Автор Тема: Огнената вода и Любовта  (Прочетена 64260 пъти)

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #60 -: 09 Август, 2012, 00:36:36 »
0
Здравейте сладури,
За лятно четиво,тази тема ми е малко тегава  :D  *flower2*
Ама с искренна обич за вас ........... ( Хей Музичка,добра лоша,ами това съм )  *rofl* *rofl* *rofl*

Hair - Aquarius

 *yahoo*  :-*  *heart* *heart* *heart*  *flower2*


 *heart* *heart* *heart*

Регатка,
Що да е тегава? Жорката пуска тема за любовта - прекрасно като за лятото.  *yahoo* Ама още нищо не е казал. Почна с каката, мина през гъркините (на два пъти  *prof* ) и към момента е на тюрлю гювеч.  *rofl* Държи ни в очакване ...  *rofl*



При някой хора,лИбов нЕма  *rofl* *rofl* *rofl*
Туй да го знаЙте от кака си / Леле,сега ме почна .......... *rofl* *rofl* *rofl /

Момчето което говори с морето ...Panaiot Panaiotov


 *girl*
 







Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #61 -: 09 Август, 2012, 06:36:23 »
0
Горо зеуена, добрютрю!
Да не разработваш нов афродезиак, брато, че си се тъй улисал?
Слушай един полувиц:
Млада репортерка в търсене на силни усещания-здрав прът да и обрули черешата- са качила чак горе в планината да търси Стоян Овчара дето ги мое тия работи и са бил прочул (славата има най-разни измерения!)
Ма да е сигурна в качествата на Стоянчо, попитала колегите му овчари докат го немало още:
Е, как е Стоян? Бива ли, бива ли, лющи ли здраво върбата?
Па требва да е добър, знам ли.........лани опъна една мечка......още му носи мед горката........ *yahoo*

ПП.  Ми кво, нали темата е за любовта? Баси......ако съм в нарушение ша трия! *scare*
Ас съм българче.......

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #62 -: 09 Август, 2012, 09:15:04 »
0
...
ПП.  Ми кво, нали темата е за любовта? Баси......ако съм в нарушение ша трия! *scare*

Дирко, щом питаш, пък и да не изригват дълбоките води, да ти отговорА!
За лИбовта е!
и дъра-бъра, та може и
за ИбанИто!

За ИбанИто, да ти кажа що думаше Васил Михайлов.
Курвълъка е проЗт занаят. Иска само пари и време.
Как шЪ свършиш кат Вазов бе, братче,
кат животЪ тъ'Й стиснал за топките, ил' поне тъй врещиш?!
 *drinks*
« Последна редакция: 09 Август, 2012, 09:24:00 от goro »

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #63 -: 09 Август, 2012, 12:16:08 »
0
Баси......впечатлен съм! Ми ти имаш отговор за сичко!
Верно, главно цитати, ма нема нищо.
Утешавам са с тва, че поне има де да ма стиснат, щот некои си немат...пък и зависи кой та пипа........и как!Щото мое и да е приятно..... *rofl* *rofl* *rofl*
Като споменах Вазов, немах предвид писането, брато.
........просто си бърборим, нема да са ядосваш! *scare*
« Последна редакция: 09 Август, 2012, 13:37:19 от darkside »
Ас съм българче.......

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #64 -: 09 Август, 2012, 14:11:42 »
0


При някой хора,лИбов нЕма  *rofl* *rofl* *rofl*
Туй да го знаЙте от кака си / Леле,сега ме почна .......... *rofl* *rofl* *rofl /



Ми де да знам, аз не ги разбирам тези работи.  *blush* :D
Макар, че ... един познат, бройкаджия, в буквалния смисъл, с план. Даже, до еди коя си дата в началото на годината, трябва задължително, че да си изпълни годишния план.  Не му беше трудно, щото хубав мъж и жените му се лепеха много.
Този човек, в един момент така хлътна, много яко - изгоря ли, удави ли се, не го знам, ама ... И я окъса с плана, макар, че вече беше много показно, да дразни, демек.  :D  ФанА го рецесията ...   *rofl*

  *flower2* *flower2* *flower2*

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #65 -: 10 Август, 2012, 10:52:21 »
0

Защо димиш?  ;)
Или... разбираемо е, ако те наричат "скъпа" само за да ти поискат нещо.
Но е само един щрих.


Горо, настъпи времето да те поотворим  ( като щрих) за един много важен  женски номер, със страхотен успех и в бизнеса, и в личния живот. Проверено е. Може да ми вЕрваш! *girl*

По-добре е винаги да си умоляваната страна, а не умоляващата страна. Това в 99 % от случаите, предполага успех и на двете поприща.

То, обаче, е трудно. Някой път се налага да чакаш във времето, да въртиш и сучеш, за да обърнеш ситуацията в своя полза, но такъв е Живота.

Е, днес например, ще имам среща с един бизнесмен ( щеше ми се да сложа кавички, но лично не го познавам, може и да не заслужава кавичките, само сме се чували по телефона) , и по женски го накарах да забави разрешението на собствения си проблем до момента, който на мен ми е най-изгоден.

Времето обаче тече. Тече за него, а на мен - не ми пука.

Там съм си опекла нещата, защото без мен цялото мероприятие пропада. То имаше шумолене на банкноти, имаше неясни заплахи, че и моя бизнес ще пострада, но пак ще повторя – времето тече. За него.

Е, разбира се, нищо не е сигурно. Може би и той ми е приготвил нЕкои изненади. Ама , то не е казано, че решението се взема днес. Защото съществува – утре. И колкото повече „утре” се прибавят за негова сметка, толкова повече  аз си бетонирам позициите.

Утре, ако зацивря, ще знаете, че съм много ( лошо) изненадана. Надявам се, да не!

Муз-ка, сещам се и аз за един бройкаджия на морето - един навляк, разправяше че до момента имал 397 жени, ама беше рядко тъп, като наблягам на рядко.
Може да е бил и  хубавец, но на мен не ми се видя така...
Гаврихме го там цялото женското царство, което никак не си поплюва и хубавецът напусна сцената и отиде да си търси 398 - та жена другаде. Готини спомени...






Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #66 -: 10 Август, 2012, 12:03:44 »
0

Оппа ... Глобалче, знаеш ли, че и аз съм в подобна ситуация. Леле! Грешат по два основни параграфа - непочтен подход от тяхна страна и другото е, че понеже аз се разправям, жена, и ... грешат! 
На моменти, чак смешно от глупави постъпки ...

За бройкаджията - аз споменах, защото никой не е застрахован, от нещо халосване по главата, или стрела на Амур, която, незнайно защо, Жоро поставя в дясно.  Може би, негово дясно, а наше ляво? Ако пък сме се хванали на влакче - значи се оглежда в огледалото.  :D *drink11*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #67 -: 10 Август, 2012, 13:35:40 »
0
Глобал,
Не те разбирам.
Ако мога да свърша някому работа или услуга аз я върша максимално бързо според възможностите си - дали го познавам или не няма значение - вършил съм десетки дребни услуги на хора които не познавам, някои не съм и виждал - и съм получавал такива.

Бройкаджийството също не го разбирам - от 7 годишен, че и по-рано, до много късно бях перманентно влюбен  ;)
Имах, и мисля, че още имам успех със жените.
Бил съм с различни - и всеки път с намерението да се женя, докато бях ерген.
Когато накрая се отказах, горанка ме захлюпи под чехъла си и ме държи под него вече 25г.
Понякога си подавам носа и проявявам своята независимост!
Продължавам да харесвам жените и и се налага от време на време, ако се загледам, да ми извърта главата - нали е шия.  ;)
Продължавам да не разбирам някои неща. Много неща:(
Мистерия са Живота и Любовта!

В Споразумението има великолепна картина на любовта - така както аз я разбирам и доколкото си спомням романа. Но нямам книгата в момента за да я прегледам от разстоянието на опита. Подарих я на една жена преди десетина година, за която също бих се оженил, ако беше възможно или при други обстоятелства...

Вчера умувах да онагледя някои от нещата, които не разбирам с личния си опит, но се отказах. Ще потърся друг начин. Не е място за лични истории.

п.п.
Много рядко искам нещо от когото и да е!
Ти се оплака, че те наричали "скъпа" само когато искали нещо от теб.
Използвам го по-често, ако не винаги, когато искам да дам.
Едва ли мога да направя много за теб, но да ти подаря една песен - сигурно.
На теб, скъпа, и на другите момичета!

Γλυκερία - Ό,τι Αγαπώ Είναι Δικό Σου

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #68 -: 10 Август, 2012, 22:09:42 »
0

:)

Жоро,
Аз избягвам да се изразявам с текстове на песни или произведения. Всеки възприема, акцентира, вижда, чувства ... различно.
Може би, тази песен ще ти помогне, да намериш начина да кажеш това което искаш, или да разбереш, поне, част от нещата, които не разбираш (пожелавам на всички! ). :)

Ако не ... просто хубава песен. :)

За теб и за всички момчета! :)

Pooh - Uomini soli HD 1080p


Срещаш ги където хората пътуват и отиват да телефонират.
С афтършейв дъхащ на дъжд и денонощие загубено в"Curiere della sera",
в изчезването и появяването на една сервитьорка.
Но защо след всеки ден настъпва нощ?
Един мъж е самотен защото:
в главата му щъкат странни дървояди,
защото се страхува от пола си или
заради мания за успех,
за да напише романа, който е натрупал вътре в себе си.
Защото животът отрано го е изправил до стената или
защото е един истински мъж в един лъжовен свят.
Господи на града и на необятността
да се постараем ако е възможно да се поучи този живот
и дано малко се промени, преди нас промени него.
Да се постараем, ако е възможно да се харесваме
каквито сме без да искаме много с неврози и ревност.
................. .................
Има самотни мъже заради жаждата си за авантюри,
защото са учили за духовници или
са излежавали 20 години в затвора.
Заради майки,които не са ги отбили,
заради жени,които са ги отблъснали и изоставили или
защото са различни.
Господи на града и на необятността,
ако наистина те има и си пропътувал повече от нас,
да се постараем ако е възможно да се поучат тези жени
и да се промени нещо за тях,
промени ги малко заради нас.
Но Господи на града и на необятността,
дано да те има и да нямаш проблеми.
Ние сме тук долу, а не сме на небето,
а когато един мъж изтърве нишката
е само един самотен мъж.

http://tekstove.info/browse.php?id=6015

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #69 -: 11 Август, 2012, 13:53:13 »
0
Гадничко! ( Сакън човек да не сподели нещо.)

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #70 -: 11 Август, 2012, 14:10:44 »
0
Верно гадничко беше.....Глоуби, нема вече! Тва извинение го написах с ръка на сърцето, да знайш! Ето, виж! *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart*
Ша ми простиш ли, или да потърса уединено местенце с хубав изглед и да приключа (според Горо) безсмисленото си съществуване?
Ако са разплачеш, прилагам салфетки за сълзите, дет ша пророниш за мен! *flower2* *flower1* *flower2* *flower1*

П.П. Реге Реге, да трия ли и останалото?........Я по-добре да трия да си немам ядове с Форумната Мафия! *scare*
« Последна редакция: 11 Август, 2012, 14:14:28 от darkside »
Ас съм българче.......

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #71 -: 11 Август, 2012, 14:20:14 »
0
Верно гадничко беше.....Глоуби, нема вече! Тва извинение го написах с ръка на сърцето, да знайш! Ето, виж! *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart*
Ша ми простиш ли, или да потърса уединено местенце с хубав изглед и да приключа (според Горо) безсмисленото си съществуване?
Ако са разплачеш, прилагам салфетки за сълзите, дет ша пророниш за мен! *flower2* *flower1* *flower2* *flower1*

П.П. Реге Реге, да трия ли и останалото?

Ти си добър, чувствителен и емоционален мъж. След толкова много сърца, които ми изпрати, разбира се, че си извинен.  *heart*

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #72 -: 11 Август, 2012, 14:28:33 »
0
Знам, че не е било с умисъл.  :) Нямаше нужда да триеш. Повече се притеснявам от това, че подобни скверни мисли са хрумнали в доста форумни глави. Но затова пък, хората сме различни и не е необходимо да се харесаме на всички.

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #73 -: 11 Август, 2012, 14:47:11 »
0
Глобал,
Не те разбирам.




Ти се оплака, че те наричали "скъпа" само когато искали нещо от теб.

Едва ли мога да направя много за теб, но да ти подаря една песен





Благодаря за песента.  *flower1*Няма как да разбереш. Нещата са сложни и лични, и както каза, тук не е мястото на личните истории.

« Последна редакция: 11 Август, 2012, 14:50:27 от global »

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Огнената вода и Любовта
« Отговор #74 -: 11 Август, 2012, 16:40:20 »
0

:)

Жоро,
Аз избягвам да се изразявам с текстове на песни или произведения. Всеки възприема, акцентира, вижда, чувства ... различно.
Може би, тази песен ще ти помогне, да намериш начина да кажеш това което искаш,
...

Е...
Ти си Муза, Мислеща, и ако и да не знам коя точно, очаквано с дарба за собствено изразяване!  ;)
Все пак, твоята сестра Ερατω (Любов), дъщерята на Зевс и Мнемозина (паметта) покровителствала лириката.
Интересно: Любовта - дъщеря на Мълниеносеца и Паметта!


Песента е чудесна!
Но не е за любовта, а за самотата.
Самотата е от първичните, изначални състояние на мъжа и който не го е разбрал и приел с излизането от пубертета не е възмъжал.
Ако трябва да засиля щриха... Един мъж няма приятели! Само конкуренти, съперници! Двубоят е правило, съюзите - изключение, сделка, временно примирие. (Сам воинът е воин)
При слонове, лъвове, сигурно и при други животни, младите мъжки екземпляри като поотраснат се прогонват от стадото...  ;)

В традиционен смисъл, струва ми се, че самотата е явление преди всичко на урбанизираното общество. Ти, нали казваше, че форумите (вероятно и социалните мрежи) са за да компенсират недостатъчността на социалните контакти? Почти ти повярвах. Но...
Кафенето е само на 100 м. от нас  ;)
Традиционно, гръцко... Хоремаг... Само мъже...   :D

Без Любов!  :(