Анкета

Да се модерира и подрежда форума или не

Трябва да се модерира, както е описано по-долу
39 (72.2%)
Не трябва да се модерира или разделят несвързани теми
6 (11.1%)
Да се модерира, но имам коментар по-долу
9 (16.7%)

Общ брой гласове: 51

Автор Тема: Гласуване: Да има ли модератори или да ни вее вятъра  (Прочетена 97400 пъти)

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Има логика да е 10% от активните потребители за деня.
Подкрепям напълно.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
додо, има ли начин, ако веднъж си кликнал да се покаже пост с минусчета, после като му хвърлиш едно око, да има бутон да скриеш поста отново, за да не те дразни, ако продължаваш да следиш тема, която ти е интересна?

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
gogolcho,
има начин -- натискаш F5.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
ОК, мен и това ме устройва. 10х :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Ако можеш да преведеш само етикетите : " Hidden. Show this post." , сме готови да продължим нататък.

done.  *drink6*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
За какво да ги превежда? За да узнае някой българин не знаещ английски че това е постинг на инакомислещ и да вземе да го прочете ли? Друго си е да напишеш Хиден вместо скрит и Покажи поста написано като за тъпи бройлери отвъд океана!
Между врпрочем регулацията на форума все повече се засилва откъм различни начини на игнориране. Това се превръща в най-важната тема по-важна от предмета на форума, което ме навежда на мисълта, че същността на форума може да бъде "ИГНОРИРАНЕ НА НЕУДОБНИ СЪБЕСЕДНИЦИ". Ако това е неговото име съм сигурен че ще намери широк кръг почитатели. В БГ има толкова фенове на забраните от всякакъв характер. Не на обидни и просташки реплики. Не! Аз мога да ви покажа стотици в този форум, които си стоят просто защото са угодни на  "форумната фауната", както казва Пруфесура. Всевъзможните забрани които се рекламират тук с нескрит телешки възторг са предназначени за инакомислещи ъпъри! Те не се харесват защото приземяват онези заблудени в цените птици, които мислят, че да си купиш на жълтите павета един ден ще стане не привилегия, а задължение! >:(
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Додо кажи има ли вариант сам да си слагам минуси? Просто и аз  не мога да си понасям мненията !  Не издържам вече на този нисък отрицателен  рейтинг;) И затова искам да ги поразя с някое балистично оръжие :D като това*drink5* :D
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.