Общи > Предложения за конфигурации, раздели, администратори и модератори

Администратори и модератори

<< < (2/9) > >>

Muza:
Ужас!!!  :o

Нищо не подозираща, пускам една песен, наливам едно мохито и гледам едни нови функциии... олеле...

Не знам, но едва ли мога да ги ползвам. Казах ви, не ставам за модератор.

Леле... :(

Scyther:
Честито Музичка! От мохитото е да знаеш. И аз така от бирата - бутоните ми станаха повечко.

В действителност си точно за тази работа. Имаш позитивно мислене, не си раздразнителен тип и си човек, уважаван от всички. Поздравления!

OwnerBG:

--- Цитат на: Muza в 14 Май, 2010, 01:45:29 ---Ужас!!!  :o

Нищо не подозираща, пускам една песен, наливам едно мохито и гледам едни нови функциии... олеле...

Не знам, но едва ли мога да ги ползвам. Казах ви, не ставам за модератор.

Леле... :(

--- Край на цитат ---

Леле я.
Има вече и първи докладван потребител.

admin:
Направете една тема "Тест" и изпробвайте всички бутони :)

Muza:

--- Цитат на: Scyther в 14 Май, 2010, 01:55:24 ---Честито Музичка! От мохитото е да знаеш. И аз така от бирата - бутоните ми станаха повечко.

В действителност си точно за тази работа. Имаш позитивно мислене, не си раздразнителен тип и си човек, уважаван от всички. Поздравления!

--- Край на цитат ---

Скитър,

Аз наистина съм в потрес от всичките тези "бутони". Голямо шубе ме гони, да не кликна без да искам върху някой от тях.
Довечера, ще отворя една тема - тест, и ще пробвам. Може да се посмеем заедно, какви ги върша.  :D 8)

Не знам, но мисля, че не бих прибягнала до някой от тях. Има си достатъчно други начини...

Благодаря ви много за доверието! И за хубавите думи! :)

Модераторстването никак не ми е по сърце. Но все пак, поне в началото, не мога да откажа.

Ще се старая с всички сили, да оправдая доверието към мен, защото за мен, то е много важно.

 *drink11*

P.S. Додо, много хубави напитки си заредил. Ако можеш да прибавиш, в удобен за теб момент, емотикон за "Благодаря" (става и за "Извинявай"). Аналогичен на онзи кланящия. Е, и от цветенце няма да се откажем. :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия