Общи > Предложения за конфигурации, раздели, администратори и модератори

Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.

<< < (2/3) > >>

Фло:
От цялото интервю това е същественото:
"Реалният субект на българския „преход” е българската държавно-партийна комунистическа номенклатура от 80-те г. на ХХ век, това, което аз наричам „колективен Луканов”. Тя е реалният субект, и тя плати на социолози, психолози, политолози, журналисти, за да създадат аурата и видимостта на преход. В това номенклатурата успя. Първо, успешно присвои държавния имот, но с втора точка не можа да се справи. Просто защото това беше невъзможно мечтание – то е неизпълнимо и във физически, и в логически смисъл. Та те вярваха, че ще станат класа! Но това става по друг начин."

Те не са класа,родово-партийна каста са.

BulCan:

--- Цитат на: Scyther в 06 Март, 2013, 00:02:22 ---А, забравих за какво съм се регнал наново. Нещо важно беше. А, да. В гласовете на Явор Дачков излезе едно интервю. Много грозно, ма баш истинско. То си е за "накъде вървим" или докъде я докарахме, ма вече не ми дреме за подредбата. Който има акъл ще го оцени. Който нема - ще се фаща за буквата и правилата. Майната му на благоприличието. То не е съвместимо с истината. Питайте децата...
http://www.glasove.com/valentin-vatsev-borisov-e-nakazanie-za-nashite-grehove-25832
и тора част:
http://www.glasove.com/valentin-vatsev-za-pobeditelite-nyama-sud-za-pobedenite-nyama-pravda-25854

Баси!

--- Край на цитат ---


Много рядко нещата могат да се обяснят толкова точно и смислено в една статия само. Право в 10-та. Сранението на масите с тротила е просто гениално, въпроса  е кой точно е детонатора, аз си мисля, че ми е ясно, но може да се окаже и някаква по-сложна комбинация.

annvlad:
Додо, тия нови допълнения и изменеия - що така ?
Вярно отдавна не съм поглеждала натука но букмарка ми все така запазен :) Има интересни и оригинални мнения и хора тука !
Скитъра говори за някакви обидени... ее..й  на любопитна съм пък *blush*, кво е ставало тука докато ме нямаше ?

annvlad:
Всъщност няма нужда - гледам темата със снимките !

dodo2:
Не е заради темата за снимките :)

Просто модерни станаха революциите и шепа хора да говорят от името на народа, та заразиха и тук обстановката.

Нещо такова:
10.03.2013
Демонстрантите са около стотина души, част от тях слязоха на релсите, някои достигнаха и до втория перон. Те бият тъпани, надуват вувузели.
Протестиращите превзеха ретро локомотив, качиха се на машината и развяха знамена.

Ура, другарки и другари!

*drink6*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия