Автор Тема: Реална пазарна цена в Пловдив?  (Прочетена 8466 пъти)

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Реална пазарна цена в Пловдив?
« Отговор #15 -: 12 Юли, 2010, 17:32:31 »
0
Да оставим това защо не е УПИ - ако е зависело от мен, може би щеше да е.

Това, което посочваш като хубаво място за живеене ми изглежда добре, ама няма ли много комари точно до Марица?

На мен по ми харесва ей тук:
http://maps.google.com/maps?t=h&hl=en&ie=UTF8&ll=42.141542,24.744827&spn=0.003226,0.004823&z=18
http://maps.google.com/maps?t=h&hl=en&ie=UTF8&ll=42.139987,24.747997&spn=0.003226,0.004823&z=18

TOPTKO

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 68
  • Карма: +2/-0
  • Респект: +8
    • Профил
Re: Реална пазарна цена в Пловдив?
« Отговор #16 -: 12 Юли, 2010, 18:46:07 »
0
Комари в Пловдив навсякъде както Варна и Бугас. Ти показваш акана центъра дето е зверилник затиснат си от всякъде хора минават постоянно улиците тясни гаражи задни дворове нанайци. Махалата дето съм показал е в центъра но там отиваш в къщи други хора рядко ще минат няма нищо за какво да влезещ в това каре и е точно но 6 мин. пеша от разкопките. И не забравяй Пловдивските жеги 40 градуса и нагоре може да откара седмица. Израснал съм в западната част на града до Марица на 11ти етаж лятно време отваряш всички врати и прозорци палиш идна свещ в коридора и пламъка не трепва въздуха е като закован. А сега си представи тава и в центъра какъв прахоляк пек и задух. Другото е че имаш няколко големи улици които очертават квадрата (комуникативно място ха ха ха ха ха) ама си е по добре от Волуяк. И казваш женати била от града ми питай нея или и ти като мене на женски каруци не се качваш оти мен ме возат на една и газо ми е натъртен на микица е станал.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Реална пазарна цена в Пловдив?
« Отговор #17 -: 12 Юли, 2010, 19:01:04 »
0
Мдаа, пловдивските жеги не са кат софийските, спор няма... Ма тогава не имало и климатици де. Кат си надмогна масрафа и имам излишни пари да ги метам за прищявки, ще си купя една къща на Стария град (там има места дето туристите не обикалят) с басейнче и гледка към града и Родопите :) :) :)

TOPTKO

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 68
  • Карма: +2/-0
  • Респект: +8
    • Профил
Re: Реална пазарна цена в Пловдив?
« Отговор #18 -: 12 Юли, 2010, 19:29:43 »
0
Гоголе не говорим за прищявки нали требе прозорец да отвориш неможе само на климатик. Отваряш прозореца и облак прахоляк сажди и изгорели газове нахлуват. Я закарай жена ти да си види родата а ти иди да го намериш и се разходи ама не с колата а пеша пообиколи па виж за ко ти думам. Ама първо уреди въпроса с кмета Славчо Дебил Тепегьозов па тогава.

Как от времето но Дража Вълчева този град не случи на кмет бре!

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: Реална пазарна цена в Пловдив?
« Отговор #19 -: 13 Юли, 2010, 17:07:35 »
0
Какво мислят пловдивчани за кв.Тракия? Много просторен изглежда, ама сигурни има и отрицателни страни

srs

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 17
  • Карма: +4/-1
  • Респект: +2
    • Профил
Re: Реална пазарна цена в Пловдив?
« Отговор #20 -: 13 Юли, 2010, 18:41:46 »
0
Какво мислят пловдивчани за кв.Тракия? Много просторен изглежда, ама сигурни има и отрицателни страни

"Тракия" е квартала с най-много млади хора в сравнение с други квартали. Единственото отрицателно е, че е  далеч от центъра(разбира се за пловдивски разстояния, не за софийски).

TOPTKO

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 68
  • Карма: +2/-0
  • Респект: +8
    • Профил
Re: Реална пазарна цена в Пловдив?
« Отговор #21 -: 14 Юли, 2010, 17:40:53 »
0
Може да се каже че Тракия е отделен град и наистина преобладаващото население е младо. Което води до повече търсене на стоки и услуги предпоставка за бизнес. Прилично планиран с широки улици и отворени пространства. Бил далече от центъра ама кво да правиш там? Блоковете са на 30 – 35 години и требе вече сериозна подръжка. Ако живееш в Тракия работиш там в Пловдив може с месеци да не отидеш.