Автор Тема: Санирането. За и против. Аргументи.  (Прочетена 44857 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Санирането. За и против. Аргументи.
« Отговор #30 -: 13 Януари, 2013, 17:53:57 »
0
марандуньо, точно на сайтовете на investor да гледаш числа за посещения, показва колко си невеж в занаята :) Сметни сумата на посещенията по статии и сравни с това което ти пише за "блога" общо и се изненадай. Отделно самите числа са верни като за рекламодатели. А този "блог" ако не беше там, а си беше направил сайт, щеше да имаш по 10 посещения на "статия", 1 - ти и 9 - разни роботи.
fimoti.com не е "проект", не е "мой" и няма цена, защото няма приходи, къде я гледаш тази цена, в някоя простотия на уеба ли? *rofl*
Този така наречен от теб проект има досега многократно повече уникални посещения от твоята тъпня. Твоя статия от преди месец е събрала 4480 "посещения", (като едно посещение в investor не е като едно истинско посещение), а през това време за месец т.нар. ПРОЕКТ има 29000 уникални и 280,000 посещения на различни страници. За два пъти по-малък период от оня "блог" тук има 6 милиона посещения. И както и друг път съм отбелязвал, нещо което важи за теб, го приписваш на другите - в случая теб май нещо те е яд.
От всички тук, май само ти се интересуваш от посещения, сякаш е много важно кой ти е прочел поредната простотия. Но то на някои руси, за да се чувстват значими, друго не им остава (дали им се смеят докато четат, е без значение). Този сайт тук е направен, хората които искат да си говорят, а колко го четат на мен лично ми е през ****, съмнявам се и на някой друг да му пука (аз от две години не бях поглеждал статистиката).
Ти си на всяка манджа непомпетентна мерудия, а се опитваш да го вменяваш за другите. Върви да строиш кораби и совалки.
*drink6*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Санирането. За и против. Аргументи.
« Отговор #31 -: 13 Януари, 2013, 18:40:23 »
0
марандуньо, точно на сайтовете на investor да гледаш числа за посещения, показва колко си невеж в занаята :) Сметни сумата на посещенията по статии и сравни с това което ти пише за "блога" общо и се изненадай. Отделно самите числа са верни като за рекламодатели. А този "блог" ако не беше там, а си беше направил сайт, щеше да имаш по 10 посещения на "статия", 1 - ти и 9 - разни роботи.
fimoti.com не е "проект", не е "мой" и няма цена, защото няма приходи, къде я гледаш тази цена, в някоя простотия на уеба ли? *rofl*
Този така наречен от теб проект има досега многократно повече уникални посещения от твоята тъпня. Твоя статия от преди месец е събрала 4480 "посещения", (като едно посещение в investor не е като едно истинско посещение), а през това време за месец т.нар. ПРОЕКТ има 29000 уникални и 280,000 посещения на различни страници. За два пъти по-малък период от оня "блог" тук има 6 милиона посещения. И както и друг път съм отбелязвал, нещо което важи за теб, го приписваш на другите - в случая теб май нещо те е яд.
От всички тук, май само ти се интересуваш от посещения, сякаш е много важно кой ти е прочел поредната простотия. Но то на някои руси, за да се чувстват значими, друго не им остава (дали им се смеят докато четат, е без значение). Този сайт тук е направен, хората които искат да си говорят, а колко го четат на мен лично ми е през ****, съмнявам се и на някой друг да му пука (аз от две години не бях поглеждал статистиката).
Ти си на всяка манджа непомпетентна мерудия, а се опитваш да го вменяваш за другите. Върви да строиш кораби и совалки.
*drink6*

Приемам ти критиката и това в черничкото, дет' ти болднах ще видиш, че разликата е около -20%, което все пак е нормално.

Влиза някой, абониран - поглежда, че няма нищо ново писано и си излиза, без да чете нещо, което вече е чел.

П.П. Уточнявам, че конкретния блог, който постоянно ти вади очите няма комерсиална цел. Чете се бутиково само от медии, а после и от политици, които светкавично ви променят политиката на страната.

Мога да ти давам примери до утре какви какви катаклизми предизвиквам в управлението на страната ви само през една моя статия кат' се появи. После го гледате по всички "новини" кат' БТВ-ту, ТВ7, БНТ и прочие.

Не парадирам с нищо и не ми е това целта. Стопирах ви влизането в Еврозоната, което щеше да е пагубно за България, може да видиш датите, когато подех кампанията, влязох ви малко и в пазара на монополистите и там се случиха катаклизми ( като при цените на лекарствата ви ).

Пиша нещата "иносказателно" и да се четат между редовете за всеки, който има завършен 4-ти клас поне.

Сега ви работя по макро-то на Държавата, после ще ви вляза и на микро ниво.

Не се имам за никакъв. Обикновен пИдераст съм, както би казал Барби. Толкова мога да ви помогна за момента. Някой ден, ако съм жив - ще ви помагам повече - просто за момента това ми е ресурса време/без пари, който мога да отделя на Обществото.

После влизат цели екипи от тесни специалисти и ви разработват написанато в ТВ формат или тип вестник. Не търся авторски права и пари от Българи никога няма да взема за анализите си.

Правя ви го безвъмездно като дълг към всички вас. Нямате все още топ-анализатори и това е проблем, защото не можете да оценявате как се смята риск-мениджъмънт и прочие "дреболии" по всеки проект.

П.П. Извинявам се, ако съм те засегнал с проекта. Просто "тъчем" в различни сегменти и никога съм нямал за цел да правя "масовка". По-скоро конкретния проект, който визираш е мега-тясно сегментиран за точно определена аудитория, която вече има ресурса ( който аз нямам ) да ви го "сапуниса" под формата на "новини", които да гледате/четете после.

Т'ва е идеята на проекта и засега работи безотказно.

Поздрави! И за Империята ( БГ )  *drinks*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Санирането. За и против. Аргументи.
« Отговор #32 -: 13 Януари, 2013, 18:44:09 »
0
Ако не желаеш повече да ти пиша в проекта може просто да ми го кажеш директно.

Не съм чак толкоз изперкал, както ме изкарвате и ще се съобразя веднага. Безсмислено тази енергия и време, която се хаби да се ползва в подобна посока.

Винаги се радвам, когато нещо се гради, а не само-унищожава.

П.П. Та, кажи ДА/НЕ и толкоз. Кат' ми напишеш НЕ - повече няма да ме видиш и дано Русото ви е бил "проблема".

Просто и преди съм казвал бях поканен няколко пъти лично и затова приех да отделям част от времето си за твоя проект, предвид уважението, което изпитвам към тия, които ме поканиха.

Поздрави и успех!

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: Санирането. За и против. Аргументи.
« Отговор #33 -: 13 Януари, 2013, 18:55:20 »
0
Някой ден, ако съм жив - ще ви помагам повече - просто за момента това ми е ресурса време/без пари, който мога да отделя на Обществото.

После влизат цели екипи от тесни специалисти и ви разработват написанато в ТВ формат или тип вестник. Не търся авторски права и пари от Българи никога няма да взема за анализите си.

Правя ви го безвъмездно като дълг към всички вас. Нямате все още топ-анализатори и това е проблем, защото не можете да оценявате как се смята риск-мениджъмънт и прочие "дреболии" по всеки проект.


Уаау, силно казано, ашкулсун !!
« Последна редакция: 14 Януари, 2013, 08:30:13 от Ivel »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Санирането. За и против. Аргументи.
« Отговор #34 -: 13 Януари, 2013, 19:13:22 »
0
Някой ден, ако съм жив - ще ви помагам повече - просто за момента това ми е ресурса време/без пари, който мога да отделя на Обществото.

После влизат цели екипи от тесни специалисти и ви разработват написанато в ТВ формат или тип вестник. Не търся авторски права и пари от Българи никога няма да взема за анализите си.

Правя ви го безвъмездно като дълг към всички вас. Нямате все още топ-анализатори и това е проблем, защото не можете да оценявате как се смята риск-мениджъмънт и прочие "дреболии" по всеки проект.


Уаау, силно казано, новият CEO-Робин Худ, ашкулсун !!

От 1 месец ви тече вече по всички медии "кампанията" по горите, от предпоследната статия, която пуснах.

Пак казвам - не парадирам с нищо, просто помагам, за момента няма кой - кат' видя поне 10 подготвени на топ-ниво - Русото с кеф ще пукне и ще предаде щафетата.

Всичко е безвъзмездно, защото си обичам "шибаното" БГ и хората, които се имат за такива.

П.П. Много съм зациклил със следващата статия, ама днес успях малко да поработя и по нея, докато четях какъв пИдараст съм бил, от хора, които даже не са ме и виждали  *girl*

Чезвам - хубава вечер от мИня. Дано Додо успее да намери време и да ми напише едно ДА/НЕ.

Успех!

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Санирането. За и против. Аргументи.
« Отговор #35 -: 13 Януари, 2013, 19:15:05 »
0
П.П. Уточнявам, че конкретния блог... Чете се бутиково само от медии, а после и от политици, които светкавично ви променят политиката на страната.

Не парадирам с нищо и не ми е това целта. Стопирах ви влизането в Еврозоната

Обикновен пИдераст съм, както би казал Барби.

Ако с почерненото не се шегуваш, а наистина си вярваш, искрено ти препоръчвам да посетиш специалист. :)
Напиши, че Земята се върти около Слънцето и после парадирай, че тя го прави защото ти си го писал в бутиковия блог. Ще се чувстваш като Бог.

А за последното не знам така ли е, но определено ти липсват ласки (женски или мъжки - все тая).

Ай за империята  *drinks*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Санирането. За и против. Аргументи.
« Отговор #36 -: 13 Януари, 2013, 19:50:14 »
0
П.П. Уточнявам, че конкретния блог... Чете се бутиково само от медии, а после и от политици, които светкавично ви променят политиката на страната.

Не парадирам с нищо и не ми е това целта. Стопирах ви влизането в Еврозоната

Обикновен пИдераст съм, както би казал Барби.


Ако с почерненото не се шегуваш, а наистина си вярваш, искрено ти препоръчвам да посетиш специалист. :)
Напиши, че Земята се върти около Слънцето и после парадирай, че тя го прави защото ти си го писал в бутиковия блог. Ще се чувстваш като Бог.

А за последното не знам така ли е, но определено ти липсват ласки (женски или мъжки - все тая).

Ай за империята  *drinks*


За да не бъда голословен:

 България - Вечните богатства ( Природата - част 1-ва )

http://marandi.blog.bg/biznes/2012/09/20/bylgariia-vechnite-bogatstva-prirodata-chast-1-va.1001524

--------------------------------------------

Погледни дата кога е писана и кога започна масовата кампания по медиите с материали. Вече минаха над 200 репортажа и около 20 специализирани предавания, под формата "зелена" енергия, как се изсичат Карпатите и прочие.

П.П. Логично пиша нещата без да нападам никого, понеже ще ми се изсипе ДАНС и МВР, взети заедно в къщи. Затова никого и за нищо не съм съдил в "материалчетата". Просто не се имам за Господ, за да го правя.

Вече имате и смяна на шефа в Агенцията по горите от няколко дни.

Понякога е нужно да може да се чете между редовете, но толкова предавания след датата на публикиване и толкоз гръмнали скандали "кат' дюни ( горски фонд ) - Валя Ахчиева пък ви направи предаване за училщния горски фонд в 2 части след статията ми.

А, тя е разследваща журналистика и е професиналист. Всеки може да напише в гугъл: Кой сече вековните гори на България в нейното преддаване по БНТ - т.е. Валя Ахчиева.

Открито - 19 декември 2012: Продължение на темата кой сече вековните дървета в Западна Стара планина

http://bnt.bg/bg/productions/69/edition/27772/otkrito_19_dekemvri_2012_prodyljenie_na_temata_koj_seche_vekovnite_dyrveta_v_zapadna_stara_planina
-------------------------------------------------------------
Безсмислено е да ви давам повече примери - всеки нормален човек може да сравни датите, кога съм публикувал статията си и после изригналата реакция в Обществото.

П.П.П. Винаги ще помагам, стига да не съм пукнал и да мога.

Успех!

П.П. Додич, питах, че човешки ДА/НЕ? Ще се съобразя веднага с твоето решение.
« Последна редакция: 13 Януари, 2013, 19:55:06 от marandi »

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Санирането. За и против. Аргументи.
« Отговор #37 -: 13 Януари, 2013, 20:14:32 »
+1
Чета "Сиренето. За и против. Аргументи." Влизам, очаквам някакви салати, туршии

пък то - мазилки и лепила. Разгеле, дошли сте си на думата!
Ай ви за империята!  *drink4*

Предполагам, че никой няма да се разсърди, ако отделиш постовете за "сиренето, салатите и туршиите" в друга тема, името и вече си избрал  :) .

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Санирането. За и против. Аргументи.
« Отговор #38 -: 13 Януари, 2013, 20:22:51 »
+1
Т'ва вече ми преля чашата на търпението  :) *rofl*

Дал съм дати, линко-ве, фактология, конкретика на всеки въпрос и прочие - насреща си имам отношение - ад хонеминем:

http://bg.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem

П.П. Искам специално да се извиня на моя приятел Булкан и повече няма да пиша в този форум.

Бъдете здрави!

Благодаря на всички за критиката и подкрепата! Успех!  *drinks*

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Санирането. За и против. Аргументи.
« Отговор #39 -: 13 Януари, 2013, 22:00:14 »
0
Доста беше комплексарско да гоните човека. Не беше направил нищо лошо.

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Санирането. За и против. Аргументи.
« Отговор #40 -: 14 Януари, 2013, 08:14:18 »
+1
Маранди, не си отивай брато!....В тва няма смисъл. Просто сички требва да смекчим тона.
Не знам дали си луд, или гениялен.  Ледът  е мноу тънък между двете състояния.И аз не знам дали съм луд.....Едва ли съм нормален според приетите стандарти.
Въобще "стандартен" ми звучи кат "конфекция" а па тва е мръсна дума.
Сичко е мноу относително.
Четох ти некои от статиите. Харесват ми. Те дават Пътя и понекога Начина.
Но мисля, че идеите ти са на тоа етап неизпълними. Не защото е невъзможно.......хората стъпиха на Луната и скоро и на Марс ще идат.....А щото съм разбрал едно нещо: никой нема за цел да запази и спаси България!....Точно обратното - ти сам си написъл какъв ресурс има още за Крадене....докато не превърнат таа земя в полупостиня нема да спрат. Двигатела на целата таа работа е Безкрайната Алчност на Едни Хора и пълната загуба на морал! Нема връщане назад според мен.
Цигани и Сеч е близкото бъдеще...

Може би обаче, в момента  на държавния волан имаме нужда от некой луд, щот "нормалните" ги видехме....ето определение за луд:
Човек с принципи и морал, идеалист, поставил благото на  България над собствения си материален интерес.
Имаше такива.....единия загина на Вола, другия на едно бесило край София...и други е имало!
Ма сега НЕМА! Щото сички виждат кво става и никой истински почтен човек не би са забъркал в таа воня наречена "политика"! Само негодници гравитират около властта, вервайте ми! Мисълта за Кокала е ослепителна...по-силна от инстинкта за самосъхранение!

И по темата:
Отивам да санирам! Тва е заплаха за вашия имот! *scare*...По-страшно от терористичен акт!... *yahoo* *yahoo* *yahoo*
Ас съм българче.......

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: Санирането. За и против. Аргументи.
« Отговор #41 -: 30 Януари, 2013, 11:51:36 »
0
Сигурно много от Вас са я чели вече тази статийка, но за мен е нова и затова реших да я споделя, още повече че в нея е пълно с компроментирано санирани фасади, снимков материал и разяснения, защо е станало така.

ГРЕШКИ ПРИ ПОЛАГАНЕ НА ТОПЛОИЗОЛАЦИОННИТЕ СИСТЕМИ

http://stroiteli.bg/php/statiq.php?id=10

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Санирането. За и против. Аргументи.
« Отговор #42 -: 30 Януари, 2013, 14:26:24 »
0
Сигурно много от Вас са я чели вече тази статийка, но за мен е нова и затова реших да я споделя, още повече че в нея е пълно с компроментирано санирани фасади, снимков материал и разяснения, защо е станало така.

ГРЕШКИ ПРИ ПОЛАГАНЕ НА ТОПЛОИЗОЛАЦИОННИТЕ СИСТЕМИ

http://stroiteli.bg/php/statiq.php?id=10

Не бях го чел това и ми беше интересно.
Дори обстоятелството, че вероятно това е някаква форма на реклама на Баумит не ми беше неприятно.
Добри са им продуктите. И скъпи, разбира се.