За всичко останало > Строителство и ремонти

ТЪМНА СТАЯ

<< < (2/3) > >>

Невидимко:

--- Цитат на: Собственик 31 в 12 Юли, 2012, 00:25:05 ---
--- Цитат на: dodo2 в 12 Юли, 2012, 00:11:32 ---Хаха :) Същата дилема имах, когато се чудех с какво да изолирам, защото имам акустични барабани (но с обратен ефект - да не ме чуват).
Ще ти стане доста тихо, като сложиш 5 cm вата, слой кори за яйца, и пак 5 cm вата - по стените, пода и тавана. Но такива екстри са да се пази от шум посока навън. За твоя казус може много по-евтино да минеш с едни хубави тапи за уши.
 *drink6*

--- Край на цитат ---
Ама те ще ми създават дисконфорт в ушите и няма никаква идея за бизнес да ми дойде, а само такава да си почистя ушната кал. *alcohol* Трябва да няма никакъв нито светлинен, нито шумов , нито механичен дразнител като усещане за да прилагам успешна автосугестия или медитация.
Чудя се и друго, дали да употребявам алкохол в тъмната стая, щото като употребя и идеите ми бликат като фонтани. *drink5* :D Като краен вариант може и да си стоя дома с превързани очи и тапи в ушите, пиейки чиста водка без мезе за да не се разсейвам и да не ми мирише. *rofl*

--- Край на цитат ---

Виж сега, значи правиш си микс с бутилка цар Кировска мастика и бутилка Чилийско "вино" от Лидл и на другия ден дори няма да си знаеш името.  *rofl*

Muza:


Собственик,
Бизнес идеята ти е в ръцете - вместо ти да се завираш в нея, пускаш я на пазара "Домашни бизнес инкубатори" Тук може да включиш разни "нАучни обяснения от рода: тинтири лъчите се пречупват, и се срещат с минтири лъчи, в резултат се оформя флуидна ябълка, която да ги удря по главата и идеята идва.  :D Това го разпространяваш предимно сред дамите - техни форуми, фейсбук групи... Няма начин, да не накарат мъжете си, да направят такава стая.

По-нататък, ще пуснеш нова серия "Лейди рум" - там ще сложиш кристали, аромотерапия и пак с тинтири лъчите, през кристалите, прочистват чакрите и рейките ги насочват, каквото там, както трябва. Резултат- отслабват и кожата им се опъва, а с ароматите, почват да излъчват феромони...  :D

Абе измисляш го там.

Като нищо и да раздвижиш и имотите - да почне смяна на апартаменти за по-големи.  *girl*

 *drink9*

Собственик 31:

--- Цитат на: Muza в 13 Юли, 2012, 15:28:50 ---

Собственик,
Бизнес идеята ти е в ръцете - вместо ти да се завираш в нея, пускаш я на пазара "Домашни бизнес инкубатори" Тук може да включиш разни "нАучни обяснения от рода: тинтири лъчите се пречупват, и се срещат с минтири лъчи, в резултат се оформя флуидна ябълка, която да ги удря по главата и идеята идва.  :D Това го разпространяваш предимно сред дамите - техни форуми, фейсбук групи... Няма начин, да не накарат мъжете си, да направят такава стая.

По-нататък, ще пуснеш нова серия "Лейди рум" - там ще сложиш кристали, аромотерапия и пак с тинтири лъчите, през кристалите, прочистват чакрите и рейките ги насочват, каквото там, както трябва. Резултат- отслабват и кожата им се опъва, а с ароматите, почват да излъчват феромони...  :D

Абе измисляш го там.

Като нищо и да раздвижиш и имотите - да почне смяна на апартаменти за по-големи.  *girl*

 *drink9*

--- Край на цитат ---
Аз не съм си мислел да отварям публичен дом, но щом държиш ще те направя управителка /мадам/ :D

dodo2:
Докъде стигна с проекта?
Между другото човек май не може да издържа дълго време на затворено тъмно и безшумно - започва да с побърква в рамките на часове. Винаги съм искал да го проверя.

*drink6*

Собственик 31:

--- Цитат на: dodo2 в 21 Юли, 2012, 22:52:41 ---Докъде стигна с проекта?
Между другото човек май не може да издържа дълго време на затворено тъмно и безшумно - започва да с побърква в рамките на часове. Винаги съм искал да го проверя.

*drink6*

--- Край на цитат ---
Наздраве! Щом ме питаш, да те питам и аз. Може ли освен да осъдя и да изнасиля холандския кретен? С жени ми е било по-хубаво, но с такъв като него наистина бих обърнал резбата от кеф! *rofl*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия