никога такъв прошляк не може да има истинска позиция породена от каквато и да е било практика. Представям си го като някой шофьор на маршрутка анализиращ политиката на кабинета. За барбарон няма какво да се каже повече. Само не знам още как не го използват за естествена тор за облагородяване на почвата в бедното парижко предградие Сен Кантен!

Собственик 31, сделката ни за 1 месец немодериране приключи.
Цитат на: Scyther
Няма да наказвам никого по никакъв начин в рамките на 1 месец, считано до 24 август 2010 г., 2:49 часа.
Цитат на: Собственик 31
Става. Но това ми поставя сериозна отговорност. След като няма да наказваш, аз ще трябва да контролирам изказванията си , което ще ми бъде доста трудно, но ще се постарая. Хаде да си направим експеримент. Ти ще се въздържаш този месец от наказания, а пък аз ще се въздържам от обиди които да ги предизвикват. Ако бъде успешен месеца ще го известим като някакъв успешен експеримент за  форума. Има ли сделка?
Аз спазих своята част от сделката, но ти не спази твоята. За този си пост получаваш 30% предупреждение.
 *drink5*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #78 -: 24 Август, 2010, 20:30:50 »
-2
Добре, как очакваш да отговоря на предните постове на едни изгладнели чакали които само търсят повод да се заядат с мен? Забележи че диалога ми беше с Антониус Пиус, а изведнъж се намесват Булкан и Коганев които са ме уж игнорирали.
Какво значи това? Като не желаеш да ме четеш наистина не ме четеш. Аз и тях не изгарям от желание да ги чета, но не мога да отмина с мълчание откровенни лъжи, некомпетентни мнения и злобарски подмятания. Шом това те топли предупреждавай ме. Сещам се че винаги когато си ме предупреждавал и наказвал с разни проценти, преди това съм направил изказване за Барбарон. Представям си го след като го прочете, как ти се обажда позеленял от злоба и давещ се в собствената си жлъч как ти казва/нарежда/ Накажи мръсното ко--ле!!! Запуши му голямата уста!!! Дръпни му микрофона!!! Дай му да се разбере на гадното лайно!!! Или нещо такова. Почти съм на 90% сигурен че "злия гений" е в основата на всяко модериране.... И съм сигурен как сега ще почнеш да търсиш 9 кладенеца от които да извадиш вода и да кажеш- "Не ти си си виновен за всичко"; "Ти си невъздържан, ти си обидчив, ти си психопат, ти си анахронизъм". Няма да спра да им отвръщам на хазаро-юдейската сган и масонските сборища горните индивиди. Те са се отрекли от род и родина и колкото да ми говорят за демокрация свободно движение на стоки, хора, капитали и други "Европейски ценности", аз знам и всеки нормален човек знае че те по-същество са едни клакьори и духовни хомосексуалисти. Да нападат по-умния и по-можещия от тях е една своеобразна геронтофилия и знак за ненормалност, хомофобия и диморфизъм. Ще преустановя писането за известно време защото се отвращавам от толерирането на подобни хуманоиди.  Ще чета интересните мнения от форума, тук все пак пишат и много свестни хора.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Winnetou

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 27
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +4
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #79 -: 24 Август, 2010, 21:40:38 »
0
Момчета и момичета ;-),
Оставете го недоразумението на природата да "си представя" и не му обръщайте внимание. Има си тежки комплекси и се опитва да ги избива по форумите. Заяжда се за глупости (в моя случай поради липса на нещо друго с ника ;-) ) и неуморно произвежда такива.

Не съм психиатър и не искам да му бъда. За друго лечение освен пълно игнориране в момента не се сещам. И бан (може и слято да се чете ;-) ) няма да помогне ;-). Само игнориране му е майката - най-много по 1-2 намеси ако стане твърде манипулативен.

Такива ми ти работи - нека си пие мента с каквото иска, да си представя и да си газира мечтите на воля ;-)

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #80 -: 24 Август, 2010, 21:55:57 »
0
Момчета и момичета ;-),
Оставете го недоразумението на природата да "си представя" и не му обръщайте внимание. Има си тежки комплекси и се опитва да ги избива по форумите. Заяжда се за глупости (в моя случай поради липса на нещо друго с ника ;-) ) и неуморно произвежда такива.

Не съм психиатър и не искам да му бъда. За друго лечение освен пълно игнориране в момента не се сещам. И бан (може и слято да се чете ;-) ) няма да помогне ;-). Само игнориране му е майката - най-много по 1-2 намеси ако стане твърде манипулативен.

Такива ми ти работи - нека си пие мента с каквото иска, да си представя и да си газира мечтите на воля ;-)

A, Сахибчо си го знаем. :) Нека си пише, майтап да става. Манипулативен няма как да стане, то и за това все пак се изисква някакъв акъл :) Чудно ми е какво точно може да накара един човек да достигне до такова състояние... Да чукаме на дърво...
I say what I do and do what I say.

Scyther

  • Гост
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #81 -: 24 Август, 2010, 22:02:43 »
0
Собственик 31, цитирах ти поста, заради който получи 30%. Ти прецени обиден ли е или не. Поради това, че имам ограничение за максимум 30% предупреждение за 24 часа, утре по това време ще ти добавя още 30%, в другиден още 30%. С това ще ти дам известно време да прецениш има ли нужда да се извиниш или не на хората, които обиди, вместо да ги обвиняваш в предателство, родоотстъпничество и юдохазарство. Сигурно се питаш защо толкова строго? Защото ме комадват мътните, юдохазарите, масоните и сивите от Алфа Проксима в коалиция със Старгейт Командването срещу Орай и Гоаулдите. Още ли не ти е ясно? Защото ти търпях обидите към редица членове на форума в продължение на цял месец, докато ти се оливаше. Накрая и юдохазари ги изкара. Е, стига вече! Баста! Изпълних ли си моята част от нашата сделка? Изпълних я. Ти - не.
Междувременно щеше да напускаш форума, искаше да ти бъдат изтрити коментарите и акаунта, ама нещо се отказа. Що ли?...

дами и господа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +10
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #82 -: 24 Август, 2010, 22:38:14 »
+1
Е, не го гонете  човека, ще се наруши биоразнообразието в екосистемата на форума.
 Дано не са се обидили много хората, ама влезте му в положението малко . Той май имаше 5-6 имота и се нерви от тоя спад.
Не е никак приятно чуството да ти се обезценяват активите.
Нормално, не му е никак приятно да  се рушат представите за вечен ъп изграждани вероятно много години
Сега човека търси "виновници" за тази криза не където трябва - и ги намира сред хората които не купуват, а най-лошите си държат  парите в банки.
Те са страхливи, нерешителни, подтиснати, скръндзи, безпарични,  мразят България и т.н.
След един по-дълъг период време ще се обърне палачинката пак , но дотогава ще му е криво.
А на човека вече му се иска да свършва вече тоя кофти период, оптимист е, родолюбец.
 

Scyther

  • Гост
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #83 -: 24 Август, 2010, 22:55:19 »
0
Това не променя нещата. Като ще спори с аргументи да спори. Но ако аргументите му се свеждат до това да сере върху вентилатора, умно ли е останалите в кръчмата да проявим съчувствие?...
Ако ще се пръскаме така, язе си отивам.

дами и господа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +10
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #84 -: 24 Август, 2010, 23:23:56 »
0
Естествено  не променя нещата, аз само изразявам мнение и гледна точка.
То и мнението ми не го приемайте много навътре, тука има много по- пишещи участници от мен.
По- важни са тяхните мнения.
Някой път просто ей така изпитвам съчуствие към някой дето никой не го защитава.
Аз дори и не споделям възгледите му , ама карай  :)

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #85 -: 24 Август, 2010, 23:38:53 »
-3
В района на Средна гора има един странен израз който не съм чувал другаде.


Я па тоя как са го напалатиле.

На пръв поглед изглежда че става дума за нападение, ама не е.

Когато се коли прасе пред вратата се събират кучетата от махалата и вият и лаят едновременно.
Ама не злобно, нито умолително като за някоя гореща мръвка.
А ей така като да отбележат присъствие.

Та да питам.
Какво сте го НАПАЛАТИЛЕ Собственик 31.
Има мнение и го казва.
Не ви харесва изказа му.
Не го четете де.
Ама сърце юнашко не трае да тресне с чифтето натъпкано с артиа и парцали.
Е и.
30 % днес, 30% утре, 30% у некой друг ден.
Абе на пясъчника кофички не сте ли правили.
Че и форума на сериозно взимате.
Като сте таквиз разбирачи, праскайте статии, цъкнете си името отдолце, защитавайте тези.

Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Scyther

  • Гост
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #86 -: 24 Август, 2010, 23:49:27 »
0
Напалатил съм го собственика 31. Цитирах му мнението, което според мен, обижда няколко участници във форума. Едва ли е нужно да го напалатвам отново, може да се прочете по-горе. Ако е обидно - 30% са му малко. Ако не - се оттеглям и толкоз. Живи и здрави, пумиярите ще си намериме кво да лаеме...

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #87 -: 24 Август, 2010, 23:49:56 »
+1
Собственик 31, цитирах ти поста, заради който получи 30%. Ти прецени обиден ли е или не. Поради това, че имам ограничение за максимум 30% предупреждение за 24 часа, утре по това време ще ти добавя още 30%, в другиден още 30%. С това ще ти дам известно време да прецениш има ли нужда да се извиниш или не на хората, които обиди, вместо да ги обвиняваш в предателство, родоотстъпничество и юдохазарство. Сигурно се питаш защо толкова строго? Защото ме комадват мътните, юдохазарите, масоните и сивите от Алфа Проксима в коалиция със Старгейт Командването срещу Орай и Гоаулдите. Още ли не ти е ясно? Защото ти търпях обидите към редица членове на форума в продължение на цял месец, докато ти се оливаше. Накрая и юдохазари ги изкара. Е, стига вече! Баста! Изпълних ли си моята част от нашата сделка? Изпълних я. Ти - не.
Междувременно щеше да напускаш форума, искаше да ти бъдат изтрити коментарите и акаунта, ама нещо се отказа. Що ли?...
    Ами ,като е поискал защо не му ги изтрихте? Той сам не може да си ги изтрие. Само един от модераторите ,пише после трие ,после пак пише ,бърше и трие, отказва се на няколко пъти ,ама си е тук. Та и Собственика така ,следва неговия пример.Отказва се ама си е тук. Форума е готин затова я  ;)

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #88 -: 24 Август, 2010, 23:52:57 »
-1
Напалатил съм го собственика 31. Цитирах му мнението, което според мен, обижда няколко участници във форума. Едва ли е нужно да го напалатвам отново, може да се прочете по-горе. Ако е обидно - 30% са му малко. Ако не - се оттеглям и толкоз. Живи и здрави, пумиярите ще си намериме кво да лаеме...

Кучетата от махалата ги вършат тез неща.
За пумиярите не знам.
Те си знаят какво правят и как го наричат.


Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Scyther

  • Гост
Re: Аргументи за покачване на цените?
« Отговор #89 -: 25 Август, 2010, 00:06:26 »
0
Напалатил съм го собственика 31. Цитирах му мнението, което според мен, обижда няколко участници във форума. Едва ли е нужно да го напалатвам отново, може да се прочете по-горе. Ако е обидно - 30% са му малко. Ако не - се оттеглям и толкоз. Живи и здрави, пумиярите ще си намериме кво да лаеме...

Кучетата от махалата ги вършат тез неща.
За пумиярите не знам.
Те си знаят какво правят и как го наричат.
:) Умото си е умно. Ай със здраве!  *drink5*