Анкета

Да се модерира и подрежда форума или не

Трябва да се модерира, както е описано по-долу
39 (72.2%)
Не трябва да се модерира или разделят несвързани теми
6 (11.1%)
Да се модерира, но имам коментар по-долу
9 (16.7%)

Общ брой гласове: 51

Автор Тема: Гласуване: Да има ли модератори или да ни вее вятъра  (Прочетена 97410 пъти)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
За колко се продават частните теми? Според мен те трябва да се закупуват и така ще има частни теми в които СОБСТВЕНИКА ще може сам да си модерира и общи дето всеки да ти се меша яко според това какви комплекси има. Аз искам като си закупя една частна тема да не може никой да модерира включително и аз! Може ли тъй да се случи! Плащам.
01 Юни, 2010, 19:59:51 - Скрито мнение поради висок отрицателен вот. Покажи мнението.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

В темата с поздравите, на последните 3 страници кликнах на всеки пост 1+.

Respect  на всеки един се увеличи, т.к. всеки форумец там има повече от един пост.

Излиза, че само ако един човек обиколи постовете на един човек, може да му натрупа положителен/отрицателен респект за минути.

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил

Хихи...Муза и аз като теб. А заедно ако почнем от началото на темата малей........ ;)
Леле,ми като се появи палавника  :o  :o  :o
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Регатка,

Палавникът да си палува. Щом това му доставя удоволствие. Нали разбра? Бил е ник, с нито един пост. Поне за Поли е така.

Собственик  ако реши да си оправи рейтинга, да идва при нас. Хем ще му е забавно, хем и плюсчета ще събере.

:) *flower2* *drink11*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Абе така си е аз вече осъзнах че вие сте най-готините МАНЕКЕНКИ, но нали все пак се сещате, че не съм човека който търси рейтинг! Даже напротив за теб Муза разбрах, че си някаква началничка /медераторка/ във форума, така че ще те помоля да ми нацвъкаш някое минусче. Искам да съм водещ в минусите! Това е и причината заради която се въздържам да почна да ви поздравявам с готини хитове. Защото вие сте готини мацки. Скоро обаче ако не бъда свидетел на публичното ми обесване, ще обявя форума за №1 и ще вляза в темата с поздравите! :D *drink7*
« Последна редакция: 01 Юни, 2010, 23:18:31 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

Собственик,

Какво ще кажеш, да си коригираш думичката с точката. Още повече, че не се отнася само до мен. Те, с нищо не са те обидили и са се отнасяли с теб много човешки. Моля...

Не съм вече модератор, нали ти писах вече. Бях, вече не съм. Трябва да ми пише под ника Global Moderator за да съм.

:) *drink11*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Абе така си е аз вече осъзнах че вие сте най-готините пи.ки, но нали все пак се сещате, че не съм човека който търси рейтинг! Даже напротив за теб Муза разбрах, че си някаква началничка /медераторка/ във форума, така че ще те помоля да ми нацвъкаш някое минусче. Искам да съм водещ в минусите! Това е и причината заради която се въздържам да почна да ви поздравявам с готини хитове. Защото вие сте готини мацки. Скоро обаче ако не бъда свидетел на публичното ми обесване, ще обявя форума за №1 и ще вляза в темата с поздравите! :D *drink7*

Собственик, драги ... трябва отдавна да си разбрал, че жените се делят на прости п--ки и просто п---ки! Мъжете и те имат няколко варианта. Такива квичалници и ревалници "мъже", като теб (ши мъ извиняяШ) съм виждала само в 2 варианта (В ДЪЛГОГОДИШНИЯТ СИ БОГАТ ОПИТ) .... избери си ти как се казва МЪЖ, оревал ортаклъка (смЕтай форума) с   дУги и тУжни щуротии. Досаден си, дори на мен, дето съм толкова търпелива към безполовите! Съжалявам, че се налага да го кажа~ ... ужАсен си!

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Абе Вие какво ме нападнахте така бе дами! Само така ли трябва да ви наричам? Боже Вие от това ли се обидихте? Естествено че веднага ще си коригирам думичката с точката. Това ли е проблема? Даже елиза я сравни с друга дума с точка!  Няма що добре че още не си модератор! Ужас ! Вече нямам желание за нищо. То бива комплекси бива, но слон за мезе не бива! :-[
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Абе Вие какво ме нападнахте така бе дами! Само така ли трябва да ви наричам? Боже Вие от това ли се обидихте? Естествено че веднага ще си коригирам думичката с точката. Това ли е проблема? Даже елиза я сравни с друга дума с точка!  Няма що добре че още не си модератор! Ужас ! Вече нямам желание за нищо. То бива комплекси бива, но слон за мезе не бива! :-[

Не още, а ВЕЧЕ не съм модератор. Не ми и трябва. А и не ставам. Като искам да си кажа нещо, казвам си го и без мод. права. :)

Благодаря! :)

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Абе Вие какво ме нападнахте така бе дами! Само така ли трябва да ви наричам? Боже Вие от това ли се обидихте? Естествено че веднага ще си коригирам думичката с точката. Това ли е проблема? Даже елиза я сравни с друга дума с точка!  Няма що добре че още не си модератор! Ужас ! Вече нямам желание за нищо. То бива комплекси бива, но слон за мезе не бива! :-[

щО не ходиш да акаш другаде ?!  ::)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Елиза що не си коригираш малко и ти езика?  Няма нужда да сваляш нивото. Някой кара ли те?
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

vlado.b

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 102
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +6
    • Профил
Я, -------31 се засегна,той бил нежна и чувствителна душа.Продължавайте дами,тоя само вие ще го оправите. *flower1* *drink11* *drink6*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Какво стана, тествахте ли дали се скриват съобщенията?

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Елиза що не си коригираш малко и ти езика?  Няма нужда да сваляш нивото. Някой кара ли те?

Ти ли ще ме караш да си коригирам нещо бе, мърльо!  :o   лЕгай си веднага!  :) да нИ съм ти чула мутиращите скимтения, че верно ще се ядосам!

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Елиза що не си коригираш малко и ти езика?  Няма нужда да сваляш нивото. Някой кара ли те?

Ти ли ще ме караш да си коригирам нещо бе, мърльо!  :o   лЕгай си веднага!  :) да нИ съм ти чула мутиращите скимтения, че верно ще се ядосам!
==========
E, на това няма какво да кажа. Мога само да пожелая много здраве на автора!
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.