Общи > Предложения за конфигурации, раздели, администратори и модератори

Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.

<< < (3/3)

OwnerBG:

--- Цитат на: dodo2 в 11 Март, 2013, 00:12:01 ---Не е заради темата за снимките :)

Просто модерни станаха революциите и шепа хора да говорят от името на народа, та заразиха и тук обстановката.

Нещо такова:
10.03.2013
Демонстрантите са около стотина души, част от тях слязоха на релсите, някои достигнаха и до втория перон. Те бият тъпани, надуват вувузели.
Протестиращите превзеха ретро локомотив, качиха се на машината и развяха знамена.

Ура, другарки и другари!

*drink6*

--- Край на цитат ---

Повечко от стотина бяха, но добре организирани. С носии, тъпани и гайди. Протеста прерастна в купон и нещата са до тук.

nachev:

--- Цитат на: Scyther в 06 Март, 2013, 00:02:22 ---
http://www.glasove.com/valentin-vatsev-borisov-e-nakazanie-za-nashite-grehove-25832
и тора част:
http://www.glasove.com/valentin-vatsev-za-pobeditelite-nyama-sud-za-pobedenite-nyama-pravda-25854

Баси!

--- Край на цитат ---

Този е изрекъл са глас нощните ми кошмари.
Странно, дори бях споделил нещичко тук, преди време.

dodo2:
Абе историята е по-сложна и провокаторът не е провокаторът, ако мога така да се изразя, ама няма значение. Но беше илюстрация как един като пръдне, винаги 2-3 се на*кват, независимо дали е на тема демокрация, папа, патриарх, цената на хляба, анархизма, комунизма, неолайняризма и т.н. На принципа на залата - всеки може да го тества - произволно представление, ако се разпляска един ей така даже без причина посредата, започва и голяма част от залата :)

*drink6*

Невидимко:
Прав е барба. Провокаторът е провокаторът ако разбирате кой имам предвид. Барбарон е много умен както би се изразил Джорж Майкс.  *rofl*

додец, не е честно да споделяш инфото което имаш с правата си на админ. Така и баба знае.  *drinks*

добре че ти си аднин а не барбата че иначе щеше да стане като в стария форум, евалла!

dodo2:
;)

*drinks*

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия