Общи > Предложения за конфигурации, раздели, администратори и модератори

Настройки

(1/5) > >>

admin:
ТЕКУЩИ НАСТРОЙКИ:

1. Карма - едно кликване на 24 часа от потребители с поне 1 мнение
2. Граница, при която дадено мнение се свива и при желание се разпъва от читателя - -5
3. Мненията не могат да бъдат променяни от създателя им след 48 часа


Тъй като господин пунди вече ни е другар, трябва да вземем няколко превантивни мерки :)

Първа настройка - след колко минуса едно мнение се скрива. Сега е 2, може да е 10% от активните потребители за деня, т.е. към момента 4.

Втора настройка (която няма особено значение е), минусите в кармата да не могат да се повтарят от един човек след X часа. Сега е един, може би е по-добре 24 часа.

Трета настройка е след колко време мненията не могат да се редактират. На пунди досадните трикове със смяна на заглавията се спират с това. Сега е 0 (без ограничение) мисля, че 48 часа е приемлив вариант.


пунди съм го помолил ако има желание да пуска новини, да го прави в една от четирите теми за целта.

 ???

BulCan:
*Thumbs up*

gogolcho:
По първа, предлагам да бъде 10 процента от потребителите за деня, но не по-малко от 5.

За другите съм ОК май. *drink5*

gogolcho:
goro настоя неколкократно да изтрие сам акаунта си http://www.fimoti.com/index.php/topic,244.msg5304.html#msg5304, и тук съм съгласен с него, че всеки сам трябва да може да си го изтрие, без обаче да затрива и мненията, които е написал

dodo2:
Причините, заради които настроих в самото начало форума да не позволява изтриване на потребител са 2:

- заради триковете на пунди да се сменят заглавия (същото може да се прилага и с потребителски имена)

- ако някой бъде изтрит, след това друг може да се регистрира с неговото име (което би довело до кофти ситуации)

Та проблемът на goro e, да не се изкушава да пише. Този случай се решава, като се зкалючи потребителят, за него това ще е еквивалентно на изтрит потребител, но в същото време няма да може да се появи друг goro.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия