Автор Тема: Сполай ви!  (Прочетена 14994 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #15 -: 02 Юни, 2010, 22:01:54 »
0

Re: Сполай ви!
« Отговор #14 -: Днес в 20:43:35 »

    * Цитат
    * Промени
    * Премахни

0
Благодаря!

Ако сам се модерираш, няма да имаш проблем, повярвай ми! :)
« Последна редакция: Днес в 21:08:50 от Muza »
Информирай модератор   
...................

Това беше, което не си видял.

Сега, премахвам трите мои съобщения. Като видя, че си ме прочел, ще изтрия и това.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #16 -: 02 Юни, 2010, 22:43:38 »
+1

Meрси, Поли!

За теб!  *flower2* *drink11*

DINO MERLIN - DA TI KAZEM STA MI JE


:)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #17 -: 02 Юни, 2010, 23:03:16 »
+1
Поздрав за Поли и Муза  *flower2* *flower1*

Celine Dion - Pour Que Tu M'aimes Encore (100% Live In Boston Taking Chances Tour 2008) 720p HDTV
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

zlostyr

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 45
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +14
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #18 -: 03 Юни, 2010, 17:14:31 »
0
Не мога да разбера какъв е проблема на Елиса, след като има игнориране на потребители?
Сега на всички мнения на слатинския служител ми пише: "Потребителят е в списъка ти с игнорирани. Покажи ми публикацията."
Така няма нужда да чета никакви простотии и мога да игнорирам всеки, който не ми харесва...
« Последна редакция: 03 Юни, 2010, 17:18:03 от zlostyr »

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #19 -: 03 Юни, 2010, 19:41:43 »
-3
Да разбирам ли че значи мога да ти тегля една дълга сочна сръбска псувня !!! Няма да се счита като обида защото не ме четеш! :D
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #20 -: 03 Юни, 2010, 20:07:23 »
+1
За съжаление техниката още не е на ниво, да има датчик за алкохол. Като влезне някой с над 2 промила, да е автоматично MUTE.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #21 -: 03 Юни, 2010, 20:35:29 »
0
E, хайде сега казах кое е най-абсурдното в един краен вариант на подобен тип модериране и веднага се почна алкохол, тинтири минтири. И аз мога да кажа, че някои модератори така модерират и трият все едно че не са спирали да взимат "бело". :D
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #22 -: 03 Юни, 2010, 20:43:44 »
+2
Ами аз друго обяснение нямам на поведението ти. Ако наистина не си на градус, то положението е много кофти, направо ти съчувствам :)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #23 -: 03 Юни, 2010, 20:52:36 »
0
Ами аз друго обяснение нямам на поведението ти. Ако наистина не си на градус, то положението е много кофти, направо ти съчувствам :)
......................
Аз ще ти дам обяснение за разлика от теб! Този тип модериране - "аз съм ощипана мома и не чета вулгаризми" няма да проработи или ако проработи ще е по усмотрение на всеки кой кога ще го ползва.
Ще се натрупа много лицемерие и дипломация на двойните стандарти. От друга страна съм почти убеден, че всеки с нетърпение ще включва и изключва опцията когато му скимне, но винаги любопитството надделява и съм сигурен, че рано или късно всеки всичко ще прочете.
За мен понеже не съм такъв тип лицемер и не съм фен на никакъв тип цензура освен автоцензурата лансирана от Муза, веднага ще ти кажа, че аз всичко ще чета и нищо не искам да ми бъде спестено. Ще кажеш че съм мазохист ли? Не напротив и в критиката към мен намирам много конструктивни позиции. Определено аз ще чета всичко и на никой няма да слагам плюсове и минуси. Тези  упражнения за мен изглеждат като за детската градина.  8)
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #24 -: 03 Юни, 2010, 21:15:18 »
+1
Абсолютно си прав. Но когато проявите са инцидентни. Когато се получава лавина от простотии, тогава се получава задръстване с фекалии.

Когато има модериране, или +/-, се постига спиране на лавината. Защото го няма това "ти това, ама ти онова, пък ти еди кво си, да но алабала".

Иначе (но не съвсем всички) ще гледат. Много добра илюстрация за това е едно японско клипче, в което две момичета си ядат лайната от чаша за сладолед. Не е важно самото клипче, а това че има МНОГО други клипчета, които показват реакциите на хора, които го гледат (някой им го пуска на пе-це-то). Всички ахкат, охкат, повръща им се, но с ъгълчето на окото ГЛЕДАТ.

Ето например:

2 girls 1 cup Grandma reaction! Grandma Marlene.


Всеки сам да си направи изводите.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #25 -: 03 Юни, 2010, 21:32:09 »
-1
Сега ми скимна още нещо и ще го кажа с риск да кажеш, че вече съм пиян. Сетих се за една положителна черта на този тип модериране. Почваме да се плюем с някой "приятел" и в кулминационния момент аз му казвам: "Абе ти като толкова се възмущаваш от моите мнения защо ме четеш? Или си лицемер или си мазохист или ме харесваш!! :D Това покана за среща ли е?"
Тази опция като си помисля ще работи изцяло в моя полза. Ще си глътнат аргументите! :)
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #26 -: 04 Юни, 2010, 00:35:33 »
0
Много моля, Додо да заключи темата. Ако някой има нещо за коментар по случая, да си разкрие тема и да ме коментира там колкото си иска.

... и за финален акорд

!

 *sheep* *sheep* *sheep* *sheep* *sheep* *sheep* *sheep* *sheep*
 *sheep* *sheep* *sheep* *sheep* *sheep* *sheep* *sheep* *sheep*


dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #27 -: 04 Юни, 2010, 00:46:34 »
0
елисо :) виж тази тема и си решаваш всички проблеми:

http://www.fimoti.com/index.php/topic,99.0.html

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #28 -: 04 Юни, 2010, 01:58:57 »
0
елисо :) виж тази тема и си решаваш всички проблеми:

http://www.fimoti.com/index.php/topic,99.0.html


Благодаря, Додо, много си мил ... ! Няма да ми се наложи!

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Сполай ви!
« Отговор #29 -: 04 Юни, 2010, 03:04:13 »
+1
Додо, не съм по съветите, но не мога да се сдържа да не ти кажа, че ... когато един човек прави форум, той го прави,  създава го, но и го управлява, опитвайки се да го превърне в това, което иска да представлява. Точно затова е админ.
 ... В един театър, например има много актьори, сценографи, режисьори и т.н., но има и директор, който всъщност е админът. Длъжността му е чисто административна, но без него не се реализира нито 1 спектакъл  в завършен вид.  Да, актьорите трябва да се чувстват свободни, да имат всичко необходимо, предоставено им да творят, но трябва да има и някой, който да уволни бездарника, да смъмри некоректния спрямо останалите и т.н.  Трябва да се отърве от излишното и да остане само ценното, стойностното. Свободата е едно, демокрацията друго, свободията трето, а анархията четвърто. Помисли какво създаваш и в какво искаш да го превърнеш?! Какъви послания и идеи искаш да притежава това "творение". Не се страхувай да триеш, махай всичко, което прави твоя "театър" лош. Театъра е за актьорите и зрителите, но директора (админа) създава и крепи духът му!

Така постепенно този театър придобива свой стил, своя атмосфера, свой успех ... той се превръща в едно място -  позитивно или негативно, лошо или добро, уютно или не, успешно или неуспешно,  но за да бъде факт всичко това е нужна ясна цел, ясна позиция и няма как тя да бъде взета от 100 "разни хора с разни идеали".

Дано си ме разбрал правилно ... Та ще завърша с една мисъл на Роден, който не правел нищо кой знае какво за скулптурите си, освен че "взима един камък и маха от него излишното", но за да откриеш кое е излишното е нужен и мъъъничко талант ...
Но Роден е артист, ти си админ, на теб освен талант ти е нужен и  много и то твърд, като самия камък на Роден характер, за да не се превърнеш на финала ти в "излишното" .  Разбира се, опасно е да се превърнеш и в Пигмалион но по-добре влюбен в творението си Пигмалион, отколкото ...

Нали знаеш (или помниш) кога “цялата власт произтичаШЕ от народа и принадлежеШЕ на народа”?! Айде нЕма нужда ... повече от този експеримент! Това го видяхме до къде води ...

Съветите написа кака ти Елисса   :)
при това ... with love!  *drink7*
« Последна редакция: 04 Юни, 2010, 03:51:43 от elissa »