Автор Тема: Въпрос.:срещу кого протестира председателят на парламента ?  (Прочетена 61032 пъти)

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил


Г-жа Цачева на протест в Банско.Е ли е България парламентарна република и срещу кого протестира председателя на парламента,когато олицетворява властта в страната и механизмите на нейното управление? Не е ли това най-циничната форма на демагогия?

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
”Срещнах се с членовете на Инициативния комитет и съм тук, за да подкрепя славата на Банско - европейска и световна, което е възможно, ако тези справедливи искания се изпълнят. Хареса ми логото на протеста ”Да отворим пътя към планината”.

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
"Председателят на Народното събрание Цецка Цачева се включи в събота в протеста на банскалии с искане за втори кабинков лифт и нови писти в Пирин, съобщи пресцентърът на общината. Тя за кратко зае място и в блокадата на пътя към Банско, която се провежда за втори пореден ден от местните жители. На пътя излезе и депутатът от ГЕРБ, бивш кмет на Разлог, Любен Татарски."

Значи, включила се била в протеста ,даже заела място и в блокадата;) макар и за кратко.
Протеста не е ли срещу властта? Щото журналистите го определят на протест ,а не митинг в подкрепа на партията. Цачева да не би да дава заявка за българския Кромуел ,като борец за парламентарната власт, щото няма никаква и седи на президиума да дрънка звънчето само?

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
E, а Татарския е даже председател май на регионалната комисия в същия тоя парламент, що и Цецка да не се включи. Малко време има до изборите, а две-три лифтчета си му трябват на Банско. И една водородна бомба му трябва също, та да ни отърве от цялата тая лакомия, селяния и простотия и от банските отровни механи тоже.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
E, а Татарския е даже председател май на регионалната комисия в същия тоя парламент, що и Цецка да не се включи. Малко време има до изборите, а две-три лифтчета си му трябват на Банско. И една водородна бомба му трябва също, та да ни отърве от цялата тая лакомия, селяния и простотия и от банските отровни механи тоже.

На Банско му трябва една тройна ограда от бодлива тел когато стане град-държава. И много строг визов режим за българо-румъно-македонската паплач, руската сволачь и всякаква подобна измет.
Разбра ли сега какво му трябва на Банско кретен нещастен.

И едно 9,2 по Рихтер с епицентър София му трябва на Банско.
« Последна редакция: 29 Декември, 2012, 21:54:25 от Невидимко »

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Додо, много мерси, че с тия чашки куца работа.
А поста на Невидимко доказва, че за Банско като цяло, за банскалии и за цялата там инвеститорско-спекулантска напаст, една водородна бомба едва ли ще бъде достатъчна. Ще трябват две-три. Всичкото там да се затрие, само Пирина да остане.

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Това властта да протестира против себе си  има медицинско определение: шизофрения.
Обаче се чудя дали се правят на луди или са луди, щото електората им е такъв.
« Последна редакция: 29 Декември, 2012, 22:27:24 от Фло »

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Додо, много мерси, че с тия чашки куца работа.
А поста на Невидимко доказва, че за Банско като цяло, за банскалии и за цялата там инвеститорско-спекулантска напаст, една водородна бомба едва ли ще бъде достатъчна. Ще трябват две-три. Всичкото там да се затрие, само Пирина да остане.

Нали ти казах 9,2 по Рихтер с епицентър София. Голям цирк ще е. Тъкмо после перничани ще си направят нов квартал под Витоша. Много се кефя когато софийски педали умират от злоба и завист. А 2-ра кабинкова въжена линия ще има. Дано от догодина цените в Банско да станат поне петорни от сегашните така ганьовците сами ще се откажат да идват.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил

Значи, включила се била в протеста ,даже заела място и в блокадата;) макар и за кратко.
Протеста не е ли срещу властта? Щото журналистите го определят на протест ,а не митинг в подкрепа на партията. Цачева да не би да дава заявка за българския Кромуел ,като борец за парламентарната власт, щото няма никаква и седи на президиума да дрънка звънчето само?

Фло, такива глупости пишеш че не за вярване. Протеста не е срещу властта а контрапротест на протеста на 20-те уж зелени платени активисти на Орлов мост които бяха проти изграждането на 2-ра кабинка.
Ей аз до ден днешен никога не съм гласувал за нищо, но ако Бойко уреди изграждането на 2-рата кабинка, аз и цялата околия само за него ще гласуваме.
За останалите партии и техните избиратели от София 9,2 по рихтер в момента в който герберите са на конгрес в Банско.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Едната агитка срещу другата. Левски vs ЦСКА. Банско vs София.
Пристанището си има кораби, а Сънито щяха да правят изкуствени острови. Следващите 2 агитки може би там ще са?
Не ми са ясни организациите на агитките и т'ва си е, и ме избива на конспирация.  :D
Избори идват, пък Банскалии са щедри, ще я почерпят хората.

Ай  *whiskey* *whiskey2* *whiskey3* *whiskey4* с новите емотикони!


Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Абе Невидимко,може да протестираме и контра- протестираме аз и ти и още милиони граждани ,щото нямаме други средства да решим проблема щом е властови/разрешение или забрана на нещо/ ,не сме облечени с власт до го направим ,освен с протести да приканим властта да реши проблема.Когато властта обаче протестира и контра протестира ,това е или заиграване с идиотите гласоподаватели или самата власт е идиотска. В конкретния случай предположението "или" даже е неподходящо.
« Последна редакция: 30 Декември, 2012, 11:01:04 от Фло »

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Абе Невидимко,може да протестираме и контра- протестираме аз и ти и още милиони граждани ,щото нямаме други средства да решим проблема щом е властови/разрешение или забрана на нещо/ ,не сме облечени с власт до го направим ,освен с протести да приканим властта да реши проблема.Когато властта обаче протестира и контра протестира ,това е или заиграване с идиотите гласоподаватели или самата власт е идиотска. В конкретния случай предположението "или" даже е неподходящо.

Фло, да те попитам, защо зачекваш тема и проблем от които ама бъкел не разбираш? Само защото си против властта ли или заради самият проблем? На мене ми писна да гледам в анадола как всеки разбира от всичко. Ти например стъпвал ли си някога на ски и виждал ли си планината отблизо? ай сиктър бе...

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Аз мисла да организирам протест срещу  влошеното напоследък качество на чилийското вино и особено на Мераклийското! Ша покана Сахибата щот той нагъва мноу яко от него и сигурно тва го вълнува и ша ма подкрепи!
Ако са съберем повече хора, отиваме пред Билата или пред Кафланда  и докат не на подкупат с гореспоменатите течности, нема да си ходим и ша викаме "Мноу  сме! Силни  сме!  Искаме мезе!" *rofl* *rofl* *rofl*

А инак секи такъв протест с участието на политици е долнопробно заиграване с нежните чуства на не особено интелигентния електорат.
От римско време насам, нищо ново! Разделяй и владей! Хляб и зрелища!.....И зад сичко тва - Пари...Интереси...Пари...Интереси....и пак Пари!
 *whiskey*
Ас съм българче.......

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Абе Невидимко,може да протестираме и контра- протестираме аз и ти и още милиони граждани ,щото нямаме други средства да решим проблема щом е властови/разрешение или забрана на нещо/ ,не сме облечени с власт до го направим ,освен с протести да приканим властта да реши проблема.Когато властта обаче протестира и контра протестира ,това е или заиграване с идиотите гласоподаватели или самата власт е идиотска. В конкретния случай предположението "или" даже е неподходящо.

Фло, да те попитам, защо зачекваш тема и проблем от които ама бъкел не разбираш? Само защото си против властта ли или заради самият проблем? На мене ми писна да гледам в анадола как всеки разбира от всичко. Ти например стъпвал ли си някога на ски и виждал ли си планината отблизо? ай сиктър бе...

Щом питаш и не си разбрал ще ти обясня. Изобщо не зачеквам ските,лифтовете и какво да е в Банско или планината. Зачеквам темата за хвърлените на вятъра пари на данъкоплатците за издръжка на идиотската власт,която прави на идиоти същите тези  данъкоплатци протестирайки или контра -протестирайки срещу себе си .Утре същата власт ще оглави и овладее протести срещу себе си по всеки повод и без повод за да няма никакъв резултат.