Автор Тема: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !  (Прочетена 85170 пъти)

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #45 -: 26 Октомври, 2012, 09:30:00 »
0
Scyther,учените какво се шокират,амче те НЛО-тата одавна са около Слънцето.
Само за м.октомври,я виж каква активност има  :o

UPDATE GIANT UFO near SUN, October 2012.mp4


Че дори и с планети идват  ::)

AIA 304, EIT 284, EUVI-B 195 (2012-01-17 06:51:56 - 2012-01-24 04:48:08 UTC)


 *rofl* *rofl* *rofl*

Ай за гостите !  *drink3*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #46 -: 26 Октомври, 2012, 12:22:04 »
0
Вие се хилите, ма знаете ли, че работното заглавие на сериала "Къде е Маги" било "Къде е Бети", но са го променили заради нас от прованса, щото "Къдеибети" се разбирало нееднозначно?...

Знаех си, че нещо не е както трябва, откак Имотко взе да се разлива като Нил напролет и взе да засенчва Начев и Горо взети заедно. А то какво било:

Цитат
Учените в ШОК! Гигантски НЛО атакуват Земята до дни!


Видяхте ли сега, защо са ми трите реда лютеница?
Ай, за новата власт! *drink4*

 *rofl* *rofl* *rofl*

Да не кацнат във Варна и тогава пряко предаване от там. Live ...
Ще е фокусът на новините "Варна- НЛО", НЛО - Варна " *rofl* *rofl* *rofl*
Пък и новата власт, ако я хареса за столица ...  *rofl*

Аз пък четох, че на 03.11 ще убият Обама, не беше уточнено къде.

« Последна редакция: 26 Октомври, 2012, 12:26:00 от Muza »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #47 -: 26 Октомври, 2012, 23:31:02 »
0
Пффффффффффф

Само още една демонстрация. Прииска ми се да разбера силата на магнитното поле на постояния магнит остлабва ли с времето и с колко. Пиша в google:
отслабва силата магнита
очаквайки страници с тези три думи.

Резултатите:
ТРЕВОЖНО! Магнитното поле на Земята УМИРА!
ЛЕЧЕБНАТА СИЛА НА МАГНИТИТЕ
Магнитен пръстен за отслабване само за 4.99 лв
Предстои ли смяна на магнитните полюси на Земята?
Магнитните наколенки – естествена алтернатива за лечение
Магнитни гривни за високо кръвно

а в първите 50 резултата няма нито един за физичните свойства на магнитите! Само простотии!

Опитвам на английски:
weakens strength magnet
Първият резултат е:
Will a magnet's magnetic field strength weaken over time?

Изводите за родната тъпотия си ги запазвам за мене си...

*drink6*

И внимавайте, самолетите ни "пръскат" 24/7/365!!! Може да се окаже вярно - резултатите са налице!

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #48 -: 27 Октомври, 2012, 11:21:28 »
0
Тууу може и за добро да е,бях ви написала една много лична и дълга изповед и какво направих не знам,натиснах погрешка нещо и всичко изчезна.Писано било да не продължа  :)
Ще съкретя писаното,пък дано ме разберете  *girl*
Тази година по ред причини аз и мъжа ми трябваше да гледаме племенниците си за един месец.
Младежа на 11 год.учи в частно швейцарско училище и един ден се върна с домашно по темата "Сами ли сме във Вселената" :o
Мъжа ми твърдо отказа да говори с него по темата с обяснението : - Говори с леля си  *scare*
В началото бих отбой естественно,защото дори не можех да си представя в БГ у-ще да се споменава за това.Започнах с обиколни въпроси и естествено поисках учебника за да видя колко дълбока е водата.Учебника естественно се намираше в шкафчето в училището,та първоначална помощ от никъде  :)
Питам свенливо и от далеч : - В какъв смисал скъпи дали сме сами ?
Отговор : - Има ли извънземни ?
Ами сега !  :o
Отговарям : – Ти нахвърли на едно лисче какво мислиш пък аз като се освободя ще поговориме  :)
В паника се обаждам по телефона и почети истерично започвам да обяснявам : – Какво да направя не ме предупредихте,че ще попадна в това положение и т.н. и т.н.
Отговора : – Ама спокойно,те ги учат,че в размисли като тези няма нищо лошо,дори си е в реда на нещата  :o
Аз: – Ама нали ако вземе да напише,че има извънземни и ще го вземат едва ли не за луд !
Отговор:– Не разбира се,няма нищо страшно по този начин ги учат да мислят креативно,например предишната им тема беше " Нашия спътник Луната,естествен произход ли има или е изкуствена"
Оооо ужас !
Не ме питайте с колко усилия от моя страна приключи това.  *rofl*
Разказвайки ви тази случка си мисля колко сме загубили с нашето прекрасно образование и как не можеме да говорим свободно по теми от този род.
Колко от съвременните българи са в състояние свободно и без притеснение да изказват мнение по такива теми и колко други българи,чели не дочели ще ги класифицират :
– Махи ги тези "лудите"  *girl*
Та в този ред на мисли за себе си смятам,че щом 11 годишните по света ги учат да говорят свободно и ние,би трябвало да можеме или поне да се опитаме да изказваме мнение, поне без обидни квалификации,едни към други   :)

Ай за образованието на младежите !  *drink3*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #49 -: 27 Октомври, 2012, 11:53:54 »
0
Сега ви препоръчвам да гледате филмите на Петър Петров Симеонов :
"Сериозно за НЛО : Фактите,които трябва да помним"
"Сериозно за НЛО 2 : Измамата "
Сценарист,режисьор,автор на специалните ефекти е П.Симеонов.
Това е една независима българска продукция,двата филма са с продължителност от по 155 мин.,но според мен си заслужава да се видят.
Това е сайта на П.Симеонов и може да ги видите тук.

http://peshakoff.com/?cat=54

Не очаквайте да ги гледате по някоя от нашите телевизии  *girl*

ПП. Извинявайте втория филм е с продължителност 223 мин.,бях забравила  :)
« Последна редакция: 27 Октомври, 2012, 12:02:49 от regata »
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #50 -: 27 Октомври, 2012, 12:44:17 »
0
А имаха ли час по "религия" ("изучаване" я на Библия, я на друга книга)? Защото трудно се съвместяват двете. Ако някой изкаже мнението, че е много по-вероятно да има извънземни, от това някой да е направил Земята за няколко дни преди 6000 години, става чуденка :)
Интересно и в кой клас ще имат тема "за или против абортите"?

Ай за магнитните наколенки (само сега за 59.90 лева с подарък масажор за тяло)!  *rofl*
*drink6*

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #51 -: 27 Октомври, 2012, 13:41:18 »
0
dodo2,училището е светско и нямат часове по религия.В Женева и в околностите на френска територия знам,че има и католически частни училища,които са осезаемо по евтини от това.
Дали там се учи религия или как се обучават децата не знам.
В това училище са предимно деца на работещите в CERN и хилядите международни организации намиращи се в Женева.
Направи ми впечатление,че от първи клас започват с два основни езикови предмета,англииски и френски,от трети клас включват и немски,след това не съм питала,ако те интересува ще попитам.
Обучението е целодневно,децата ги транспортират с бусчета от дома им до училището и обратно,хранят се в училището.Има две ваканции по две седмици за Коледа и Великден,предполагам съобразени с това,че тогава родителите им са в отпуск,а лятната ваканция започва на 01.07. и приключва около 25-27. 08.Също така имат доста малки ваканции по 3-4 дни,но тогава има възможност да посещават различни мероприятия организирани от училището срещу допълнително заплащане.
Не мога да взема отношение за сблъсака между религия и светско образование защото не съм се сблъсквала с проблема.
Също така нямам и отношение към магнитните наколенки или цената им,но ти може да споделиш мнението си за тях.
Забелязвам,че си доста по-осведомен от мен за магнитните наколенки,ако имаш отношение и към космодиска също не е лошо да споделиш,аз нямам нужните знания / за сега / .  *rofl* *rofl* *rofl*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #52 -: 27 Октомври, 2012, 19:56:34 »
0
Хахаха, на космодиск първата реклама (преди 16-17 години) съм я правил аз - "летящият дървен глист" (сърбинът искаше всичко да е "преку камеру", "пинк", да лети и т.н.) - и се получи голяма простотия. Обаче като го сложиш и ти става едно топло и ... о чудо, болката премина!

А тайната на магнитните наколенки е, че магнитът е от планетата Gootan, затова лекуват всичко - слагаш на коляното, а ти минава акнето! Тия кораби, които са се запътили насам, всъщност са търговски и носят магнити за доктор ЛЛЛЛЛЛивайн.

*drink6*

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #53 -: 28 Октомври, 2012, 09:12:10 »
0

Ох,ох Додо,разревах се от смях ........... *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl*
Усетих се,че ще дадеш допълнителна информация за наколенките и космодиска  *girl*

 *rofl* *rofl* *rofl*

 *drink6*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #54 -: 28 Октомври, 2012, 20:56:42 »
0
Кафемашината ми (само не може да говори) от днес ме известява за нещо... показва на екрана голям кръг с 8 триъгълничета в него и мига!

Първоначално не разбирах какво иска да ми каже, но след това се плеснах по челото - триъгълничетата приличат на летящите обекти на екрана на радар по филмите за извънземни (например Battlestar Galactica)! Кафемашината е уловила сигнал и е засякла армадата на космическите кораби, идващи от планетата Gootan!!!

Моля, уведомете всички свои познати, facebook, пишете по блогове и форуми - нека повече хора узнаят тази тревожна новина и поредното категорично доказателство, че нашествието на извънземните от Gootan е неизбежно!!!

*drink6*

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #55 -: 28 Октомври, 2012, 22:22:48 »
0
Додо,кафемашината ти е оракул !  *clap*
Я виж какво пишат хората  :o 
http://www.razkritia.com/199789/%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D1%8A%D0%BD%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%82-%D0%BD%D0%B0-4-%D0%BD%D0%BE%D0%B5%D0%BC%D0%B2%D1%80%D0%B8/

 *rofl* *rofl* *rofl*

От утре вместо зодиите ще трябва да четеме какво казва / мига / кафемашината на Додо !
Попитай я къде да се криеме от извънземните ?

 *drink6*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #56 -: 28 Октомври, 2012, 22:46:11 »
0
Няма как да я питам, както писах и по-горе - не може да говори.

Консултирах се с ръководството за екслоатация, има един знак за аларма, който наподобява подводница в море с вълнички. Най-вероятно това ще съобщи, когато дойде моментът, а именно - да се крием под вода.

От таен радио канал учените от MIT заедно с агенти от ЦРУ са разкодирали и разбрали, че водата действа на жителите на Gootan както сярнaта киселина на нас, защото материята им се базира в основата си на нещо като сапун.

Разпространявайте спешно и тази новина! Ако всеки каже на 5 познати и всеки познат на други 5 познати, до 04.11.2012 може да иформираме цялото население на Земята, а това може да се окаже решаващо в победата ни при войната с нашествениците от Gootan!!!

*drink6*

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #57 -: 29 Октомври, 2012, 00:14:09 »
0
Кислорода има парамагнитни свойства ,т.е. влияе се от магнитно поле  и магнитните наколенки,както и наложените магнити по човешкото тяло влияят на кислорода в кръвта,подобрявайки дишането на клетките.Така намалява или изчезва болката и който има някъде болежка може да си опре един магнит да му отмине. Това е съвсем сериозно и изпитано лично,освен ако ефекта не се е дължал на плацебо,което при лични експерименти няма как да се установи.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #58 -: 29 Октомври, 2012, 04:27:31 »
0
Кислорода има парамагнитни свойства ,т.е. влияе се от магнитно поле  и магнитните наколенки,както и наложените магнити по човешкото тяло влияят на кислорода в кръвта,подобрявайки дишането на клетките.Така намалява или изчезва болката и който има някъде болежка може да си опре един магнит да му отмине. Това е съвсем сериозно и изпитано лично,освен ако ефекта не се е дължал на плацебо,което при лични експерименти няма как да се установи.

хехехех, Фло, голям сладур си! падам от смях!  *yahoo* *yahoo* *yahoo*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !
« Отговор #59 -: 29 Октомври, 2012, 12:35:02 »
0
Кислорода има парамагнитни свойства ,т.е. влияе се от магнитно поле  и магнитните наколенки,както и наложените магнити по човешкото тяло влияят на кислорода в кръвта,подобрявайки дишането на клетките.Така намалява или изчезва болката и който има някъде болежка може да си опре един магнит да му отмине. Това е съвсем сериозно и изпитано лично,освен ако ефекта не се е дължал на плацебо,което при лични експерименти няма как да се установи.

Да приемем, че влияе на кислорода. От тук обаче не следва, че влияе положително на организма, със същия успех може да влияе отрицателно. По същия начин всички обяснения за "вредни" въздействия, може да са положителни. А всъщност в 99% от случаите има пренебрежимо въздействие.

Например, средностатистическият конспиратор относно магнита би казал:

Магнитите се произвеждат от международните корпорации с цел огромни печалби в кооперация с организации като Илюминатите и Флуоресцентите! Заобиколени сме от магнити - по хладилниците, ipad-ите, чанти, несесери и други. Магнитното поле влияе на атомите на кислорода, а както е известно, това е жизненоважен елемент за функционирането на човешкия организъм! По този начин, насочвайки молекулите на кислорода в определена посока, източват нашата жизнена енергия в техни секретни бази под земята - известно е за такива в Лос Аламос (Ню Мексико) и много други, включително в Европа и Азия.

*drink6*