Автор Тема: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.  (Прочетена 28128 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
(със синьо отбелязах какво добавих в текста)

Понеже освен заяждане не видях помежду си да сте дискутирали по темата, приемаме резултатите от двете анкети като израз на желанията, независимо от дефекта на демокрацията - съвсем малка част от обществото да решава за по-голямата, но пасивна и негласувала.

1. Всеки може да изтрива акаунта си (важно - виж нататък); при изтриване, се чака потвърждение от админ, колкото и да е неприятно това на свободолюбивите; тъй като имейл не се генерира, а админ не проверява през 5 минути, ако на няко му е спешно, да пише на админ. (Досега: не можеше)
2. Всеки може да трие (и редактира - двете функционалности са едно) мненията си без ограничение във времето назад (но внимавайте в поредността - при изтриване на акаунт, те остават и няма после лесен начин за триене); мненията се трият едно по едно. Не може да се трие първо мнение от тема. (Досега: максимум до 24 часа)

1+2. админ има възможност с едно натискане да изтрие потребител + всичките му мнения, така че ако някой иска по мързеливата процедура - праща заявка на админ

?. Има проблем с мненията, с които се започва тема - няма как да се изтрие мнението, а да остане темата; ако се изтрие такова мнение, се изтрива цялата тема, включително и мненията на всички останали други потребители в нея. Може да се позволи потребител да може да си изтрива и темата с първото мнение, замазвайки и всички останали.

админ: Понеже е хубаво да има поне двама с достъп до админ акаунта, а Scyther се изтри скоро, Dimitar. е тук от самото начало, а се видя, че знае как се управлява SMF, така че му изпратих паролата за админ и на него. Така ще помоля, да престанете да се обръщате към мен като админ, защото ми е досадно.

Ако някой има нещо да споделя по горните въпроси да казва докато е време, както и за питанката.

 *drink9*
« Последна редакция: 05 Март, 2013, 20:40:59 от dodo2 »

itso

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 32
  • Карма: +0/-0
  • Респект: +3
    • Профил
Re: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.
« Отговор #1 -: 05 Март, 2013, 21:41:08 »
0
dodo, какво е станало, че да се трият хората? Преди време май барбарон се беше изтрил, сега кои са другите и защо?

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.
« Отговор #2 -: 05 Март, 2013, 23:21:13 »
0

Митко,
В такива случаи се честити, ама не знам дали е за честитене.   *rofl* *drink1*

Scyther

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +0/-0
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.
« Отговор #3 -: 05 Март, 2013, 23:38:12 »
0
Мараба, френдове!
Гледам, протестите в цялата страна са се отразили на свободолюбивото мислене. Един иска да се самозапалва, друг само гуменките, а трети пали асфалта. Онзи, дето Боко го полага доскоро. Майтапа настрана, но сте я окършили яко и гледам, Додо кандисал като Бойко Борисов пред дузина жалки бесепари, както се изрази онази бившата водеща по тв7, Курлезич ли и беше името. Вече май може всеки да се трие колкото иска и венсеремос, дето се вика. Хаха
Мани, голям майтап сте сички. Аз съм се бил изтрил. Що ли? Щото мога и точка. Всичките, барабар с Додо си публикувахте снимките, че и снимките на децата и кучетата, а после за анонимност взехте да говорите. Че и взехте да се плашите с логове и уеб архиви, да го web@... :D Па и поизсъхнали убавици взеха да мятат мълнии, че видиш ли, не им били обърнАле Фнимание. И го раздават сърдити сега, га че ли на някой му дреме. Твърде откровен и арогантен ли съм? Ай сиктир бе, докога трябва да търпя? Утре ще взема да се задавя от смех и да се гътна, барем един път истината да съм казал. Д-р Филипов така съветва, чунким. Не ли?
Мани, бегай!

Липсвахте ми, честно. Ма си имам други проблеми и като се почна да се караме на политики и да се делим на долни простаци-пушачи и ангели небесни си рекох - скитъре, чий го дириш тука още? Язе съм си панелян таласъм и си го зная, к'ъв чеп диря у вилните зони с ограничен достъп, не мога да си го обясня. Ей туй на, още не моем да различим класите и ги бъркам. И моята класа и онази аристократичната - все по официални анцузи ходим, та се бъркам често. Обаче някой мъдър беше рекъл, че трябвало чиляк да имал граница и като посядял нещо, да го оставял да расте. И така реших да се изнеса като фъсня по терлици. По габровски тънко, че да не проветряваме. Че студено вънка, не ли? Ама май станах виноват, мамка му.
Ай, една жОлта домашнярка и нещата се оправят.  *alcohol*






Scyther

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +0/-0
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.
« Отговор #4 -: 06 Март, 2013, 00:02:22 »
+1
А, забравих за какво съм се регнал наново. Нещо важно беше. А, да. В гласовете на Явор Дачков излезе едно интервю. Много грозно, ма баш истинско. То си е за "накъде вървим" или докъде я докарахме, ма вече не ми дреме за подредбата. Който има акъл ще го оцени. Който нема - ще се фаща за буквата и правилата. Майната му на благоприличието. То не е съвместимо с истината. Питайте децата...
http://www.glasove.com/valentin-vatsev-borisov-e-nakazanie-za-nashite-grehove-25832
и тора част:
http://www.glasove.com/valentin-vatsev-za-pobeditelite-nyama-sud-za-pobedenite-nyama-pravda-25854

Баси!

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.
« Отговор #5 -: 06 Март, 2013, 08:36:47 »
+1
От цялото интервю това е същественото:
"Реалният субект на българския „преход” е българската държавно-партийна комунистическа номенклатура от 80-те г. на ХХ век, това, което аз наричам „колективен Луканов”. Тя е реалният субект, и тя плати на социолози, психолози, политолози, журналисти, за да създадат аурата и видимостта на преход. В това номенклатурата успя. Първо, успешно присвои държавния имот, но с втора точка не можа да се справи. Просто защото това беше невъзможно мечтание – то е неизпълнимо и във физически, и в логически смисъл. Та те вярваха, че ще станат класа! Но това става по друг начин."

Те не са класа,родово-партийна каста са.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.
« Отговор #6 -: 07 Март, 2013, 13:17:26 »
0
А, забравих за какво съм се регнал наново. Нещо важно беше. А, да. В гласовете на Явор Дачков излезе едно интервю. Много грозно, ма баш истинско. То си е за "накъде вървим" или докъде я докарахме, ма вече не ми дреме за подредбата. Който има акъл ще го оцени. Който нема - ще се фаща за буквата и правилата. Майната му на благоприличието. То не е съвместимо с истината. Питайте децата...
http://www.glasove.com/valentin-vatsev-borisov-e-nakazanie-za-nashite-grehove-25832
и тора част:
http://www.glasove.com/valentin-vatsev-za-pobeditelite-nyama-sud-za-pobedenite-nyama-pravda-25854

Баси!


Много рядко нещата могат да се обяснят толкова точно и смислено в една статия само. Право в 10-та. Сранението на масите с тротила е просто гениално, въпроса  е кой точно е детонатора, аз си мисля, че ми е ясно, но може да се окаже и някаква по-сложна комбинация.
I say what I do and do what I say.

annvlad

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
  • Карма: +17/-4
  • Проста цифрова душа
  • Респект: +21
    • Профил
Re: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.
« Отговор #7 -: 10 Март, 2013, 23:19:30 »
0
Додо, тия нови допълнения и изменеия - що така ?
Вярно отдавна не съм поглеждала натука но букмарка ми все така запазен :) Има интересни и оригинални мнения и хора тука !
Скитъра говори за някакви обидени... ее..й  на любопитна съм пък *blush*, кво е ставало тука докато ме нямаше ?

annvlad

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
  • Карма: +17/-4
  • Проста цифрова душа
  • Респект: +21
    • Профил
Re: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.
« Отговор #8 -: 10 Март, 2013, 23:27:57 »
0
Всъщност няма нужда - гледам темата със снимките !

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.
« Отговор #9 -: 11 Март, 2013, 00:12:01 »
0
Не е заради темата за снимките :)

Просто модерни станаха революциите и шепа хора да говорят от името на народа, та заразиха и тук обстановката.

Нещо такова:
10.03.2013
Демонстрантите са около стотина души, част от тях слязоха на релсите, някои достигнаха и до втория перон. Те бият тъпани, надуват вувузели.
Протестиращите превзеха ретро локомотив, качиха се на машината и развяха знамена.

Ура, другарки и другари!

*drink6*

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.
« Отговор #10 -: 11 Март, 2013, 00:18:12 »
0
Не е заради темата за снимките :)

Просто модерни станаха революциите и шепа хора да говорят от името на народа, та заразиха и тук обстановката.

Нещо такова:
10.03.2013
Демонстрантите са около стотина души, част от тях слязоха на релсите, някои достигнаха и до втория перон. Те бият тъпани, надуват вувузели.
Протестиращите превзеха ретро локомотив, качиха се на машината и развяха знамена.

Ура, другарки и другари!

*drink6*

Повечко от стотина бяха, но добре организирани. С носии, тъпани и гайди. Протеста прерастна в купон и нещата са до тук.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.
« Отговор #11 -: 11 Март, 2013, 11:30:30 »
0

http://www.glasove.com/valentin-vatsev-borisov-e-nakazanie-za-nashite-grehove-25832
и тора част:
http://www.glasove.com/valentin-vatsev-za-pobeditelite-nyama-sud-za-pobedenite-nyama-pravda-25854

Баси!

Този е изрекъл са глас нощните ми кошмари.
Странно, дори бях споделил нещичко тук, преди време.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.
« Отговор #12 -: 11 Март, 2013, 21:33:52 »
0
Абе историята е по-сложна и провокаторът не е провокаторът, ако мога така да се изразя, ама няма значение. Но беше илюстрация как един като пръдне, винаги 2-3 се на*кват, независимо дали е на тема демокрация, папа, патриарх, цената на хляба, анархизма, комунизма, неолайняризма и т.н. На принципа на залата - всеки може да го тества - произволно представление, ако се разпляска един ей така даже без причина посредата, започва и голяма част от залата :)

*drink6*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.
« Отговор #13 -: 12 Март, 2013, 01:35:30 »
0
Прав е барба. Провокаторът е провокаторът ако разбирате кой имам предвид. Барбарон е много умен както би се изразил Джорж Майкс.  *rofl*

додец, не е честно да споделяш инфото което имаш с правата си на админ. Така и баба знае.  *drinks*

добре че ти си аднин а не барбата че иначе щеше да стане като в стария форум, евалла!

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Ново: триене на акаунт, на мнения, нов админ.
« Отговор #14 -: 12 Март, 2013, 09:45:08 »
0
;)

*drinks*