Автор Тема: ЦЕНЗУРА КАТО ЦЕНЗУРА  (Прочетена 6360 пъти)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
ЦЕНЗУРА КАТО ЦЕНЗУРА
« -: 01 Юни, 2010, 21:24:46 »
0
Нова мода в цензурата наложиха от Имоти.нет. Вече администраторката преди няколко дена беше решила, като банне някой да обясни защо?
Голяма излагация е че мен и пунди ни блокираха IP-то без да ни банват!!!!
Това йезуитско поведение трябва да покаже, че въпреки че няма защо винаги може да се затвори нечия уста. В резултат ве че по час ,час и половина няма никакъв пост. Който каквото си направи сам си го прави. Тъпанари!
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЦЕНЗУРА КАТО ЦЕНЗУРА
« Отговор #1 -: 01 Юни, 2010, 21:35:35 »
0

Не е само с теб и Професора така. Класната изобщо я няма. Никакъв пост, нищо. Излиза, че и нея са я баннали по IP ?

Мен, това ме дразнеше там. Има проблем, питаш - глас в пустиня. Баннат някого - защо, какво? Пак така.

:) *drink11*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: ЦЕНЗУРА КАТО ЦЕНЗУРА
« Отговор #2 -: 01 Юни, 2010, 22:37:23 »
0
Това ми напомня на епохата преди 2000-та. Минаваш Шенгенска граница  - има, няма защо ти отказват да "влезеш в страната", търсиш си правата - нЕма такива, държавата в лицето на митническите власти решава ще влизаш или нЕ!
Страх ме е от друго, да не стане и тук турне ле-турне, че в друг форум няма да се местя, просто спирам тотално!

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЦЕНЗУРА КАТО ЦЕНЗУРА
« Отговор #3 -: 01 Юни, 2010, 22:43:34 »
0
Ще зема да ви подаря цветя невиртуално *flower2* Обичам ви момичета! Срещам разбиране от вас! Аз не съм толкова голямо ренде колкото изглеждам, защото ме моделираха такъв. НАДЯВАМ СЕ , СИЛНО СЕ НАДЯВАМ И В ТОЗИ ФОРУМ ДА НЕ СТАНЕ ТАКА - ГЛАС В ПУСТИНЯ!  Искам всичко да е ясно и прозрачно! Помислете кой иска прозрачност? ЧЕСТНИЯТ ИЛИ НЕЧЕСТНИЯТ?
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

valio1900

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
  • Карма: +11/-11
  • Респект: +7
    • Профил
Re: ЦЕНЗУРА КАТО ЦЕНЗУРА
« Отговор #4 -: 01 Юни, 2010, 23:16:24 »
+1
Нова мода в цензурата наложиха от Имоти.нет. Вече администраторката преди няколко дена беше решила, като банне някой да обясни защо?
Голяма излагация е че мен и пунди ни блокираха IP-то без да ни банват!!!!
Това йезуитско поведение трябва да покаже, че въпреки че няма защо винаги може да се затвори нечия уста. В резултат ве че по час ,час и половина няма никакъв пост. Който каквото си направи сам си го прави. Тъпанари!

Е най-накрая някой е прочел молитвите ми. Да разрушиш труда на толкова хора и да те търпят не мога да разбера. Глупоста е заразна и асен1975 почна да изпростява покрай теб - ти си напаст и не знам до кога ще смятат, че в този форум си полезен като "палячото - атракция".

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: ЦЕНЗУРА КАТО ЦЕНЗУРА
« Отговор #5 -: 01 Юни, 2010, 23:17:38 »
+1
Ще зема да ви подаря цветя невиртуално *flower2* Обичам ви момичета! Срещам разбиране от вас! Аз не съм толкова голямо ренде колкото изглеждам, защото ме моделираха такъв. НАДЯВАМ СЕ , СИЛНО СЕ НАДЯВАМ И В ТОЗИ ФОРУМ ДА НЕ СТАНЕ ТАКА - ГЛАС В ПУСТИНЯ!  Искам всичко да е ясно и прозрачно! Помислете кой иска прозрачност? ЧЕСТНИЯТ ИЛИ НЕЧЕСТНИЯТ?

Изобщо нямах предвид теб в по-долу поста ми! Ти си един мизерник, осра форума за точно 24 часа, успя да оплескаш всичко чисто, де що имаше, продължавай и ... дерзай! Винаги ще има мазачи като теб и винаги ще има някой да го замазва! Чудя се как те търпят изобщо, такъв мрънкялник и баба ми не беше на 95 ...
Сполай ти! Мрънкай, може пък някой да ти се впечатли, ама не ни усирай форума!
« Последна редакция: 01 Юни, 2010, 23:20:50 от elissa »

granit

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 34
  • Карма: +14/-0
  • Респект: +39
    • Профил
Re: ЦЕНЗУРА КАТО ЦЕНЗУРА
« Отговор #6 -: 01 Юни, 2010, 23:47:35 »
+3
Аз не съм толкова голямо ренде колкото изглеждам, защото ме моделираха такъв. НАДЯВАМ СЕ , СИЛНО СЕ НАДЯВАМ И В ТОЗИ ФОРУМ ДА НЕ СТАНЕ ТАКА - ГЛАС В ПУСТИНЯ!

Разкажи повече за моделирането, насилван ли си ? Биеха ли те в училище? Въобще как се формира такава деструктивна личност? И АЗ СЕ НАДЯВАМ СИЛНО ДА НЕ НАПРАВИШ И ТОЗИ ФОРУМ-ПУСТИНЯ!

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: ЦЕНЗУРА КАТО ЦЕНЗУРА
« Отговор #7 -: 01 Юни, 2010, 23:49:49 »
0
Аз не съм толкова голямо ренде колкото изглеждам, защото ме моделираха такъв. НАДЯВАМ СЕ , СИЛНО СЕ НАДЯВАМ И В ТОЗИ ФОРУМ ДА НЕ СТАНЕ ТАКА - ГЛАС В ПУСТИНЯ!

Разкажи повече за моделирането, насилван ли си ? Биеха ли те в училище? Въобще как се формира такава деструктивна личност? И АЗ СЕ НАДЯВАМ СИЛНО ДА НЕ НАПРАВИШ И ТОЗИ ФОРУМ-ПУСТИНЯ!

Всички СИЛНО СЕ НАДЯВАМЕ !  :D

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЦЕНЗУРА КАТО ЦЕНЗУРА
« Отговор #8 -: 02 Юни, 2010, 01:01:02 »
0

Още в имоти, бях написала, че е добър човек. Продължавам да мисля така. Нещо повече, той има романтична душа. Ако се сетите за песните, които пускаше, ще се съгласите.

Мисля, че донякъде зависи и от нас... , дори не от модераторите. :) *flower2* *drink11*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: ЦЕНЗУРА КАТО ЦЕНЗУРА
« Отговор #9 -: 02 Юни, 2010, 01:12:57 »
+4

Още в имоти, бях написала, че е добър човек. Продължавам да мисля така. Нещо повече, той има романтична душа. Ако се сетите за песните, които пускаше, ще се съгласите.

Мисля, че донякъде зависи и от нас... , дори не от модераторите. :) *flower2* *drink11*

Сега като ревнеме, няма да се спреме! няма да забравя адвокатът Марковски ... веднъж стана дума за негов "клиент" убиец, углавен престъпник, убил майка си, баба си, но пък Марковски ми показа колко красив ръкопис имал! ... айде стига сме били уклончиви, търпеливи и приемливи за онези, които зад гърба ни плетат обесническото въже! Ай холан! Като не му уйдисва, да се разкара! Аз не съм тук заради чушкопека на баба му, нито заради НЕГО! Айде моля и вие бъдета по-така! Предният път пак вие ревахте от подобни екземпляри, а аз се местих барабар с вас из разни миталски форуми. Сега дойдох пак заради вас, МУЗА и този път не се прави на майка-светилница, че ще ви тегля на всички една дъълга и очарователна и ... няма и да вляза повече тук! Наричайте нещата с истинските им имена! Стойте си на позицията и ... аман от ДЕМОКРАТИ!

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: ЦЕНЗУРА КАТО ЦЕНЗУРА
« Отговор #10 -: 02 Юни, 2010, 01:24:47 »
-2
това ми е последното миталчество из форуми ... на никого няма да липсвам, но ви уверявам, че ми писна да се ДУПИТЕ на ляво и дясно ... не ме кефите по този начин, не ми се нравите, или се взимайте в ръце - овреме, или това ще са ми последните постове тук, без майтап, ставате путьовци, дори не сривльовци!

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: ЦЕНЗУРА КАТО ЦЕНЗУРА
« Отговор #11 -: 02 Юни, 2010, 03:06:40 »
0
Цитат
че ще ви тегля на всички една дъълга и очарователна

Ако от това ще ти олекне- о.к.
:D

 *drink11* о.к.

Диян Филчев

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 24
  • Карма: +7/-1
  • Респект: -2
    • Профил
Re: ЦЕНЗУРА КАТО ЦЕНЗУРА
« Отговор #12 -: 03 Юни, 2010, 15:47:24 »
0

Още в имоти, бях написала, че е добър човек. Продължавам да мисля така. Нещо повече, той има романтична душа. Ако се сетите за песните, които пускаше, ще се съгласите.

Мисля, че донякъде зависи и от нас... , дори не от модераторите. :) *flower2* *drink11*

Сега като ревнеме, няма да се спреме! няма да забравя адвокатът Марковски ... веднъж стана дума за негов "клиент" убиец, углавен престъпник, убил майка си, баба си, но пък Марковски ми показа колко красив ръкопис имал! ... айде стига сме били уклончиви, търпеливи и приемливи за онези, които зад гърба ни плетат обесническото въже! Ай холан! Като не му уйдисва, да се разкара! Аз не съм тук заради чушкопека на баба му, нито заради НЕГО! Айде моля и вие бъдета по-така! Предният път пак вие ревахте от подобни екземпляри, а аз се местих барабар с вас из разни миталски форуми. Сега дойдох пак заради вас, МУЗА и този път не се прави на майка-светилница, че ще ви тегля на всички една дъълга и очарователна и ... няма и да вляза повече тук! Наричайте нещата с истинските им имена! Стойте си на позицията и ... аман от ДЕМОКРАТИ!
+1
Добре казано!Мъжка приказка от "огън" жена!