За всичко останало > Строителство и ремонти

Санирането. За и против. Аргументи.

<< < (9/9)

darkside:
Маранди, не си отивай брато!....В тва няма смисъл. Просто сички требва да смекчим тона.
Не знам дали си луд, или гениялен.  Ледът  е мноу тънък между двете състояния.И аз не знам дали съм луд.....Едва ли съм нормален според приетите стандарти.
Въобще "стандартен" ми звучи кат "конфекция" а па тва е мръсна дума.
Сичко е мноу относително.
Четох ти некои от статиите. Харесват ми. Те дават Пътя и понекога Начина.
Но мисля, че идеите ти са на тоа етап неизпълними. Не защото е невъзможно.......хората стъпиха на Луната и скоро и на Марс ще идат.....А щото съм разбрал едно нещо: никой нема за цел да запази и спаси България!....Точно обратното - ти сам си написъл какъв ресурс има още за Крадене....докато не превърнат таа земя в полупостиня нема да спрат. Двигатела на целата таа работа е Безкрайната Алчност на Едни Хора и пълната загуба на морал! Нема връщане назад според мен.
Цигани и Сеч е близкото бъдеще...

Може би обаче, в момента  на държавния волан имаме нужда от некой луд, щот "нормалните" ги видехме....ето определение за луд:
Човек с принципи и морал, идеалист, поставил благото на  България над собствения си материален интерес.
Имаше такива.....единия загина на Вола, другия на едно бесило край София...и други е имало!
Ма сега НЕМА! Щото сички виждат кво става и никой истински почтен човек не би са забъркал в таа воня наречена "политика"! Само негодници гравитират около властта, вервайте ми! Мисълта за Кокала е ослепителна...по-силна от инстинкта за самосъхранение!

И по темата:
Отивам да санирам! Тва е заплаха за вашия имот! *scare*...По-страшно от терористичен акт!... *yahoo* *yahoo* *yahoo*

Ivel:
Сигурно много от Вас са я чели вече тази статийка, но за мен е нова и затова реших да я споделя, още повече че в нея е пълно с компроментирано санирани фасади, снимков материал и разяснения, защо е станало така.

ГРЕШКИ ПРИ ПОЛАГАНЕ НА ТОПЛОИЗОЛАЦИОННИТЕ СИСТЕМИ

http://stroiteli.bg/php/statiq.php?id=10

nachev:

--- Цитат на: Ivel в 30 Януари, 2013, 11:51:36 ---Сигурно много от Вас са я чели вече тази статийка, но за мен е нова и затова реших да я споделя, още повече че в нея е пълно с компроментирано санирани фасади, снимков материал и разяснения, защо е станало така.

ГРЕШКИ ПРИ ПОЛАГАНЕ НА ТОПЛОИЗОЛАЦИОННИТЕ СИСТЕМИ

http://stroiteli.bg/php/statiq.php?id=10

--- Край на цитат ---

Не бях го чел това и ми беше интересно.
Дори обстоятелството, че вероятно това е някаква форма на реклама на Баумит не ми беше неприятно.
Добри са им продуктите. И скъпи, разбира се.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия