Автор Тема: Любопитно  (Прочетена 247367 пъти)

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Любопитно
« Отговор #285 -: 16 Февруари, 2012, 11:57:38 »
0
Търсачката Google започва да снима България

След няколко месеца ще може виртуално да наблюдаваме, търсим и движим по квартали, улици и сгради в България чрез Гугъл (Google).
Търсачката започва да събира изображения в България за подобряване на приложението Гугъл – карти (Google Maps). В следващите дни автомобилите на Гугъл ще започнат да правят снимки на много градове в цялата страна.
Мениджърът по комуникации на Гугъл Майкъл Валво коментира за БТА, че целта е да бъдат представени хиляди километри от българските пътища във функцията Street View. Планирано е да бъдат заснети десетки градове в цяла България. Веднъж стартирана, Street View предоставя ново ниво от Google Maps, което позволява визуалното изследване и движение в квартали чрез панорамни снимки.
Може да бъде получен достъп до изображения на нивото на улицата, чрез приближаване или чрез плъзгане на оранжевата Pegman икона на лявата страна на картата, върху осветена в син цвят улица. Също така може да се движим нагоре и надолу по улиците, или да се огледаме в 360-градусови панорами.
Чрез приложението може да се провери местонахождението на ресторант, да се направят планове и маршрути за пътуване, както и да се обогатят познанията по география. Хората, които си търсят жилище, могат да спестят време, чрез проучване на имоти и околностите предварително, а също и да огледат начините за достигане до там с кола, отбелязват от Гугъл.
Представителите на бизнеса също могат да се възползват от технологията Street View чрез вграждането на Google Maps директно в техните уебсайтове безплатно. Функцията може да подпомогне популяризирането на вериги хотели или да повиши познаваемостта на местна библиотека или ресторант.Събраните изображения ще бъдат обработени и внимателно подредени заедно чрез технологичен процес, който „залепя“ отделните снимки, така че да се получи цялостен непрекъснат изглед. Взети са мерки за защита неприкосновеността на личния живот, уверяват изпълнителите на проекта. Преди публикуването на снимките ще бъдат замъглени лицата и регистрационните номера на всички изображения. Дори след това хората ще могат да докладват за отстраняване на кадри, чрез натискане на бутона „рапортуване на проблем“.
Street View включва само изображения публична собственост. Те не са по-различни от това, което всеки човек може лесно да заснеме или види, когато върви по улицата.
През следващите месеци е предвидено да се направят снимки в София, Пловдив, Варна, Бургас, Русе, Стара Загора, Плевен, Сливен, Пазарджик, Шумен, Хасково, Перник, Добрич, Велико Търново, Благоевград, Ямбол, Казанлък, Враца, Кърджали, Габрово, Видин, Асеновград, Кюстендил, Търговище, Димитровград, Петрич, Монтана, Силистра, Разград, Карлово, Ловеч, Свищов, Горна Оряховица, Дупница, Смолян, Велинград, Нова Загора, Сандански, Севлиево, Самоков, Ботевград, Троян, Гоце Делчев, Поморие, Несебър, Боровец, Пампорово, Банско, Старосел, Мелник, Златоград, Широка лъка, Приморско, Копривщица, Созопол, Дюни, Слънчев бряг, Свети Влас, Елените, Обзор, Лозенец, Царево, Ахтопол, Жеравна, Албена, Балчик, Златни пясъци, Св. Св. Константин и Елена, Каварна, Трявна, Боженци. /Дарик/

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Любопитно
« Отговор #286 -: 17 Февруари, 2012, 23:22:39 »
0
Италия залови "фалшиви облигации" на САЩ за $6 трилиона
http://www.dnevnik.bg/istorii_na_denia/2012/02/17/1769135_italiia_zalovi_falshivi_obligacii_na_sasht_za_6/

 :P

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Любопитно
« Отговор #287 -: 17 Февруари, 2012, 23:30:46 »
0
Артемис Соррас от село Патрас ряпа да яде с неговите хартийки *rofl*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Любопитно
« Отговор #288 -: 18 Февруари, 2012, 16:30:55 »
0
България е рай за чешити
Не исках да съм ром в "Корпус за бързо реагиране", но хуморът в сценария ме спечели, казва Башар Рахал


Имаме среща с Башар Рахал в столично заведение. Още по телефона стана ясно, че е върл противник на тютюневия дим, затова избрахме маса в сектора за непушачи. Пристигна с леко закъснение, но пък влиза като фурия, с усмивка от ухо до ухо и гръмък поздрав: "Как сте?" Е, няма как да не сме добре! От известно време актьорът се подвизава в България покрай снимките на "Стъклен дом", поканата от ситкома "Домашен арест", участието си в премиерната комедия "Корпус за бързо реагиране", собствения си продуцентски проект Code:Red, който ще снима тук. Съпругата му Калина и двете дъщери - Клоуи на 9 и Индия на 2,5 годинки, са вкъщи - в Лос Анджелис. Калина е продуцент на сутрешен блок в най-известната и най-старата телевизия в Лос Анджелис - KTLA, и има вече две награди "Еми.
 
- Винаги си казвал, че единственото, което не харесваш в  България, са намусените хора по улиците. Сега виждаш ли промяна?

 
- Нещата са се променили. Явно покрай "Стъклен дом" вече ме  разпознават, кимат ми и се усмихват, така както го правят непознатите хора в  Америка. Ще ми се сега да започне да се случва и между непознатите у нас.  Минаваш, кимаш. Толкова е възпитано.

 
- В тази връзка, скоро качвал ли си се в градски  транспорт?

 
- Да, редовно се возя в трамвай. Обичам да го правя. И там ми  се усмихват, защото ме познават. Но днес един щеше да ме пребие на улицата.  Спрях, за да вдигна телефона, а той върви зад мен и ми вика: "Аре мърдай".  Обърнах се и като ме видя, че изглеждам лошо, си помисли, че не бива да говори  така с мен. Лапна си цигарката и с бърза крачка ме подмина.

 
- Достатъчно си живял в България, за да си свикнал с тези  балкански нрави.

 
- То това си е и нашият чар. Въпреки че като дойдат чужденци,  ме дразни как ставаме сервилни и сме много тактични, а между нас сме си  намусени. Вярно е и друго - такива чешити каквито можеш да видиш тук, никъде  няма.

 
- Следиш ли какво се случва с държавата?

 
- Следя вестници, чета доста вашия, защото сте сериозни.

 
- Щом следиш новините, какво мислиш за споразумението АКТА?  Повечето от твои колеги у нас го подкрепяха.

 
- Споразумението е безумно. Звучи ми като да пуснеш телеграма и  някой да ти я чете предварително. Това е твоето лично пространство.

 
- Е, ти не си ли свикнал с този Биг Брадър в Щатите?

 
- Да си наблюдаван за някои неща е добре. Това ти дава  сигурност.

 
- Не те ли вкарва в кошара?

 
- Не. Ако ти си чист със себе си и знаеш, че нищо не си  направил, няма от какво да се притесняваш.

 
- Да, но ако в САЩ майка пусне детето си да играе на улицата  пред вкъщи и съседът се обади, че детето е без надзор, идват социалните и го  взимат.

 
- Точно така. Но аз лично съм съгласен да се прибере дете и  родителят да бъде натиснат. В Лос Анджелис има 270 души в рамките на един  квартал, които са пуснати от затвора за изнасилване, отвличане на деца и  педофилия. Градът е един от първите по престъпност в света и за да може  полицията да си свърши работата, трябва да има помощ от гражданите. Затова ако  искам моите деца да тичат на улицата, лятото ги водя във Видин, където мога да  ги оставя да играят до 10 часа вечерта и само една баба ги наглежда да не се  ударят. В Америка обаче Клоуи не я пускам сама дори до магазина на ъгъла. Защото  ще спре един ван, ще качи детето и ще изчезне и това се случва всеки ден.

 
- Така не живееш ли в страх?

 
- Моят страх идва от престъпността, затова съм на страната на  властите. Не мога да разбера защо всички се оплакват, че в България било станало  полицейщина. Аз не я усещам. Каквато полицейщина съм видял в Америка, никъде  няма. Но това там дава сигурност на нормалните хора.

 
- Може би слушаш оплаквания у нас, защото полицейщината се  вижда, а сигурността не се усеща достатъчно силно.

 
- Полицейщината в България не дава чувството на защитеност от  закона. В Америка е казано, че не може да се пие бира тук и това значи, че не  може, защото си безотговорен и ще си хвърлиш бирените бутилки в морето, а точно  там излизат делфини и тюлени. И ако искаш там да е още красиво място, не може да  го превърнеш в кочина като Рио де Жанейро или Българското Черноморие. Не само  българинът, но и американецът прави толкова, колкото е разрешено. Обществото е  като дете - то също обича да му бъде наложен контрол. Или като шепа пясък -  колкото повече стискаш, толкова повече излиза, колкото повече отваряш дланта,  пак излиза. Трябва да намериш средата. В Америка така са се справили до някъде.  Ще ти кажа какъв експеримент си направих. Видях на улицата в Лос Анджелис  полицай с мотор и го помолих да се снимам с него, а той дори ме качи на мотора  си. Повторих този опит и в Москва. Познай дали ми разрешиха да снима изобщо  някой. Там усетих тази полицейщина, в която нямаш права.

 
- Защо си толкова убеден в закрилата от полицията в  Щатите?

 
- Когато съм се обадил на 911, винаги са идвали. Когато  пристигнах 1999-а с жена ми Калина, работихме в един ресторант и ни оставиха да  го затворим. Беше един през нощта и забелязах, че на отсрещния ъгъл се събират  5-6 афроамериканци. Казах на Калина, че не можем да излезем с целия оборот, без  да ни кажат нещо, и се обадих на полицията. Разказах им всичко и че нямам  подозрения, а просто не се чувстваме сигурни. След 3 минути имаше 4 коли.  Събраха ги и ги питаха какво правят там, след това им провериха личните карти.  Единият полицай ни каза да си тръгвам, а той ще кара след нас, докато се  почувстваме сигурни. Сещам се и за друг случай - бях продавач и в магазина  осребрявахме чекове. Дойде един човек, написа 1-2-3 чека в рамките на няколко  дни и започнаха да ни се връщат от банката, че нямат покритие. В един момент той  ми се обажда и казва: "Имам чек за 1500 долара". Накарах го да изчака. Звъннах  на моя партньор, който ме посъветва да извикам полиция. В магазина влязоха трима  бабаити с кожени якета и аз си помислих, че ще ме бият. Единият си отвори якето  и си показа значката с думите: "Ние сме тук". Пристига този с чековете, разписва  се на поредния, аз му наброявам парите и в този момент полицаите само казаха:  "Прекалено лоши чекове пишеш напоследък". Повече не го видях. Но мисля, че сме  прекалено критични в България. Преди няколко дни бях забравил да си включа  фаровете и ме спря полиция. Написа ми глоба за 20 лв. както му е редът. Не ми  каза; "Дай ми 10 лв.", не ми каза: "Ти си актьор, ще си затворя очите". Позна  ме, но ми написа глобата, а аз само си казах "Евала". Усещам, че все повече  логични моменти се получават и тук.

 
- Проблясък ли беше проявата на гражданско общество с протест  срещу АКТА.

 
- Често в България не си търсим правата. Понякога дори ми става  неудобно, че се защитавам, защото съм се научил някъде другаде как да го правя.  И в Америка са ме настъпвали с неправилни решения в гилдията на актьорите. Като  събера първите 20 млн., ще ги съдя, защото те имат едно правило - Global Rule  One. Според него, аз като дойда да снимам "Стъклен дом", екипът трябва да се  присъедини към гилдията на актьорите в Америка, за да могат да ме ангажират мен.  Абсурд. Друг, който е против този синдикат, е Джон Войт. Мисля на него да му се  обадя и да свършим тази работа. Това правило има и една вратичка, с която можеш  да декларираш, че в момента не работиш в Америка, не получаваш пари и трябва да  се поддържаш с работа в чужбина. Аз използвам тази вратичка и двойното си  гражданство, за да работя тук, но пък не ми плащат разни надбавки и медицинска  застраховка, която ми се полага

 
- Като имаш двойно гражданство, гласуваш ли в САЩ?

 
- О, да. Гласувам си за Бари (Барак Обама).

 
- А тук?

 
- И тук гласувам, за да мога след това спокойно да се  оплаквам,

 
- Доволен ли си, гледайки България от Америка?

 
- Да, твърдо. Според мен нещата вървят на добре. Въпреки че ако  питаш майка, ми ще каже: "Абсурдно мислиш!" България става все по-западно  настроена държава с агресивността и минусите на Запада. Няма как да вземеш само  доброто. Много малка нация сме, която трябва да се съобразява с други интереси.  Не сме Швейцария, която може да си позволи да е самостоятелна. Доволен съм какво  се случва в киното, телевизията и театрите. Е, в болниците има какво да се търси  още, но не като персонал. Лекарите са изнервени от условията, в които работят, а  не от пациентите. В момента в САЩ се дискутира на всеки пети ъгъл да има  дефибрилатор. В "Пирогов" има само три, от които един е на манивела, а другият е  купен на старо. Но забелязвам, че хората са станали дашни. Това е нещо, с което  нацията трябва да се гордее. В Лос Анджелис моят колега Атанас Колев заедно със  съпругата си и консула правят "Българска Коледа". Събрахме 2000 долара, но не  искахме да ги пускаме по сметка, а ги дадоха на мен, като си дойда, да разбера  от какво имат нужда домовете за изоставени деца, които сме избрали, да го купя и  доставя. Избрахме два такива дома, единия в село до Пазарджик, другия в село до  Елин Пелин. С половината пари напазарувахме дрехи, ботушки и неща за писане на  децата му и отидохме до Елин Пелин. Очаквах да видя тежка и сериозна драма...  Трябва да кажа, че домът предлагаше добри условия - имаше парно, децата бяха  къпани, позитивни, усмихнати. Ние занесохме неща, които ще им стигнат за 2  седмици, но като идат още 10 като нас, и нещата се получават. В другия дом, за  който бяхме тръгнали до Пазарджик, някаква организация им беше ремонтирала  баните - прекрасни. Скоро трябва да отидем и там с другата половина от парите,  защото ни чакат, но не ми остава време. Вчера кацнах от Берлин. Хората се  грижат, дават пари и не искам да слушам как някой плюе по нацията. Аз се казвам  Башар Рахал по дяволите, с чуждото име, не искам някой да ми казва българите са  такива или онакива. Навсякъде има лоши и добри хора.

 
- Какво прави в Берлин?

 
- Опитвах се да финансирам филм, който планираме с Валери Милев  и с Константин Боров - партньора ми в продуцентската ни компания "Инди филмс".  Това е първият ни проект и се казва Code:Red. За зомбита е. През английска фирма  го продадохме в близо 30 държави предварително.

 
- Какво е участието от българска страна?

 
- Всичко се прави тук - продуцентите, режисьорът, сценарият,  снима се в България, но се говори на английски. Не мога обаче да направя филм с  много висок бюджет. За да ме финансират повече, трябва да имам договор за  участие със Силвестър Сталоун например.

 
- Ти имаш контактите в Холивуд, не може ли да поканиш такава  звезда?

 
- Прикачили сме такива актьори, но не мога да кажа кои са,  защото сме в преговори още.

 
- Не си снимал в български филми скоро освен в "Стъпки в  пясъка". Как прие да играеш в новата комедия "Корпус за бързо  реагиране"?

 
- Мариан Вълев ми се обади и вика: "Баше, има един филм - много  готина комедия. Ти знаеш добре, че аз няма да се съглася, ако не е готин". След  което ми каза, че режисьорът се притеснява да ми се обади директно. Помислих си:  "Този звучи готин". Чухме се със Стамбата и ми дадоха сценария. Като разбрах, че  ще играя ром, веднага реших, че няма да се снимам. Лятото отказах два български  филма. В момента, в който започнах да чета сценария, обаче такъв смях ме напуши,  с толкова тънко чувство за хумор е направено, че приех. Снимахме в гетото в кв.  "Христо Ботев". Бяха ни предупредили да внимаваме, пък и тогава ставаха  проблемите с ромите и Цар Киро. Нямаше нищо притеснително. Само дето същия ден  Стамбата си счупи ръката. Аз обаче не съм виждал толкова немрънкащ човек.  Непретенциозен.

 
- Не е ли лоша черта за един режисьор да е  непретенциозен?

 
- Не. Той знае, че прави комедия и в момента, в който ни  настъпи, чувството за хумор отива на кино. Остави ни да бъдем креативни, всеки  дойде с идеите си и се получи прекрасен резултат.

 
- Може ли твоето присъствие в "Корпус за бързо реагиране" да е  гаранция, че филмът е добър?

 
- Твърдо да.

 
- Позитив ли е характерното ти лице?

 
- То прави 50% от ролята.

 
- Защо тогава още нямаш главна роля в Америка?

 
- Липсва ми акцентът. Проблемът ми е, че съм роден в Дубай и  съм израснал в България. Ако бях роден в Америка, сигурно вече щях да имам 15  главни роли.

 
- Но ти си 12 години там?

 
- Годините не могат да ти променят интонацията, може да оправиш  само произношението. Аз не завалвам на български и не пускам английски думи, мен  мисълта ми предимно тече на български. Това е толкова много труд да го  преправиш, че нямам толкова нерви. Затова предпочитам по-лесния вариант - да си  направя един филм, да направя втори, да си напиша хубава главна роля и да си  играя това, което искам. Повечето правят така - Мат Деймънд, Бен Афлек -  написаха си роли, изиграха ги, спечелиха "Оскар" и кариерата им тръгна.

 
- Винаги ли имаш план Б?

 
- Имам и В. В края на краищата аз мога да се кача на самолета и  да се върна в България, в моята държава. Нямам конфликт със себе си да се върна  и не се притеснявам, че някой ще каже: Той нищо не направи в Америка. Ми опитай  ти да видиш какво ще стане. Аз поне съм опитал. Това казва и МакМърфи в "Полет  над кукувиче гнездо", когато вдига наковалнята.

 
- Не пиеш, не пушиш. Повечето контакти се правят на маса, ти  как ги създаваш?

 
- Още в Младежкия бях малко встрани и не бях с групата на  пиячите. В Щатите хората не се събират да пият. И там контактите се правят на  маса, но на различна. Събират се на барбекю, ядат хотдог, говорят си, а не пият  водка до 9 сутринта. Но пък начинът на хранене там не ми харесва. Не можеш да  ядеш такива кюфтета и пълнени чушки като в България. Каквато пролет има в София,  никъде няма - като започне да ми гука тая гугутка. Къде по-хубаво от българското  моренце? Не е чисто, но тази свободия да можеш да пуснеш децата да тичат цял ден  по къмпинга и да ти се появяват само за "Дай пари за сладолед". Знаеш, че ще  ядат гаден сладолед, знаеш, че може да ги хване разстройство от водата, но какво  ти пука, нали са щастливи.

 
- Това означава ли, че утре може да си хванеш шапката и да се  прибереш в България?

 
- Може. На мен приключението ми със заминаването за Америка  обаче не беше да разглеждам света, а да опитам да се реализирам на по-голям  пазар, не обаче за повече пари, а за да работя с имена, с режисьори, таланти. С  Ридли Скот.

 
- Ти си го постигнал.

 
- Има и други, с които искам да работя, но не съм. Ходих на  кастинг на Спилбърг, но не ме взеха. И какво да правя? Ще ида пак на кастинг на  Спилбърг.

 
- Защо кръсти дъщеря си Индия?

 
- Харесва ми името. Като дете съм роден в седмия месец и  раждането е минало тежко - увита пъпна връв, седалищно. Можело е да умра.  Наложило се е преливане на кръв. Аз съм нулева отрицателна, много рядка. Тогава  се появила една индийка. Не съм кръстил детето си Индия заради тази история, а  обратното - името ми харесваше и го свързах с миналото си. Мой приятел се  майтапи - ти си ливанец, жена ти е българка, защо Индия?

 
- Как си почиваш освен с риболов?

 
- Напоследък имам чувството, че ставам пенсионер, защото  започва да ме вълнува все повече политиката, и то американската. Чета, следя как  вървят републиканците. Кой ще бъде следващият кандидат срещу Барак.

 
- Ти си републиканец?

 
- По-скоро съм демократ. Но обичам да им слушам речите. Ако не  бях актьор, щях да съм адвокат, защото умея да се аргументирам. Прекалено съм  страстен обаче, което може би щеше да ми навреди. Мразя хора, които нямат  логика.

 
- Какво може да внесем от американските политици у нас?

 
- Нищо не трябва да се внася и изнася. Американските политици  сигурно са по-гадни от българските. Това са 4 кандидати на републиканците, които  са от една партия, но само си вадят кирливи ризи. Тук е по-достойно. Но от друга  страна, там получаваш повече информация. Харесва ми, че слагат четирима  кандидати, които ходят, правят дебати и хората избират, който искат. Не знам  дали ще съберем сили някога това да го направим. Тук думата партийност е като  част от историята.

 


http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2012-02-18&article=400010




antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Любопитно
« Отговор #289 -: 28 Февруари, 2012, 10:33:23 »
0
Руски скиор отнесе Бойко на пистата в Банско  http://www.razkritia.com/143492/%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2-%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE/

Предвид източника се съмнявам в достоверността на информацията, все пак новината си е любопитна :).

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Любопитно
« Отговор #290 -: 11 Март, 2012, 07:04:32 »
0
Най-скъпата монета в света бе показана в Брюксел

Вероятно причината е мен, ама не мога да разбера какво е толкова ценното на парче злато от 1933 година? Съвсем изперка този свят.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Любопитно
« Отговор #291 -: 13 Май, 2012, 09:30:25 »
0
Straight teeth in under 60 seconds!

koganev

  • Гост
Re: Любопитно
« Отговор #292 -: 13 Май, 2012, 12:09:02 »
0
 Аз си изправях зъбите с инвизалайт ( http://www.invisalign.com/Pages/default.aspx ) и на мен предварително ми изпратиха филмче, подобно на показаното, на което се вижда как ще ми се променят и как в крайна сметка ще изглеждат зъбите ми. И познаха...

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Любопитно
« Отговор #293 -: 13 Май, 2012, 16:43:03 »
0
Tова инвизалайн може да се продава и на футболните запалянковци - като ходят да се млатят - "или всичко, или нищо" за зъбите :)

Винаги съм се чудел като се изправят зъбите, после не се ли разкривяват обратно както са били?

koganev

  • Гост
Re: Любопитно
« Отговор #294 -: 15 Май, 2012, 21:29:58 »
0
Абе опитват се, ама кой ги пита. С инвизалайт можеш да си ги поддържаш във форма от време на време, а иначе се слага титаниева нишка от вътрешната страна на зъбите, която ги държи ... уж.   

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Любопитно
« Отговор #295 -: 18 Юни, 2012, 23:37:09 »
0
Ужилване от пчела


dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Любопитно
« Отговор #296 -: 18 Юни, 2012, 23:43:18 »
0
Мотоциклет от дърво - резервоарът е най-cool


Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Любопитно
« Отговор #297 -: 18 Юли, 2012, 15:28:32 »
0

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Любопитно
« Отговор #298 -: 19 Юли, 2012, 01:32:42 »
0
Пак там:

жената с най-много деца е рускиня, която е родила общо 69 деца, от които 67 са живи и здрави.

 *scare*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Любопитно
« Отговор #299 -: 19 Юли, 2012, 10:22:11 »
0
http://m.vesti.bg/?tid=4040&oid=4988111   :)


Филка, казвала съм ти да ползваш товарен влак за целта, но ти самолет, та самолет!  *rofl* *rofl* *rofl*