Форум за имоти > Имоти

Мнение за една къщичка..и други красиви неща от живота

<< < (2/12) > >>

regata:
Ивел,хубавото си е хубаво  :D
Например,аз бих се чувствала добре в тази къщичка  *girl*
Ето нещо не толкова луксозно,но съвсем постижимо.Този комплекс от пътя изглежда ужасно,но вътре си е екстра.

http://www.luximoti.bg/Apartamenti_v_Bulgaria/AD3146BG_Apartament_prodava_blizo_do_Sozopol.html

regata:

--- Цитат на: Ivel в 21 Декември, 2012, 16:34:06 ---
--- Цитат на: regata в 21 Декември, 2012, 16:11:17 ---Ивел,хубавото си е хубаво  :D
Например,аз бих се чувствала добре в тази къщичка  *girl*
Ето нещо не толкова луксозно,но съвсем постижимо.Този комплекс от пътя изглежда ужасно,но вътре си е екстра.

http://www.luximoti.bg/Apartamenti_v_Bulgaria/AD3146BG_Apartament_prodava_blizo_do_Sozopol.html

--- Край на цитат ---


Къщите малко ми се струват бункерен тип, сигурно някои албански архитект ги е пипал малко. И са близко една до друга, иначе другото е добре. Озеленяването, пътеката, като цяло е добре.

--- Край на цитат ---



От пътя изглеждат точно като бункери,но не са никак зле.
Построени са в парцел от 20 дек. и имат много екстри.Клюките са,че всички собственици са руснаци.
Лятото го гледахме комплекса,заради таксите за управление и имаше доста апартаменти за продажба.Сега виждам,че е останал един и още 3 самостоятелни къщи.
Руснаците кръжаха на рояци за да купуват имоти в района това лято,явно са го изкупили.

global:

--- Цитат на: Ivel в 21 Декември, 2012, 16:34:06 ---
--- Цитат на: regata в 21 Декември, 2012, 16:11:17 ---Ивел,хубавото си е хубаво  :D
Например,аз бих се чувствала добре в тази къщичка  *girl*
Ето нещо не толкова луксозно,но съвсем постижимо.Този комплекс от пътя изглежда ужасно,но вътре си е екстра.

http://www.luximoti.bg/Apartamenti_v_Bulgaria/AD3146BG_Apartament_prodava_blizo_do_Sozopol.html

--- Край на цитат ---


Къщите малко ми се струват бункерен тип, сигурно някои албански архитект ги е пипал малко. И са близко една до друга, иначе другото е добре. Озеленяването, пътеката, като цяло е добре.

--- Край на цитат ---



Мен ме кефят скулптурите на конете. Интересно дали има такива на жаби, гъски, или на гъби в комплекса?  *rofl*(Майтап, бе!)
Иначе Анел имат ли нещо общо с хотел „Анел” в София? (Щот ложи-можи, рицари и прочие...)

global:

--- Цитат на: Ivel в 21 Декември, 2012, 16:46:12 ---
  От тези руските фотографии на мен любимата ми е тази (обърнете внимание как са я назвали) -

На празднике оленевода.



--- Край на цитат ---


На първо четене, "Жажда", "Циганско щастие"...

BulCan:
Къщата се отказах да я гледам, като видях цената... Фотографиите са много добри. От една седмица си играя да обновявам постоянната "изложба" на разни мои снимки от интересни места у дома, оказа се доста работа - в крайна сметка избрах около 120 парчета и ги дадох да се принтват на 49 Х 32, после играчка с рамкиране (слагам им едни лайсни от прозрачно пвц отгоре и отдолу само - искам минимум рамка и да няма стъкло). До момента съм направил и окачил 30, за другите като намеря време :) Опитах се да пусна някои като прикачени файлове, но има ограничение, намалих ги и ще пусна няколко в 3-4 последователни поста.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия