Автор Тема: кофти модераторство  (Прочетена 81049 пъти)

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #45 -: 27 Септември, 2012, 15:44:19 »
0
Ама защо?...
Не смятам, че хората не пишат заради Новинаров. ( Даже, ако се направи експеримент, точно за 10-на дни ще стнае ясно, че това не е причината.)

На мен, от време на време, ми е полезен, тогава когато нямам време да прочета главните новини. На мен, специално, не ми пречи...
И на Вас не разбирам защо?

Просто се отпуснете...Пишете за това, което ви вълнува. Все ще се намери някой, който да отговори на вашите очаквания.

Ама, дори да не случи, то форумът не е място за разбиране. За това са живите социални контакти. А каквото не достига от там, може да го намерите тук!
Поздрави и повече смелост!

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #46 -: 27 Септември, 2012, 17:27:23 »
0
На мен, от време на време, ми е полезен, тогава когато нямам време да прочета главните новини.
Признавам, чета понякога избраното от Новинаров, че и намирам интересни новини. Сам по себе си той не би трябвало да е проблем.

Нонякога и той ми върти номера, но си давам сметка, че причината е субективна и си е по-скоро в мен. За какво иде реч?
Влизам във форума и нямам или търпение, или време, или е двете. Набивам се веднага в "Последни публикации" и поглеждам в търсене на имена или теми, които са били активни. Обичайно този подход ми дава прилични резултати и помага да следя случващото се.
Но не винаги. В дадени периоди Новинаров се активизира и избутва надолу  мнения на живите участници, които престават да се виждат и тогава се налага да се преглеждат отделно и темите за новопубликувани мнения.
Е, давам си сметка, че в хипотезата на един твърде многолюден и/или активен форум, този ефект ще се случва и без "намесата" на Новинаров.
Оправия няма, ...... ма  вие си пишете, де !

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #47 -: 27 Септември, 2012, 20:43:57 »
0


Просто се отпуснете...Пишете за това, което ви вълнува. Все ще се намери някой, който да отговори на вашите очаквания.


Ми аз ако зема да напиша кво най мноу ма валнува, ша ма истриат сигурно моментално, баси! *scare* *heart*
Ас съм българче.......

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #48 -: 27 Септември, 2012, 21:14:30 »
0
Баси, метъла!  *music* *scare*

Пускам ви едно от любимите парчета на мъжа ми ( не че толкова ги харесвам, колкото съм свикнала с тях):

System Of A Down - Chop Suey!


Дарки, по-добре това, отколкото нищо! Досега не съм видяла тук да те трият, ама пробвай. Може и да успееш. *heart*

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #49 -: 28 Септември, 2012, 11:46:34 »
0
Мисля, че знам за един начин, при които във форума ще стане оживено, дори напечено и нервно.
Да се отвори тема за разговор за АЕЦ Белене.
Те тогава ми се привижда необходимост от яки модератори от по поне 120 кг. само кокъла и мускула :)

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #50 -: 28 Септември, 2012, 14:09:03 »
0
Пишете бе хора, нали свършиха отпуските, или вече се уморихте. Стига с този Новинаров, нищо лично ама общуването с него си е малко като с надувамема кукла за секс. Няма ли повече какво да си кажем, а?

Здравей Ivel,здравейте всички  :)
Моята "отпуска" свърши вчера,онзи ден с Регатчо след плажа се замотахме в стария град,който миришеше на печени чушки и аз  :o :o :o и той  :o :o :o,само успя да каже - "Край...значи утре си тръгваме "
Прав се оказа както винаги  *rofl* *rofl* *rofl*
Сега ме е обзела "туршиената мания",взех си страхотни чушки от с. Зимница  *yahoo*
Та така с мен  *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl*
 *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* много  *heart* за всички
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: кофти модераторство
« Отговор #51 -: 28 Септември, 2012, 16:18:20 »
0
А ние чушките вече ги сложихме отдавна, и първото вино стана, ввече е отточено ибълбука през маркуче във бурканче с вода. Сложил съм и второ даже. Във Зимница не съм знаел че стават хубави чушки, макар да имам много хубави спомени от това село, не купувайте от пазарите около Пазаджик щото са много нагли продавачите. Най-евтино кокото и да е странно са на пазара Георги Кирков по левче вървят такива чушки дето около Пазарджик им искат по 1,40 на чувал.