Общи > Предложения за конфигурации, раздели, администратори и модератори

ЗА или ПРОТИВ изтриването на акаунти

(1/3) > >>

Dimitar.:
Става дума само за изтриване на акаунта, не на мненията.

Доста се написа по въпроса, но предполагам, че с помощта на анкетата ще се обобщят мненията.

Muza:

Аз гласувах с ДА с надеждата, че това ще бъде една никому ненужна опция. :)

dodo2:
Обикновено (казвам така, за да не ми се обиди конкретно някой), се иска изтриване на акаунта, мненията и ако може и цитиранията на мнения от другите, а не само на акаунта. :)

Има разлика в начините на самоубийства между жените и мъжете. Жените избират такива, щото предимно целта е да привлекат внимание, а не да загинат. Та подобни искания малко спадат към женската психика, т.е. - да привлека максимално внимание върху себе си като за последно, а поради характерна човешка черта да повлека и други, викащи "и аз, и аз". Другата теза - за "свобода" - пък говори за сериозен проблем с реалностите, но да не задълбаваме - Серсем много кратичко разказа как стоят нещата. Всеки искащ подобно заличаване си мисли, че е открил колелото в интернет общуването, а то - от 20 години едни и същи сцени.

Това, че всеки софтуер за форум има функционалност за задаване на време за изтриване, означава че има необходимост от това, а не е средство само тук за потъпкване на "свободата" (отново няма да коментирам що за глупост е това точно в тази категория).

За изтриване на мнения - проблемът е естетически, защото една тема става на дупки и отговорите на останалите увисват тъпо; и обществен - примерно аз или друг може да не желае да има тъпи висящи отговори на изчезнали мнения и съответно да ги трие и той. Апартаментът X си е мой и уж с него мога да правя каквото си искам, но никой няма да ми позволи да го залича и да остане дупка в кооперацията. Т.е. когато някой иска пълна свобода, той трябва да не контактува с общество; когато го прави - свободата не е пълна никога, защото едно действие е свързано с ефект върху обществото.

За итриване на акаунт - няма особен проблем, освен че името се освобождава и след 1 минута друг може да се регистрира с него. Което по-скоро може да е в ущърб на търсещия "свобода" и по-късно да има "опа, какво стана сега".

Най-нормалното напускане е:
- сменя се паролата с "#hgdFGQIZO%#@*UURYRyrtghnw"
- сменя се имейл адреса с някой hkhdkh@gmail.com
- сменят се другите данни със случайни
- а ако някой не е параноик - не прави нищо от това, а просто спира да чете и пише и си свирка.

Всичко друго е за консултация с психоаналитик. Дано няма обидени, ама не съм виновен аз, че интернет и всичко в него вредно за психиката.

*drink6*

Dimitar:

--- Цитат на: dodo2 в 04 Март, 2013, 15:17:19 ---
За изтриване на акаунт - няма особен проблем, освен че името се освобождава и след 1 минута друг може да се регистрира с него. Което по-скоро може да е в ущърб на търсещия "свобода" и по-късно да има "опа, какво стана сега".

Най-нормалното напускане е:

- сменя се имейл адреса с някой hkhdkh@gmail.com

--- Край на цитат ---

+1.

Аз щото съм много "умен", неволно днес направих това с e-mail-a и затова съм ново име.  :)


 

Dimitar.:
dodo2 ме измъкна от кашата, та сега мога да пиша пак от стария си акаунт.

Анкетата според мен става излишна, не бях взел под внимание възможността някой друг да се регистрира с освободеното име. За тези, които желаят да си блокират участието във форума, има следните две възможности:

--- Цитат на: dodo2 в 04 Март, 2013, 15:17:19 ---Най-нормалното напускане е:
- сменя се паролата с "#hgdFGQIZO%#@*UURYRyrtghnw"
- сменя се имейл адреса с някой hkhdkh@gmail.com

--- Край на цитат ---

Втората я изпитах на собствен гръб, работи безотказно  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия