Автор Тема: Кардинал ЕООД - Николай Тодоров Иванов  (Прочетена 8775 пъти)

s.jordanov

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Здравейте,
Искам да Ви споделя своето голямо разочарование от строителна фирма "Кардинал" ЕООД, с управител Николай Тодоров Иванов и да разкажа в интернет пространството, че въпросният господин може да бъде открит само когато има да взема пари, а когато трябва да връща пари или да си изпълни поетите задължения, не може да бъде открит, защото постоянно си сменя номерата на мобилните телефони. За да бъда по точен, ще Ви обясня подробно моя случай. През месец май миналата година, сключих с "Кардинал" ЕООД договор за капаро, като му дадох 2000 евро и уговорката беше до 2 месеца да разпише Акт 15 и да му дам остатъка от сумата. До края на април 2010 г. включително няма разписан такъв документ и по сградата във кв. Възраждане по-точно Кочмар не се работи и стои така както беше май месец миналата година. Тъй като той е в нарушение, аз поисках сумата да ми бъде върната, но това което получих като отговор беше арогантно поведение и смях. Точно обратното на това което имаше като ме убеждаваше да купя апартамента. Сега загубих 2000 евро и не мога да си ги взема поради много причини, сещайте се какви....................Има хора от които и да имаш документ, не можеш да си вземеш парите. Моля Ви не купувайте от него, дори и да Ви дава без пари!!! Строителството е ужасно. Разбрах от други клиенти купували си в негови сгради, че има открит по един нощен бар. Ужас!!!

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Кардинал ЕООД - Николай Тодоров Иванов
« Отговор #1 -: 28 Май, 2010, 20:24:31 »
0
Ето на Додо нова работа  :) Ще трябва и една тема за "похвали и оплаквания"  :) :)

valsodar

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 147
  • Карма: +29/-23
  • Респект: +14
    • Профил
    • Щуровини - Животът през очите на един котарак
Re: Кардинал ЕООД - Николай Тодоров Иванов
« Отговор #2 -: 28 Май, 2010, 21:39:43 »
0
Това е много деликатна тема. Би трябвало адвокат(к)ите да се изкажат - може ли да се оставят анонимно истини или клевети за конкретни лица в един форум  :o
To, кое е истина и кое клевета доста трудно може да се прецени, но си мисля, че хората свободно трябва да си изразяват мнението за полученото срещу платеното, а тези които са взели парита да имат своето право на отговор.
 И си мисля, че в този форум може да се получи добре, без да има нужда подобна рубрика да е в скандално жълто.
Човекът е единственото животно във вселената, което прекарва целият си живот в нескончаеми опити да го направи по-труден от нужното!

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Кардинал ЕООД - Николай Тодоров Иванов
« Отговор #3 -: 30 Май, 2010, 11:46:14 »
+1
Здравейте,
Искам да Ви споделя своето голямо разочарование от строителна фирма "Кардинал" ЕООД, с управител Николай Тодоров Иванов и да разкажа в интернет пространството, че въпросният господин може да бъде открит само когато има да взема пари, а когато трябва да връща пари или да си изпълни поетите задължения, не може да бъде открит, защото постоянно си сменя номерата на мобилните телефони. За да бъда по точен, ще Ви обясня подробно моя случай. През месец май миналата година, сключих с "Кардинал" ЕООД договор за капаро, като му дадох 2000 евро и уговорката беше до 2 месеца да разпише Акт 15 и да му дам остатъка от сумата. До края на април 2010 г. включително няма разписан такъв документ и по сградата във кв. Възраждане по-точно Кочмар не се работи и стои така както беше май месец миналата година. Тъй като той е в нарушение, аз поисках сумата да ми бъде върната, но това което получих като отговор беше арогантно поведение и смях. Точно обратното на това което имаше като ме убеждаваше да купя апартамента. Сега загубих 2000 евро и не мога да си ги взема поради много причини, сещайте се какви....................Има хора от които и да имаш документ, не можеш да си вземеш парите. Моля Ви не купувайте от него, дори и да Ви дава без пари!!! Строителството е ужасно. Разбрах от други клиенти купували си в негови сгради, че има открит по един нощен бар. Ужас!!!


Според мене фирмата за която пишеш не е строителна: http://www.cardinal-ltd.hit.bg/contacts.htm

но както и да е

Най-бързият и ефикасен начин да убедиш строител да върне пари е:

Обаче сам разбираш, че за сума от 2000 употребата на този апарат не си заслужава. За 2000 евро по-добре се ориентирай към материални щети, кола, къща, яхта, офис и тн. Като предварително проучваш, че "целта" не е застрахована.

Аз лично започвам както е по закон: със съд. Ако съдът не си свърши работата, тогава аз ставам съдник и тогава има само 2 начина строителя де се оттърве: да си плати или да отлети към вечните ловни полета.
« Последна редакция: 30 Май, 2010, 12:22:29 от Невидимко »

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: Кардинал ЕООД - Николай Тодоров Иванов
« Отговор #4 -: 31 Май, 2010, 11:40:26 »
0

Най-бързият и ефикасен начин да убедиш строител да върне пари е:
......
Обаче сам разбираш, че за сума от 2000 употребата на този апарат не си заслужава. За 2000 евро по-добре се ориентирай към материални щети, кола, къща, яхта, офис и тн. Като предварително проучваш, че "целта" не е застрахована.

Аз лично започвам както е по закон: със съд. Ако съдът не си свърши работата, тогава аз ставам съдник и тогава има само 2 начина строителя де се оттърве: да си плати или да отлети към вечните ловни полета.
Този начин не е само бърз и ефективен, в случая може би е единствен. И няма значение от сумата - към некоректните хора трябва да се действа много твърдо. Е, ако човекът е станал "некоректен" по неволя, нищо не може да се направи, не можеш да вземеш на босия цървулите.

s.jordanov

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Re: Кардинал ЕООД - Николай Тодоров Иванов
« Отговор #5 -: 31 Май, 2010, 16:33:00 »
0
Само че този никак не е бос, а е доста напред и това ме безпокои да предприема действия срещу него. Видимо има пари и вече ми става ясно тези дето ги имат от къде са - от такива като нас. :'( Трябваше да послушам хората да не си купувам, ама аз не слушам......Сега си сърбам попарата....

Imotenbalon

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 187
  • Карма: +36/-5
  • Респект: +18
    • Профил
Re: Кардинал ЕООД - Николай Тодоров Иванов
« Отговор #6 -: 31 Май, 2010, 16:38:33 »
0
Гледай положително.Загубил си само 2000 евро :) ако беше купил миналата година , щеше да си загубил повече , както от падане на цената, така и от лихви .

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Кардинал ЕООД - Николай Тодоров Иванов
« Отговор #7 -: 14 Юни, 2010, 04:33:23 »
0
Цитат на: Невидимко

Според мене фирмата за която пишеш не е строителна: [url=http://www.cardinal-ltd.hit.bg/contacts.htm
http://www.cardinal-ltd.hit.bg/contacts.htm[/url]

но както и да е

Най-бързият и ефикасен начин да убедиш строител да върне пари е:

Обаче сам разбираш, че за сума от 2000 употребата на този апарат не си заслужава. За 2000 евро по-добре се ориентирай към материални щети, кола, къща, яхта, офис и тн. Като предварително проучваш, че "целта" не е застрахована.

Аз лично започвам както е по закон: със съд. Ако съдът не си свърши работата, тогава аз ставам съдник и тогава има само 2 начина строителя де се оттърве: да си плати или да отлети към вечните ловни полета.


Сергей Пенкин - Мурка (Суперстар 2008)


 :D :D :D :D