Автор Тема: Огнената вода и Любовта  (Прочетена 64754 пъти)

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #165 -: 15 Август, 2012, 10:29:26 »
0
Логиката е желязна: "Питай настоящия си принц?" , "На мъжа ти не му ли омръзва киселата ти физиономия"?

Това на какво ти прилича.

Първото беше закачка - нямам идея кой е настоящият принц - съпруга ти или някой друг. Даже закачката не беше точно там, но вече няма значение.

Второто беше забележка, може би без право, но вече няма значение. Направих я.
Сега... ако искаш, можеш да продължиш да бъдеш кисела...
Живота си е твой!
 *drinks*

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #166 -: 15 Август, 2012, 10:35:41 »
0
Сега започвам да си давам сметка за онази идиотия, която написа!...

Ти имаш съмнения. Ти се чувстваш леко подигран...И гаче това силно те дразни!?

Ами ако имаш въпроси към мен, ще ти отговоря, но на лично съобщение.Не очакваш, предполагам, да си разхвърлям бельото по форума, защото държа на анонимността си. Имам опит от другия форум. Ако изляза от анонимност, ще изчезна и от тук – бия си камшика. Някак си ще ми се да вярвам, че тук съм една от главните занимавки, и на хората може да им скучно без мен. Може и да не е така.

Ти си наясно как по форумите има троли и валкюри, които една дума няма да напишат от самите себе си, но пък това не им пречи да се възмущават, критикуват и прочие неща, с които си широко свикнал.

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #167 -: 15 Август, 2012, 11:04:06 »
0
Сега започвам да си давам сметка за онази идиотия, която написа!...

Ти имаш съмнения. Ти се чувстваш леко подигран...И гаче това силно те дразни!?

Ами ако имаш въпроси към мен, ще ти отговоря, но на лично съобщение.Не очакваш, предполагам, да си разхвърлям бельото по форума, защото държа на анонимността си. Имам опит от другия форум. Ако изляза от анонимност, ще изчезна и от тук – бия си камшика. Някак си ще ми се да вярвам, че тук съм една от главните занимавки, и на хората може да им скучно без мен. Може и да не е така.

Ти си наясно как по форумите има троли и валкюри, които една дума няма да напишат от самите себе си, но пък това не им пречи да се възмущават, критикуват и прочие неща, с които си широко свикнал.

Не разбирам.
Коя идиотия, какви съмнения, какви подигравки, какво дразнене?

Никакви въпроси нямам скъпа за лични съобщения, а ако си разхвърляш бельото тук наистина ще ми бъде мъчно или неприятно.

Събудила си се кисела и се опитах да ти кажа да не бъдеш кисела - тромаво, недодялано - но вече го направих. Не очаквай да започна да се извинявам.

Тук, ако имаш предвид темата, си една от главните събеседници. Закачам те - да - даже на теб специално нарочно ти пускам гръцко. Но и те уважавам - няма причини за нещо друго. Толкова.

Не излизай от анонимност, пази се... Но и ... дали пред огледалото или не е без значение - нагласи се, тегли наум една майна на троли и валкюри във форума и извън него, и се усмихни на себе си и на живота... Най-хубавото приключение!

Ок?

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #168 -: 15 Август, 2012, 12:44:48 »
0
Кат гледам ка се дракате, май ша се съберете накрая!  *yahoo*
Горчи, ша внимаваш да не смачкаш Глобито, щот е мноу по-малко оки от тебя.....ма тя и без тва ми се чини, че обича да е отгоре, тъй че нема страшно, баси! *scare* *scare* *scare*

Глоуби, тва да си го изтанците с Жорката! *drink11*


Kingdom Come - What Love Can Be


П.П. Аз съм си драка, нали знайте!?
Ас съм българче.......

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #169 -: 15 Август, 2012, 13:52:08 »
0


Леле! :o
Глобалче,
Никъде няма да ходиш! Ние си те харесваме. Аз си те харесвам, със сигурност! :)  *flower1*

Имам си един сутрешен номер, много ми помага. Първото нещо е, да почна да коментирам нещо смешно от предния ден, нещо комично - задължително има. И така по-леко минава денят. Много мразя, ако някой ме изпревари с нещо неприятно. Тази сутрин, ако бях се потутала още малко, точно това щеше да се случи, звънна телефона и ... се почна.  *ireful*

Колкото до гръцкото - не го слушай като не ти харесва. На мен ми харесва. Харесва ми и сръбското, харесват ми и циганските песни, освен рока. Просто, как да обясня - въздействат ми. Чалгата не ми въздейства, не я чувствам, някак си. То ... даже и кючек не е.  *blush* *rofl*

Вчера, по едно време на деня се бях изнервила много яко. Хем съм се научила, уж, да си владея емоциите, но чувствах, че ... ще опухам някой накрая.  :D
И ... реших да си прочистя чакрите  :D с музика. И ... се развилнях в другата тема.  :D Чак Дарки се втрещи, уплаши ли се, не знам, дошъл тук и си пуснал едно блусче, което и аз много харесвам, но ... бях на друга вълна.  :D

Дарки, нЕма се плашиш от мен, ей!  *prof* Аз само вдигам патардия, ама не вредя. Надявам се, де!  :D  *drink11*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #170 -: 15 Август, 2012, 14:06:35 »
+1
хехех Дарки, душицата днес написал:

"Рок ???"

Питанката е синя.  *rofl* *rofl* *rofl*

След това е писал много хубаво! :)   *drink11*

« Последна редакция: 15 Август, 2012, 14:10:02 от Muza »

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #171 -: 15 Август, 2012, 14:09:42 »
+1
Горо, Оки! :)

Дракисайд, ще те каня за кум на селъбрейшъна! Нали няма да откажеш?... :)

Муз-ке, не съм се канила да бягам оттук, тъй че няма опасност. :)

Денят не е лош. Даже свърших 2 важни неща. Макар, че ми е едно сънливо и уморено.. Поздрав с това парче! Опасно е при каране на кола, защото неусетно крака ти потъва в педала на газта:

Kool & the Gang - Celebration

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #172 -: 15 Август, 2012, 16:53:06 »
0


Дракисайд, ще те каня за кум на селъбрейшъна! Нали няма да откажеш?... :)


Ха ха ха,   Дракисайд! Жжжжестоко! *yahoo* *drinks*
Ма не ставам за кум, щот не съм заможен, Глоуби! Джасам на квартира и най-големото ми богатство са Жената До Мен, Детето и Котето, а после тях е сичко останало...а то не е мноу, вервайте  ми! Имам си и грижи, не е кат да немам, ма съм весел и горд кат овца в пламъци и тва е!.........
Е, имам и бизнес, даже съм от големите в бранша, ма понеже съм на светло, а не "у сивото", кат си плата данъците, осигуровките и сичките разходи по обектите, не остава мноу.......сал за едната чест юнашка и името работя, ма то с честен труд в Бг богат не са става.
Ако некой го е постигнал, ша ида в Тибет и ша си посипа главата со пепел и ша стана будаис! Или будис! Или Да лай ла ма! Ха ха ха! *scare*

Тва готино парче е за теб и сички форумни валкирии! *heart* *heart* *heart*
kool & the gang - cherish the love
« Последна редакция: 15 Август, 2012, 17:00:44 от darkside »
Ас съм българче.......

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #173 -: 15 Август, 2012, 17:48:18 »
0
Драки, какво значи да си заможен?  Моите представи са абсолютно дезориентирани.Тези дни направих една справка,( по повод моите проблеми,) и видях списъка на придобиване и прехвърляне на имоти само за една фамилия и свят ми се изви. За два часа бях стигнала само до 2004 година?...Нямаш представа за какво става дума! Все пак видях множество ипотеки и много дългове. Ако се тегли една черта, може да се окаже, че хората за които става дума, си имат жената, любовницата и ако останат пари - за котката. *scare* *scare*

Не съм притеснена за утре. Това между впрочем, е голямо богатство. Когато бях 20-годишна, най-големия ми проблем, беше материалното спокойствие. Сега го имам. ( Пак е относително.)  Ама не си давам много зор. На младини попивах всякаква информация, която някой ден ще ми свърши работа. Ми така и стана. Всяко нещо от едното време, ми върши работа.

Например, около мен е пълно с хора със собствен бизнес – най-ниска марка на колата БМВ. След това идват мерцедесите. Ей тук е голямото състезание. Кой е най-последния модел,  кой е с най-много конски сили, колко пари чини? Как блестят тасовете? И така залисани във вечното състезание, видях на много хора бизнеса им да се изнизва, и да останат а-а-а на улицата. Следват банките, примката се затяга и на много хора вече им треперят ръцете. Моите ръце са спокойни.
Музиката е другата вселена. ( знаеш за нея)
Това, че си Драка, не е лошо. Ако съдя по собствения си опит – мини скандалчета, доста, но нискокачествени  врагове и малко, но истински качествени приятели...
Мерси за парчето!

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #174 -: 15 Август, 2012, 18:11:46 »
0
...
Ма не ставам за кум, щот не съм заможен, Глоуби! Джасам на квартира и най-големото ми богатство са Жената До Мен, Детето и Котето, а после тях е сичко останало...а то не е мноу, вервайте  ми! Имам си и грижи, не е кат да немам, ма съм весел и горд кат овца в пламъци и тва е!......
...

Баси!
Тука все щастливи съпруги и съпрузи! Баси!  :D

Драки, че ти си бил по наивен и от мен, братче!
Първо
Жената до тебе да не си купил та да я имаш? (То и да си я купил не е сигурно, че някой няма да ти я открадне!)
Второ
Дете нямаш. Не казвам, че не си му баща (и биологически и духовно), а че не е твое. Тва да не ти е кукла!
Трето
За котката - не знам! Ама да тръгнеш да ми се хвалиш с една котка...  :)
 *drinks*

п.п.
Все пак си по добре от мен.
Аз нямам нищо. Само егоизъм. В излишък и се чуда какво да го правя.

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #175 -: 15 Август, 2012, 18:44:57 »
0
Горо, толкова си откачен, че тук във форума търсиш някакво понимание за софистката си същност!  *rofl*Ха-ха-ха....Не го казвам в лошия смисъл!
Ама верно си откачен!  :) :) :)

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #176 -: 15 Август, 2012, 20:31:46 »
0
Горо, толкова си откачен, че тук във форума търсиш някакво понимание за софистката си същност!  *rofl*Ха-ха-ха....Не го казвам в лошия смисъл!
Ама верно си откачен!  :) :) :)

Аз? Откачен?
Ти днес още не си си включила телевизора, скъпа!

п.п.
Да ти пратя едно гръцко парче! С лИбоФ!
А?  :D  *heart*

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #177 -: 15 Август, 2012, 20:53:10 »
0
Сакън, недей! :D *heart*Я да те изпреваря да ти пусна едно гръцко парче!

Vangelis-Ask the mountains


Сега с какво ще ме заплашваш? *drink11*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #178 -: 15 Август, 2012, 21:38:19 »
0
Сакън, недей! :D *heart*Я да те изпреваря да ти пусна едно гръцко парче!

Vangelis-Ask the mountains

Сега с какво ще ме заплашваш? *drink11*


Хм...
Че то... като Полегнала Тодорка страда от средиземноморска анемия.   ;) :D  *heart*

Glykeria - Omar Faruk Tekbilek


И докато настръхваш войнствено, аз ще
Отида във Арабия
където казвали са ми
живее велика магьосница
от магията ми да ме отърве...

-----youtube.com/watch?v=q5_WIFUs9-g

или ще погледам малко кючек далеч от инфантилизма и профанизма
----youtube.com/watch?v=oJCZVjmvLJ4&feature=related

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #179 -: 15 Август, 2012, 21:53:31 »
0
Не мога повече!  ::)  Отивам да си лягам. (Питай магьосницата дали няма да те отърве от гръцката зависимост!) *drinks* И много поздрави, защото с нея сме приятелки.