Форум за имоти > Имоти

Съвет

<< < (6/6)

imotko:
Такааа, да помислим. Схематично и набързо. Първо - кварталите въобще не са равностойни. Гоцето е на 5 минути от НДК, а Младост-2, особено пък тоя блок, е на майната си в полето; може и да те устройва, зависи къде /и докога/ работиш.  Помисли.
Второ - много са високи етажите, да не ти писне всеки ден по 5-6 пъти нагоре-надолу. На мен определено би ми писнало. Но при земетресения е хубаво - люш-люш на аванта. Като спре асансьора също е полезно за сърцето. За този, дето е 15/15 - последните етажи са огромен минус, когато тръгнеш да продаваш нещо, 17-ти етаж също е сериозен минус. Каквото и да купиш сега, все ще го продаваш някога.
Мен ако питаш, потърси още; в изборни години няма много сделки и може да има по-голямо предлагане. За цените нищо не коментирам, тях може да си ги сравняваш по квартали или с други оферти, за този тип имоти не се чувствам компетентен.

dj118:
И аз се замислих за етажа, но сега където ми е квартирата е на 19-тия етаж в ЕПК и от 3 години близо не съм имал проблеми, нито с анасьорите, нито с нищо, единствен недостатък е че асансьорите се чакат доста време понякога. Иначе всичко си е ОК.

Преди това бях на 2-рия етаж, едно че мястото беше такова, че всеки можеше да наднича през прозорците вътре, а и 2-пъти ме окрадаха там, един път ми свалиха 2 ризи от въжето на терасата(на 1-вия етаж под мен бяха с решетки на балкона), вторият път бяха влезнали чак вътре и ми бяха разровили, без да взимат нищо, но достатъчно да ме уплаши гледката като се прибера. Да не говорим че до мен имаше един нов блок и се гледахме със съседите.

За това се замислих за етажа, например при първото предложение също в момента строят нов блок и тези които са до 7-8-ми етаж гледката им е безвъзратно загубена, и гледат само стена. Поне така шанса някой да ми скрие гледката е много по-малък. Все си мисля, че между двете злини да чакаш повече асаньора или да ти скрият гледката и ослънчаването и да играете белот през балкона със съседите, 1-вото е по-малката злина. А си е подтискащо да няма светлина и да гледаш само стена срещу теб, вместо да е слънчево и светло и да си гледаш планината срещу теб.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия